Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Zrealizuja dziś czy za miesiąc bez różnicy.
W cenie 2350zł za 3060ti to jest kapitalna sprawa.

Wprowadzili limit 1 per osoba na dany model - bo  chciałem zamówić kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, TheMr. napisał:

Szybciej uregulujesz rynek przymusowo, i ceny wrócą do cen rynkowych po wyrównaniu popytu-podaży.

Byli już różni którzy się za to brali, kończyło się zawsze tak samo.

Cytat

Karta graficzna to nie bułka.

Poważnie?

Cytat

No niestety, jak ma się naród p0laków to tak trzeba, za mordę.

Żebyś ty mógł kartę taniej kupić?

Cytat

Jak popyt przewyższa podaż, to nawet wodę (której by zabrakło na rynku) będziesz miał dystrybuowaną w kolejce w kościele [...] tylko bogacze mają wodę, a biedota? A niech zdycha.

czyli karta to już nie bułka tylko woda?

...przemyśleń pięciolatka ciąg dalszy. Nie występowałeś tu już przypadkiem jako BiałyKruk ?

  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wy szukacie tych kart na Amazonie - jak ja wpisuje np 3060ti to mi nic nie wyszukuje - nawet wyprzedanych

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zozolek napisał:

Zrealizuja dziś czy za miesiąc bez różnicy.
W cenie 2350zł za 3060ti to jest kapitalna sprawa.

Wprowadzili limit 1 per osoba na dany model - bo  chciałem zamówić kilka.

Jaki model? Cały czas piszecie o amazon.pl? 

Może głupie pytanie, ale amazon jest tak nieczytelny, że głowa mała. Proszę bez śmiechów ;) Jak Wy wyszukujecie te karty? Ustawione jakieś alerty, czy jak?  Co nie wejdę w karty graficzne, wpiszę nawet załóżmy 3060, 3060 ti to pokazuje tylko kilka starych paździerzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, m4rkiz napisał:

Byli już różni którzy się za to brali, kończyło się zawsze tak samo

Żebyś ty mógł kartę taniej kupić?

czyli karta to już nie bułka tylko woda?

...przemyśleń pięciolatka ciąg dalszy. Nie występowałeś tu już przypadkiem jako BiałyKruk ?

Widzę że nawet metafory i przykłady to dla ciebie zbyt duży poziom, więc jeśli przemyślenia 5 latka cię niszczą, to może skoncz roczek? 

No pewnie, żebym nachapał się tych kart aż mi w dupie się nie zmieści, żebyś przypadkiem jej nie dostał, zawistny p0laczku X D. Jesteś idealnym przykładem narodu łapiącego się na misie. 

Jakbyś nie wiedział, już się wypowiadałem w tym wątku, gdybym chciał to bym te karuzele kart graficznych ciągnął i sam na tym zarobił, bo kapitał mam sporawy, ale nie jestem skurczybykiem rozwalającym rynek, ani nie jestem na tyle stuknięty żeby płacić 300% ceny za hobby. A teraz spadaj polować swoją kochaną kartę. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nbb była 3080 za 719 euro/

dodalem do  koszyka hurra ale odwaliło  mi  kartę polską.

Wycfanili się, bo usuneli przelew bankowy z mozliwosci  opłącenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TheMr. napisał:

Widzę że nawet metafory i przykłady to dla ciebie zbyt duży poziom, więc jeśli przemyślenia 5 latka cię niszczą, to może skoncz roczek? 

No pewnie, żebym nachapał się tych kart aż mi w dupie się nie zmieści, żebyś przypadkiem jej nie dostał, zawistny p0laczku X D. Jesteś idealnym przykładem narodu łapiącego się na misie. 

Jakbyś nie wiedział, już się wypowiadałem w tym wątku, gdybym chciał to bym te karuzele kart graficznych ciągnął i sam na tym zarobił, bo kapitał mam sporawy, ale nie jestem skurczybykiem rozwalającym rynek, ani nie jestem na tyle stuknięty żeby płacić 300% ceny za hobby. A teraz spadaj polować swoją kochaną kartę. 

 

Odnosze wrazenie, ze zawistny to Ty jestes. Inni maja karty a ja nie... Polaczku a Ty kim jestes?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, klimasz napisał:

Jaki model? Cały czas piszecie o amazon.pl? 

Może głupie pytanie, ale amazon jest tak nieczytelny, że głowa mała. Proszę bez śmiechów ;) Jak Wy wyszukujecie te karty? Ustawione jakieś alerty, czy jak?  Co nie wejdę w karty graficzne, wpiszę nawet załóżmy 3060, 3060 ti to pokazuje tylko kilka starych paździerzy....

Tak, amazon.pl. A dzielenie się sposobem zwiększa konkurencję. Niektórzy na udostępnianiu sposobu kasę zbijają, discordy zakładają. Ja tam żadnych alertów nie używam, kwestia umiejętnego korzystania z badziewnej wyszukiwarki Amazona oraz odświeżania strony. Reszta to kwestia szczęścia i szybkich palców oraz podpiętej karty płatniczej. Mnie nikt sposobu nie zdradzał, sam do niego doszedłem. Na razie się sprawdza w miarę. 

  • Like 1
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, addept napisał:

Tak, amazon.pl. A dzielenie się sposobem zwiększa konkurencję. Niektórzy na udostępnianiu sposobu kasę zbijają, discordy zakładają. Ja tam żadnych alertów nie używam, kwestia umiejętnego korzystania z badziewnej wyszukiwarki Amazona oraz odświeżania strony. Reszta to kwestia szczęścia i szybkich palców oraz podpiętej karty płatniczej. Mnie nikt sposobu nie zdradzał, sam do niego doszedłem. Na razie się sprawdza w miarę. 

Bo Ty jestes jednoosbowym discordem :) Ale faktycznie da sie. 6800 XT dzis wpadla za 5300 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Janusz_75 napisał:

Odnosze wrazenie, ze zawistny to Ty jestes. Inni maja karty a ja nie... Polaczku a Ty kim jestes?

Narracja anypolaka siedzi głęboko w podświadomości, niektórym pozwala to poczuć się kimś lepszym  - mali ludzie. 

  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Janusz_75 napisał:

Bo Ty jestes jednoosbowym discordem :) Ale faktycznie da sie. 6800 XT dzis wpadla za 5300 :) 

Jaki model. Z amazona pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Griszah napisał:

Narracja anypolaka siedzi głęboko w podświadomości, niektórym pozwala to poczuć się kimś lepszym  - mali ludzie. 

Ewropejczycy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nbb walnelo,  nic nie kupielm podalem  karte i  juz się witałęm  z gaską..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUUUUUU... miałem 3060TI i 3070 w koszyku na notebooksbilliger... przebiłem się do płatności i dotarło do mnie że przecież muszę wpisać dane karty :E zanim wpisałem to już było wyprzedane.

(FE, w MSRP).

Edytowane przez Kaiketsu
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, udało mi się kupić dzisiaj rtxa 3090 founderkę za 1549 euro!

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kaiketsu napisał:

FUUUUUU... miałem 3060TI i 3070 w koszyku na notebooksbilliger... przebiłem się do płatności i dotarło do mnie że przecież muszę wpisać dane karty :E zanim wpisałem to już było wyprzedane.

(FE, w MSRP).

Prawdppodobnie odwaliło kartę.

U MNIE TO  SAMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kaiketsu napisał:

FUUUUUU... miałem 3060TI i 3070 w koszyku na notebooksbilliger... przebiłem się do płatności i dotarło do mnie że przecież muszę wpisać dane karty :E zanim wpisałem to już było wyprzedane.

(FE, w MSRP).

Miałem właśnie identycznie :D tak blisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@No0n3 mailbox czy masz znajomych w DE?

Jaką płatnosć tam trzeba wybrać żeby zdążyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WCZESNIEJ  BYŁ PRZELEW możliwy do  zrobienia sepa.

Teraz usuneli i jedynie karta. No  nic w maju pewnie bedzie kolejna szansa.

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, żeby sami swoi kupili.

Bez bota w życiu nie wpiszesz tej karty na czas. :E

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zozolek napisał:

nbb walnelo,  nic nie kupielm podalem  karte i  juz się witałęm  z gaską..

Można wstawić kartę przed zamówieniem? Prawdę mówiąc nie spodziewałem się takiego stanu rzeczy przy zamówieniu :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, addept napisał:

Tak, amazon.pl. A dzielenie się sposobem zwiększa konkurencję. Niektórzy na udostępnianiu sposobu kasę zbijają, discordy zakładają. Ja tam żadnych alertów nie używam, kwestia umiejętnego korzystania z badziewnej wyszukiwarki Amazona oraz odświeżania strony. Reszta to kwestia szczęścia i szybkich palców oraz podpiętej karty płatniczej. Mnie nikt sposobu nie zdradzał, sam do niego doszedłem. Na razie się sprawdza w miarę. 

Ok, to może zdradzisz tylko, czy Tobie wyprzedane modele np. RTX 3060Ti pokazuje wyszukiwarka? Bo nie wiem nawet w którym kierunku w niej iść - zamierzam sam "popatrzeć". Z powodu tej wyszukiwarki i ich "filtrowania" nie wróżę Amazonowi.pl wielkiej rewolucji w e-handlu u nas. Allegro (mimo, że nie jestem delikatnie jego fanem) to kosmos w porównaniu z nimi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...