Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Miton napisał:

Nie ma to jak pociąć czyjąś wypowiedź i jeszcze napisać coś bez sensu.

żeby jasno odnieść się do konkretnych słów, szczerze przepraszam jeżeli to cię przerosło

Cytat

Złodziej-

"Gdybym nie włamywał się do mieszkań/samochodów nigdy nie dowiedział bym się tyle o budowie zamków. Mechanika jest moją pasją."

Morderca/pojeb-"Gdybym nie mordował/ćwiartował ludzi nigdy nie dowiedział bym się tyle o budowie człowieka. Anatomia jest moją pasją." 

analogie z dupy. kartę można kupić w sklepie czy na allegro, prąd dostarcza elektrownia, wszystko legalnie i z podatkami

czy ty lub ktoś w twojej bliższej lub dalszej rodzinie ma diesla starszego niż 7 lat? czym to się różni w twojej głowie od kopania?

jeżeli uważasz że granie stoi moralnie wyżej niż kopanie to ci wolno, jeżeli chcesz głosić podobne teorie publicznie to powinieneś mieć argumenty mocniejsze niż "złodziejeeeeeee"

przypominam że mastercard, visa, tesla, paypal i wielu wielu innych uważa to za pomysł warty zaangażowania ich środków, jak mam wybierać miedzy poważnymi firmami a randomem z internetów to powinien mieć naprawdę przekonujące argumenty a nie to co zaprezentowałeś powyżej :P

Edytowane przez m4rkiz
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, m4rkiz napisał:

żeby jasno odnieść się do konkretnych słów, szczerze przepraszam jeżeli to cię przerosło

analogie z dupy. kartę można kupić w sklepie czy na allegro, prąd dostarcza elektrownia

jeżeli uważasz że granie stoi moralnie wyżej niż kopanie to ci wolno, jeżeli chcesz głosić podobne teorie publicznie to powinieneś mieć argumenty mocniejsze niż złodziejeeeeeee

przypominam że mastercard, visa, tesla, paypal i wielu wielu innych uważa to za pomysł warty zaangażowania ich środków, jak mam wybierać miedzy poważnymi firmami a randomem z internetów to powinien mieć naprawdę przekonujące argumenty a nie to co zaprezentowałeś powyżej :P

Prawda jeż przykra. Kopacze odwalają brudną robotę dla rekinów tego świata. Jesteście "słupami" o których często piszecie.

O handlarzynach nie chcę mi się nawet pisać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda słów na frustrata. Co zrobić, że nie umie kupić ani jednej karty? Czy to też go przerosło? Ja nie kupuje kart do kopania, też mi sytuacja obecna nie na rękę, ale pisanie tak bezsensownych bzdetów jak @Miton jest żałosne :) 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Miton napisał:

Prawda jeż przykra. Kopacze odwalają brudną robotę dla rekinów tego świata. Jesteście "słupami" o których często piszecie.

Tak samo  jak ty jesteś słupem, bo kupujesz rzeczy od gigantów [nestle, coco cola, pepsico, shell], weź się nie kompromituj i  sobie odpuść. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Miton napisał:

Ogarnij się. Jaką brudną robotę? Siedzą przy drinku, a kasa leci... I pierdzą na takich jak Ty. 😜

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Miton napisał:

- powiedziała płotka, po czym wróciła do swojej obsranej norki trolla. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, SALITIBORNE napisał:

To już naprawdę przestało być śmieszne, jeszcze niedawno 3060 były po ok. 3000 PLN w sklepach a u skalperów na Allegro po 5k. Teraz Morele ma czelność sprzedawać 3060 po 5500-6000 PLN. Już nachapali się wystarczająco ale nie, ciągle mało. W dodatku z Niemiec tez już nic się nie kupi bo wszystkie sklepy nie chcą wysyłać do PL, nawet firmom :/

caseking też przestał wysyłać do Polszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jakaś stronka, gdzie poczytam o planowanych dropach? Inaczej nigdy nie zloze tej budy do firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, czarny1910 napisał:

A jest jakaś stronka, gdzie poczytam o planowanych dropach? Inaczej nigdy nie zloze tej budy do firmy :)

Tak, ten wątek. Tylko składa się z wielu stron...😜

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVGA - kolejka europejska,aktualny raport
Kolejka z 3060 Ti XC przesunęła się dzisiaj o prawie godzinę.

Cytat

Name                            SKU                  Latest Emailed Date
3090 FTW3 Ultra            3987                 9/26/2020 6:51:00 AM PT
3080 XC3 Ultra              3885                 9/17/2020 8:35:00 AM PT
3080 FTW3 Ultra            3897                 9/17/2020 7:43:29 AM PT
3070 XC3 Black              3751                10/29/2020 6:15:19 AM PT
3070 XC3 Ultra               3755                10/29/2020 6:44 AM PT
3070 FTW3 Ultra             3767                10/29/2020 6:29:15 AM PT
3060 Ti XC Gaming         3663                12/6/2020 01:51:48 AM PT
3060 TI FTW                  3667                 12/6/2020 12:10:42 AM PT
3060 XC Gaming            3657                 2/25/2021 09:00:41 AM PT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, GraczPierwszy napisał:

caseking też przestał wysyłać do Polszy?

Dalej wysyła.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Był przed chwila RTx 3060 za 450 euro w es ale nie mogłem dodać do koszyka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja se chyba dam siana i na jesień kupię nowego maca do montażu :E Cena ta sama, skoro za grafikę 10+ :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Amazon właśnie pociągnął kasę za Aorusa z 2 marca i zmienił status na przygotowanie  do wysyłki 😁🤑

amazon-jak-ty-mnie-zaimponowae-w-tej-chwili .jpg

• Like 1
  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, czarny1910 napisał:

Ja se chyba dam siana i na jesień kupię nowego maca do montażu :E Cena ta sama, skoro za grafikę 10+ :E

Polecam. Przesiadłem się w 1994 i tak mi zostało...😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, xtn napisał:

Był przed chwila RTx 3060 za 450 euro w es ale nie mogłem dodać do koszyka...

Za 450 nie udało się wyrwać, pojawił się za 556 i poszło. Szału nie ma bo wyjdzie około 2,6k.  

Edytowane przez Majki78

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Majki78 napisał:

Za 450 nie udało się wyrwać, pojawił się za 556 i poszło. Szału nie bo wyjdzie około 2,6k.  

Miałem w koszyku ale odpuściłem. Wisi ma za tyle ventus na amazon.pl. Masz termin wysyłki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, xtn napisał:

Miałem w koszyku ale odpuściłem. Wisi ma za tyle ventus na amazon.pl. Masz termin wysyłki?

Termin był do tygodnia, w opisie oczekująca wysyłka. Daj linka do tego ventusa bo nie widzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Majki78 napisał:

Termin był do tygodnia, w opisie oczekująca wysyłka. Daj linka do tego ventusa bo nie widzę. 

To moje zamówienie z 09.03.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, xtn napisał:

To moje zamówienie z 09.03.

Rozumiem, ogólnie dzisiaj dużo GB i Zotaków szło na amazonie to może będzie dostawa większa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, chyba jakaś Evga weszła mi przed chwilą https://www.amazon.pl/gp/product/B08PDMYN2D/

Całe 2 418,86 zł

I nie mówcie, że się nie da kupić kart. Da się. Bez płatnych botów, bez płatnych czy bezpłatnych alertów. Wystarczy cierpliwość, kilka zakładek otworzonych w tle i prosty, ale skuteczny sposób na ogarnięcie wyszukiwania kart. 

Edytowane przez addept
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z alertów korzystasz? Czy sam odświeżasz? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, addept napisał:

Hmm, chyba jakaś Evga weszła mi przed chwilą https://www.amazon.pl/gp/product/B08PDMYN2D/

Całe 2 418,86 zł

I nie mówcie, że się nie da kupić kart. Da się. Bez płatnych botów, bez płatnych czy bezpłatnych alertów. Wystarczy cierpliwość, kilka zakładek otworzonych w tle i prosty, ale skuteczny sposób na ogarnięcie wyszukiwania kart. 

Ty to masz farta :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi