Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Art385 napisał:

Ja mam nadzieje mam z lutego informację na zamówienie z zeszłego roku, że ma na mnie czekać GB RTX 3080 OC już 31.03.2021 i mam zamiar tę kartę odebrać.

To jest ten Gaming OC z 8 grudnia? Jeżeli tak to ciekawe, sam zamawiałem go wtedy koło 14:40, ciekawe czy jest jakaś dla mnie nadzieja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem sms z x kom odnośnie tego ichill 3070 co link był z godzinę temu do niego, że mam pilną wiadomość na mailu. Otwieram maila a tam informacja że dostępność jest niska i że powiadomią o terminie dostawy. Zlecenia będą realizowane w chronologicznej kolejności :D

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Griszah napisał:

Obstawiam, że anulują.

jak nam nie anulowali przez pół roku, to po co mieliby teraz?

 

Dostaniemy na koniec życia serii RTX 3000. ;) ale może chociaż cenę zostawią. Krypto nigdzie się nie wybiera i nawet za rok będzie to pewnie wybitna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, RENMEi napisał:

To jest ten Gaming OC z 8 grudnia? Jeżeli tak to ciekawe, sam zamawiałem go wtedy koło 14:40, ciekawe czy jest jakaś dla mnie nadzieja :D

Tak z 8 grudnia. Muszą wiedzieć od dłuższego czasu, że TUFów nigdy nie będzie, bo jak z nimi w zeszłym roku gadałem i mi się rzucali, że będą tufa realizować to powiedziałem, że nie rezygnuje z obu i niech realizują cokolwiek o ile dobrze pamiętam. Potem mi przyszło pierwsze potwierdzenie z xkoma a rtxy z xkomu jakieś niecałe 3 miesiące później. 

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro mi drugi raz anulowało 3060ti z 29 grudnia. Nie dali nawet bonu na 50zł ? tak bardzo chcialem mieć ten rabat który można wykorzystać tulko przy zakupie karty graficznej ?

Edytowane przez Meteor07
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam napisać maila do ceneo dlaczego nie akceptują komentarzy ;) Ciekawe rzeczy piszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na tych sterownikach które umożliwiają kopanie na Rtx 3060, można normalnie korzystać z komputera? Czy ktoś z was je posiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Art385 napisał:

Tak z 8 grudnia. Muszą wiedzieć od dłuższego czasu, że TUFów nigdy nie będzie, bo jak z nimi w zeszłym roku gadałem i mi się rzucali, że będą tufa realizować to powiedziałem, że nie rezygnuje z obu i niech realizują cokolwiek o ile dobrze pamiętam. Potem mi przyszło pierwsze potwierdzenie z xkoma a rtxy z xkomu jakieś niecałe 3 miesiące później. 

No ciekawe jak to x-kom rozegra. Niby 2 tygodnie temu pisali mi że jestem 270 w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bynozor napisał:

Czy na tych sterownikach które umożliwiają kopanie na Rtx 3060, można normalnie korzystać z komputera? Czy ktoś z was je posiada?

A dlaczego nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RENMEi napisał:

No ciekawe jak to x-kom rozegra. Niby 2 tygodnie temu pisali mi że jestem 270 w kolejce.

a ja pierwszy. Należy mi się za Mientusa, tufa, 3070 trio, których nie zrealizowali :E. Każdego dnia się cieszę, że najpierw kupiłem PNY 3070 który śmiga tu u człowieka z forum a u mnie w budzie 3080 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podpowie jak to rozegrać ze sterownikami ?

Będę stawiał czystego windowsa na kompie.

W miejsce 3060ti wrzucam 3060, 3060ti w drugi slot a monitor pod 3060. Instaluję stery 470.05 do 3060 a do 3060Ti drugie? Czy obie karty będą śmigać na tych 470.05 ? Nie bawiłem się nigdy składanie koparek ani sli itp więc średnio to ogarniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Predix napisał:

Ktoś podpowie jak to rozegrać ze sterownikami ?

Będę stawiał czystego windowsa na kompie.

W miejsce 3060ti wrzucam 3060, 3060ti w drugi slot a monitor pod 3060. Instaluję stery 470.05 do 3060 a do 3060Ti drugie? Czy obie karty będą śmigać na tych 470.05 ? Nie bawiłem się nigdy składanie koparek ani sli itp więc średnio to ogarniam.

Na tych samych pójdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie na 470.05. Tylko jeden sterownik w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Art385 napisał:

a ja pierwszy. Należy mi się za Mientusa, tufa, 3070 trio, których nie zrealizowali :E. Każdego dnia się cieszę, że najpierw kupiłem PNY 3070 który śmiga tu u człowieka z forum a u mnie w budzie 3080 :)

To się pochwal jak dostaniesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama udostępniła i przy okazji się podłożyła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo RTX 3060 zalegało na sklepach, więc jednym ruchem NVIDIA, niby przypadkiem, zwiększyła popyt na te karty i to od razu w cenach wyższych niż dotychczasowe (a te i tak były bardzo wysokie). Dzięki temu dystrybutorzy będą zadowoleni, a i Nvidia skorzysta

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, addept napisał:

...

Dzięki temu dystrybutorzy będą zadowoleni, a i Nvidia skorzysta

 

Będzie Pan zadowolony...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Mistol napisał:

Te sterowniki to sama nvidia udostępniła? wyciekło przypadkiem czy to zmodowane są? Najnowsze oficjalne to 461.72  WHQL

Nvidia bete u siebie wypuściła, ale po kilku godzinach została usunięta z ich strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, addept napisał:

Za dużo RTX 3060 zalegało na sklepach

W których? Znikały szybko jak inne karty tyle że teraz będą droższe jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeżeli chodzi o potencjalne do zarobienia miliony to nic przypadkiem się nie dzieje.

Ktoś też możliwe że dał cynk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Art385 napisał:

Ja mam nadzieje mam z lutego informację na zamówienie z zeszłego roku, że ma na mnie czekać GB RTX 3080 OC już 31.03.2021 i mam zamiar tę kartę odebrać.

Opłacony z góry, czy płatność przy odbiorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suprim 3080 był przed chwilą w komputroniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...