Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Karciocha z xkomu, zamowienie z 15:05 dodatkowo bon na 50zl (przewidywany czas byl na 4 stycznia) :)

20210322-174247.jpg

Edytowane przez TheEnter
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, TheEnter napisał:

Te bony to chyba w ramach przeprosin dają. Też to dostałem. Rozumiem, że 50zl ma mi wynagrodzić pół roku czekania i brak kodów na WD legion i geforce now? Trochę lipa. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też koniec obserwowania tego wątku. Dziś dostałem 3080 Suprima z x-komu zamówionego w pt., 4 gru 2020, 16:55. Bon na 50 dych też złapałem. Także x-kom powolny, ale solidny. Powodzonka!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co chwilę ktoś pisze że z xkomu dostał a z morele można dostać tylko anulację :E

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gratuluje

ja dalej czekam na 3080 asus strix oc z dnia premiery :{

podobno jestem w pierwszej 10 i .....

dalej czekam :{

oczywiście w naszym ulubionym sklepie na x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, McKay napisał:

Co chwilę ktoś pisze że z xkomu dostał a z morele można dostać tylko anulację :E

Racja, nie pamietam żeby ktokolwiek się chwalił że morele zrealizowało mu 3080 z premiery🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ZetMcKey94 napisał:

Racja, nie pamietam żeby ktokolwiek się chwalił że morele zrealizowało mu 3080 z premiery🤔

Nie chwalą się, bo w większości morele anulowało zamówienia.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako że już wiadomo że wyjdą 3070 i 3080 z dopiskiem Ti. Jak obstawiacie, czy sklepy chociaż w godzinie premiery dadzą możliwość zapisania się w kolejkę po cenie MRSP lub zbliżonej MRSP czy teraz to już sklepy się nie wpakują w taki układ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczysz tak jak przy 6700 XT,czyli ceny pow. 2x MSRP.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już przy 3060' ce nie było msrp pomijając rodzynki ze sferisa.  

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, ini1 napisał:

gratuluje

ja dalej czekam na 3080 asus strix oc z dnia premiery :{

podobno jestem w pierwszej 10 i .....

dalej czekam :{

oczywiście w naszym ulubionym sklepie na x

Przynajmniej jesteś w tej pierwszej 10. Ja mam rtx3080 z 15:09 w grudniu byłem w top 40 teraz top30, więc w tym tempie nie wiem czy w tym roku dostanę ;p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi się wydaje że sklepy już nie pójda w tworzenie kolejki tylko od razu dowalą konkretną cenę. :) Zwlaszcza że ani spadku krypto ani poprawy dostępności GPU na horyzoncie nie widać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, bocieque napisał:

Przynajmniej jesteś w tej pierwszej 10. Ja mam rtx3080 z 15:09 w grudniu byłem w top 40 teraz top30, więc w tym tempie nie wiem czy w tym roku dostanę ;p.

mogłeś awansować ostatnio, tyle anulowali.

1 minutę temu, Mareek1991 napisał:

Też mi się wydaje że sklepy już nie pójda w tworzenie kolejki tylko od razu dowalą konkretną cenę. :) Zwlaszcza że ani spadku krypto ani poprawy dostępności GPU na horyzoncie nie widać. 

dlatego teraz anulują. Chcą w końcu na tym dobrze zarobić.

Edytowane przez akslow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Mareek1991 napisał:

Jako że już wiadomo że wyjdą 3070 i 3080 z dopiskiem Ti. Jak obstawiacie, czy sklepy chociaż w godzinie premiery dadzą możliwość zapisania się w kolejkę po cenie MRSP lub zbliżonej MRSP czy teraz to już sklepy się nie wpakują w taki układ?

haha dzisiaj to tyle wiadomo aby nie zamawiać w xkom ani w morele bo mogą anulować nawet preorder bo " kiedyś kupiłeś kartę z serii rtx " 

Przecież to chore 

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, War_MachinE napisał:

haha dzisiaj to tyle wiadomo aby nie zamawiać w xkom ani w morele bo mogą anulować nawet preorder bo " kiedyś kupiłeś kartę z serii rtx " 

Przecież to chore 

Ja tam w tych sklepach nie kupiłem żadnego rtx. Mam 3070 więc takiego 3080 Ti w cenie MRSP bym zamówił pobraniowo i w X i w owocowym a co tam, dostanę za 3-6 miesiecy to świetnie, nie dostanę to też niewielka strata bo grać mam na czym. :)

Ale już raczej pewne jest że sklepy nie dadzą tych kart w cenie MRSP także nic z tego. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chcę sobie kupić rtx 3080 ti ale dla siebie już :>. Xkom odpada, bo mam tam "bana" na rtx serii 3000 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby dlaczego masz bana? Podobno jest limit na jedną sztukę z konkretnego modelu czyli 1x3060 1x3070 1x3080 itd itp wyjątkiem jest 3090 która możesz kupić w dwóch sztukach bo obsługują SLI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ban na x-komie brzmi: Jeden RTX na głowę :P

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Ban na x-komie brzmi: Jeden RTX na głowę :P

konto ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Platun napisał:

Niby dlaczego masz bana? Podobno jest limit na jedną sztukę z konkretnego modelu czyli 1x3060 1x3070 1x3080 itd itp wyjątkiem jest 3090 która możesz kupić w dwóch sztukach bo obsługują SLI.

To powiedz to xkom. :> Zamówiłem pierwszy raz w życiu rtx 3090 hall of fame edycję i anulowali mi dzisiaj :). Ponieważ wcześniej zrealizowali mi rtx 3080 :>.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

X-kom już prawie wyczerpał możliwość anulacji zamówień. Teraz jest jedna karta na konto. Pewnie zaraz stwierdzą że nie mogą trzymać tak długo kasy za oczekujące zamówienia i anulują wszystko z zeszłego roku. Zamówienia pobraniowe też nie mogą tak długo czekać do anulacji. 

Edytowane przez Mareek1991

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miałem nadzieję, że jest jednak tak jak kolega niżej piszę. Czyli oni jedno a rzeczywistość drugie ^^

2 godziny temu, Griszah napisał:

Jeśli nie wiesz jakie były zasady to może lepiej nic nie pisz.

1Q5h0pY.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 3060 jest chyba tak że każda wersja 1 sztuka. Anulowali mi jedną jak brałem 2x 3060 inno3D. Ale w sumie 3 różne 3060tki zamówiłem na to samo logowanie, choć na różne imię, nazwisko, telefon. Wszystko zmyślone oczywiście. Wszystko na sklep oczywiście.

A propos 3060-ek. Na Allegro zaczyna się dominacja 4000 zł +, w sklepach tez nie dają prawie wogóle. Nidalej pewnie jak 7 dni i każdy kto kupił nawet najgorsza wersję za jakieś 3000 zł i ją trzyma to powinien wziąć ze 3700. Wkońcu i tak najsłabsze wersje będa chodzić po 4100 na All.

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, bocieque napisał:

hym...

ja mam z 15.07, to w 2 min 20 osób je zakupiło ?

to dobrze że dłużej się nie zastanawiałem, bo wahałem się między zwykłą i oc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi