Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

925 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

@C#17 Jak górnik się natnie to nie będzie szkoda, stać go na jpeg'a w cenie MSRP karty, oprawi sobie w ramkę i powiesi nad koparką. 🤣

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Konradox napisał:

Rozumiem cię. Jako skalper lub górnik ci to nie pasuje. No cóz.

Też mi nie pasuje ta sytuacja na rynku, ale zgadzam się z @konkuter.

Skoro jest część osób które to kupują to czemu miał by ktoś się przejmować Tobą czy mną?

Ktoś sprzedaje i ktoś świadomie podejmuje decyzję kupna. Nawet sumienie czyste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kiedyś to było, cały dzień w robocie oczekiwanie na złoty strzał z komputronika na TUFA 3080 za 3900 zł... i się człowiek jeszcze wahał, czy nie przepłacił xD 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, konkuter napisał:

No no, wszyskie aukcje na allegro moje :v

Nie rozumiem takiego podejścia u ludzi- w stylu "jak nie uważasz tak jak ja, to na pewno jesteś z tymi drugimi". Widać to doskonale co parę lat 🙃 Mieć odmienne zdanie od ogółu w tym kraju to zbrodnia.

Odmienne zdanie tak ? Czyli popierasz tego typu praktyki, wykupywanie kart na ilość i wrzucanie na allegra za 3x tyle ?

• Thanks 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, C#17 napisał:

Ale kiedyś to było, cały dzień w robocie oczekiwanie na złoty strzał z komputronika na TUFA 3080 za 3900 zł... i się człowiek jeszcze wahał, czy nie przepłacił xD 

Cały rok 2020 od dnia premiery oczekiwania na dostawę i się człowiek nie doczekał xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Krzkra napisał:

Też mi nie pasuje ta sytuacja na rynku, ale zgadzam się z @konkuter.

Skoro jest część osób które to kupują to czemu miał by ktoś się przejmować Tobą czy mną?

Ktoś sprzedaje i ktoś świadomie podejmuje decyzję kupna. Nawet sumienie czyste

Ok każdy ma swoje zdanie. Tak czy inaczej akcja mi się bardzo podoba :) 

#GRACZE BEZ WYBORU

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Odmienne zdanie tak ? Czyli popierasz tego typu praktyki, wykupywanie kart na ilość i wrzucanie na allegra za 3x tyle ?

A gdzie coś takiego napisałem? Mówiłem o idiotach którzy sprzedają zdjęcia kart. Są tyle samo warci co scalperzy. Ale ci drudzy nie mówią że robią coś dobrego xD

Edytowane przez konkuter
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, konkuter napisał:

A gdzie coś takiego napisałem? Mówiłem o idiotach którzy sprzedają zdjęcia. Są tyle samo warci co scalperzy. Ale ci drudzy nie mówią że robią coś dobrego xD

Intencje były dobre ale wielu wykorzystano je by naprawdę wciskać ludziom kit. Nic nie poradzisz na to że na jednego dobrego zawsze przypada dwóch złych. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, C#17 napisał:

Kiedyś to były karty, teraz nawet tego nie ma 🤣 Ostatnie dobre dropy to morele wywaliło 20-25 sztuk TUF'a za 4200 zł, potem jeszcze kilka SuprimówX było w dobrej cenie zaraz po nowym roku i koniec, od tego momentu zaczął się lot rakietą w kosmos.

Już teraz wiem czemu wszyscy tak sanki skupowali, jak bańka pęknie to będzie na czym z górki zjeżdżać. 8:E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To samo co inni, zakichane media przekręt

Szanowny Kliencie,

z przykrością informujemy, że realizacja Twojego zamówienia może się wydłużyć ze względu na ograniczoną dostępność części asortymentu w naszym magazynie, za co najmocniej przepraszamy.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Jackq napisał:

To samo co inni, zakichane media przekręt

Szanowny Kliencie,

z przykrością informujemy, że realizacja Twojego zamówienia może się wydłużyć ze względu na ograniczoną dostępność części asortymentu w naszym magazynie, za co najmocniej przepraszamy.

Nowa ''regułka''

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Ktoś to traktuje jak biznes skoro ma z tego kasę a 99% ludzi w PL ma to gdzieś. Taki jest rynek. W innych branżach też ludzie narzekają, tylko że nawet nie znasz tematu bo Cię nie dotyczy więc też masz to gdzieś. Świata nie zmienisz, a wywody o moralności ktoś kto sprzedał to za 2x drożej pewnie i tak go nie obchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Konradox napisał:

Ok każdy ma swoje zdanie. Tak czy inaczej akcja mi się bardzo podoba :) 

#GRACZE BEZ WYBORU

Gracze maja wybor: wlaczyc cyberpunka w detalach medium zamiast ultra high :P  Problemy pierwszego swiata :)

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, DisconnecT napisał:

Już teraz wiem czemu wszyscy tak sanki skupowali, jak bańka pęknie to będzie na czym z górki zjeżdżać. . 8:E

Jest teraz dobry moment na sprzedaż karty w niezłej cenie, potem tylko czekać aż wszystko trzaśnie i kupić coś po taniości :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby człowiek wiedział, ale się łudził , będzie anulowanko  ;)

3060-me-3-przykrosc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Janusz_75 napisał:

Gracze maja wybor: wlaczyc cyberpunka w detalach medium zamiast ultra high :P  Problemy pierwszego swiata :)

Tak naprawdę jest mnóstwo świetnych starszych tytułów, często lepszych niż nowsze. Jak się poszuka bez problemu można grać na słabszym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, mimuszek napisał:

Niby człowiek wiedział, ale się łudził , będzie anulowanko  ;)

3060-me-3-przykrosc.jpg

To te wczorajsze po 2500?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Janusz_75 napisał:

Oczywiście. A ty będziesz liczył sobie kapuchę. 4000 zł przebitki na karcie. Moralność Kalego. Nick zobowiązuje.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, C#17 napisał:

Jest teraz dobry moment na sprzedaż karty w niezłej cenie, potem tylko czekać aż wszystko trzaśnie i kupić coś po taniości :D 

Jak bym miał jeszcze 1080Ti to bym się nie wahał, a tak nie wiadomo co robić, MSI stwierdziło że w lepszych płytach integra nie potrzebna, więc nawet maszyny nie odpalę. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Największy problem jest w tym, że o tym pęknięciu bańki i spadku cen kart mówi się od października.. A spadków jak nie było tak nie ma :D Sam chciałbym kupić jakąś fajną kartę za max 1-1,5k, ale obecnie w tej cenie dostępne są jedynie GTX1050Ti które kupowałem 4 lata temu za 600zł... Używane karty w kosmosie, nowe karty w innej galaktyce i człowiek się męczy na starym trupie :D A w Cyberpunka czy Warzone by się pograło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Konradox napisał:

Oczywiście. A ty będziesz liczył sobie kapuchę. 4000 zł przebitki na karcie. Moralność Kalego. Nick zobowiązuje.

Recznie juz nie licze. Poprzecinalem sobie palce :(

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych co mają działające karty graficzne obecna sytuacja może być co najwyżej uciążliwa, ale co z tymi ludźmi którym karty padły lub się zaczynają wysypywać ? Na rynku nie ma nic, na wtórnym ceny są z kosmosu a żaden gracz nie będzie inwestował w jakieś 1030. Chore. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, beenbee napisał:

To te wczorajsze po 2500?

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Konradox napisał:

Oczywiście. A ty będziesz liczył sobie kapuchę. 4000 zł przebitki na karcie. 

I bardzo dobrze, bo polowanie karty jest obarczone długim ślęczeniem przed komputerem i szukaniu okazji po CAŁEJ Europie. Czy Tobie się wydaje, że to takie proste kupić teraz coś z nowej serii RTX? Idź kup, kto broni. #MASZ WYBÓR GRACZU - albo polować sam, albo zapłacić tym, którzy polowali za ciebie. Ja pede - ludziom wypominać, że kupili taniej a sprzedają drożej. Do Biedronki idź i się oflaguj - oni robią dokładnie to samo ;)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie ten wczorajszy po 2500 z ME już wysłany, mimo że brałem za pobraniem. Ale zamawiałem chyba jako jeden z pierwszych.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi