Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, robson241 napisał:

O ile mnie pamiec nie myli to 2060 czy tam Superka spokojnie łapała sie w zalozeniach i na 60fps stykała. Druga sprawa. Poki co nie było premiery karty za niby 1.5 kafla. Wiec jak juz piszesz takie pierdy to wymysl cos oryginalniejszego.

Spokojnie, wrócę z tym za 2 miesiące jak wyjdzie coś pokroju RTX 3050ti i będzie trzeba zabulić te 1.5k. Mówisz wymyśl coś oryginalszego? Proszę cię górnicy są nudni jak flaki z olejem, robią to samo już od kilku ładnych lat. ? Jak np. zaczną stawać na głowie, albo ograniczą globalne ocieplenie poprzez zminimalizowanie wydzielanego ciepła z koparek to edytuje i wrócę. Obiecuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w polsce sa teraz taniej? daj link 

Edytowane przez Targaryen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Targaryen napisał:

Gdzie w polsce sa teraz taniej? daj link 

tak na szybko http://www.gral.pl/Karty_graficzne,prod_lista,g=karta_graficzna,pg=,idp=0,co=2100,cd=3800,wyr=.html

Regularnie pojawiają się 3070 w okolicach 4k w roznych sklepach, te za 4,2-4,4 wiszą od kilku dni. I się nie dziwie bo te karty to żaden cud, cała ich atrakcyjność miała polegać na stosunku cena/wydajność, w tej chwili tego atutu te karty nie mają.

W sklepach z linków nie dosć ze ceny w funtach, pewnie jeszcze jakies przesyłki, dodatkowe podatki i jeszcze problem z gwarą. A Wy się jeszcze napalacie jak ślepy na suchary jakby to conajmniej jakaś okazja życia była. Sami nakręcacie te chore ceny.

Edytowane przez Krzychu85
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie i Panie ogłaszam wszem i wobec hehe, że wygląda na to że uderzyliśmy w ścianę, oferty w absurdalnych cenach w sklepach stoją. W wątku też znaczne obniżenie aktywności, znaczy się że chyba drożej już nie będzie.

https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-rog-strix-geforce-rtx-3080-gaming-oc-white-10gb-gddr6x-rog-strix-rtx3080-o10g-white-5945885/

Nikt nie kupuje łał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Krzychu85 napisał:

tak na szybko http://www.gral.pl/Karty_graficzne,prod_lista,g=karta_graficzna,pg=,idp=0,co=2100,cd=3800,wyr=.html

Regularnie pojawiają się 3070 w okolicach 4k w roznych sklepach, te za 4,2-4,4 wiszą od kilku dni.

A tam nie dosć ze ceny w funtach, pewnie jeszcze jakies przesyłki podatki i jeszcze problem z gwarą.

Sami nakręcacie te chore ceny.

Daj spokój z tym sklepem. Te ceny to ściema. Spróbuj kupić. Karty dostępne tylko w zestawach komputerowych. W zestawie to ja Ci mogę RTX 3080 zaoferować za złotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Valkiria napisał:

Daj spokój z tym sklepem. Te ceny to ściema. Spróbuj kupić. Karty dostępne tylko w zestawach komputerowych. W zestawie to ja Ci mogę RTX 3080 zaoferować za złotówkę.

W sobotę kupowałem/odbierałem do zestawu dla kolegi 3070 Vision OC za 3599PLN (kupowałem samą kartę u nich). NIe była to jedyna karta jaką mieli.

Swoją drogą cena i tak chora.

df55e79e09298448.png

Edytowane przez Krzychu85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krzychu85 napisał:

W sobotę kupowałem/odbierałem do zestawu dla kolegi 3070 Vision OC za 3599PLN (kupowałem samą kartę u nich). NIe była to jedyna karta jaką mieli.

Ja próbowałem dwa razy i mi wystarczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valkiria napisał:

Ja próbowałem dwa razy i mi wystarczy.

górnikom nie sprzedajom :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Krzychu85 napisał:

tak na szybko http://www.gral.pl/Karty_graficzne,prod_lista,g=karta_graficzna,pg=,idp=0,co=2100,cd=3800,wyr=.html

Regularnie pojawiają się 3070 w okolicach 4k w roznych sklepach, te za 4,2-4,4 wiszą od kilku dni. I się nie dziwie bo te karty to żaden cud, cała ich atrakcyjność miała polegać na stosunku cena/wydajność, w tej chwili tego atutu te karty nie mają.

W sklepach z linków nie dosć ze ceny w funtach, pewnie jeszcze jakies przesyłki, dodatkowe podatki i jeszcze problem z gwarą. A Wy się jeszcze napalacie jak ślepy na suchary jakby to conajmniej jakaś okazja życia była. Sami nakręcacie te chore ceny.

no faktycznie 30zł taniej niz w moim linku tylko ze z mojego można kupić a z twojego nie "W/w model karty graficznej dostępny tylko przy zakupie w kompletnym zestawie komputerowym."

Edytowane przez Targaryen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Targaryen napisał:

no faktycznie 30zł taniej niz w moim linku 

Ale z Polski, z normalną gwarancją i wszystkimi innymi prawami konsumenta; bez ryzyka dodatkowych opłat i innych problemów.

Edytowane przez Krzychu85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Krzychu85 napisał:

Ale z Polski, z normalną gwarancją i wszystkimi innymi prawami konsumenta; bez ryzyka dodatkowych opłat i innych problemów.

ale nie do kupienia "Produkt dostępny wyłącznie w sklepach stacjonarnych." daj coś do kupienia taniej niż w moim linku 

Edytowane przez Targaryen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Targaryen napisał:

no faktycznie 30zł taniej niz w moim linku tylko ze z mojego można kupić a z twojego nie "W/w model karty graficznej dostępny tylko przy zakupie w kompletnym zestawie komputerowym."

ALe trzeba Krzychowi przyznac troche racji. UK juz nie jest w UE i zeby nie bylo zdziwienia przy dostawie. Secundo.. Widze, ze to nie jest sprzedawane przez Amazon tylko jaks sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, robson241 napisał:

ALe trzeba Krzychowi przyznac troche racji. UK juz nie jest w UE i zeby nie bylo zdziwienia przy dostawie. Secundo.. Widze, ze to nie jest sprzedawane przez Amazon tylko jaks sklep.

No to czekam na cos konkurencyjnego mocno od niego, skoro moj link to taki straszny szajs jak stwierdził 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, robson241 napisał:

ALe trzeba Krzychowi przyznac troche racji. UK juz nie jest w UE i zeby nie bylo zdziwienia przy dostawie. Secundo.. Widze, ze to nie jest sprzedawane przez Amazon tylko jaks sklep.

Znaczy, ze UK wyszlo tez ze strefy Schengen tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Summoned napisał:

Znaczy, ze UK wyszlo tez ze strefy Schengen tak?

To jest rozumiem jakies trolowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, robson241 napisał:

To jest rozumiem jakies trolowanie?

Nie, czemu? strefa schengen a EU to dwa odrebne systemy. Szwajcaria z tego korzysta albo np Norwegia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Summoned napisał:

Nie, czemu? strefa schengen a EU to dwa odrebne systemy. Szwajcaria z tego korzysta albo np Norwegia

Schengen nie ma nic wspólnego z cłami. Za brak ceł w UE odpowiada Unia Celna. Teraz, po Brexicie cła już obowiązują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Targaryen napisał:

uk wg była w schengen?

Nie była.. Ale co zrobisz... takie "muzgi" to ostatnio sie udzielaja, ze witki opadaja.. Dla mnie hitem była rozprawka o protkołach zniszczenia z ME i co to oni nie zrobia ze sklepem :P

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, robson241 napisał:

 

Na Pepperze co chwilę są takie akcje ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...