Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, ZetMcKey94 napisał:

trafiłeś coś ostatnio?

 

Same ślepe strzały, ale ostatnio już tyle czasu nie ma, coś wiczorem  skubnę i na telefonie sobie tylko na nbb czekam w gotowości.

@Mar_S teraz to tylko się kopie na kartach :D

@Michs  Pytanie czy można wystawiać przedmioty wewnętrznie jak  allegro prywatnie, zmierzam oczywiście do stworzenia sobie takiej magicznej listy z tymi  zapisanymi kartami. Szkoda że w amazonie nie można sledzić ruchów sprzedacy, disill monitorował  by kazdy ruch amazon eu.s.a.r.l czy werahouse.

@Mar_S https://www.notebooksbilliger.de/index.php

Tylko  Pamiętajcie aby mieć zapisaną tam kartę CC !

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest to NBB? Bo aż tak tematu nie śledzę  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo scamów teraz, mozna sie niezle wyebac jak sie nie sledzi na biezaco. Poza tym ceny tez mocno poszly w gore, sklepy tez scalpuja :D 

 

Edit

Ja dodaję sukcesywnie tylko te bezpośrednio od Amazona bo zbyt wiele scamów poprzez przejęte konta. Plus jest taki, że jak karta się pojawi to od razu mamy add to basket i checkout. A minus, że jak dodamy do koszyka to karta znika z listy :D 

zCuYPy8.png

Edytowane przez Michs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Michs napisał:

Dużo scamów teraz, mozna sie niezle wyebac jak sie nie sledzi na biezaco. Poza tym ceny tez mocno poszly w gore, sklepy tez scalpuja :D 

 

Edit

Ja dodaję sukcesywnie tylko te bezpośrednio od Amazona bo zbyt wiele scamów poprzez przejęte konta. Plus jest taki, że jak karta się pojawi to od razu mamy add to basket i checkout. A minus, że jak dodamy do koszyka to karta znika z listy :D 

zCuYPy8.png

No ale i tak musisz sprawdzać czy jest dostępna? Wtedy łatwiej dodać do koszyka czy po prostu da się dodać przed tym jak wleci jako dostępna na stronę produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, human_2010 napisał:

No ale i tak musisz sprawdzać czy jest dostępna? Wtedy łatwiej dodać do koszyka czy po prostu da się dodać przed tym jak wleci jako dostępna na stronę produktu?

No musisz sprawdzac, ja do konca sam nie wiem jak to jest z widocznoscia karty bo sledze to od niedawna. Na PartAlert niektórzy pisali, że zanim pojawił się alert to karta już kilka minut była dostępna... Może działa to w ten sam sposób jak na Allegro, że oferta pojawia się dopiero po jakimś czasie w wyszukiwarce, nie wiem. 

 

Tylko miej na uwadze, że ci co w ten sposób sledza od kilku miesiecy to maja po kilkadziesiat kart na liscie i ścigasz się z nimi ;) 

Edytowane przez Michs
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Michs napisał:

No musisz sprawdzac, ja do konca sam nie wiem jak to jest z widocznoscia karty bo sledze to od niedawna. Na PartAlert niektórzy pisali, że zanim pojawił się alert to karta już kilka minut była dostępna... Może działa to w ten sam sposób jak na Allegro, że oferta pojawia się dopiero po jakimś czasie w wyszukiwarce, nie wiem. 

 

Tylko miej na uwadze, że ci co w ten sposób sledza od kilku miesiecy to maja po kilkadziesiat kart na liscie i ścigasz się z nimi ;) 

Ale i tak trzeba zjechać na sam dół by się wszystkie wyświetliły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, human_2010 napisał:

Ale i tak trzeba zjechać na sam dół by się wszystkie wyświetliły?

Nie mam tylu kart by sprawdzic, ale na wish list tak wlasnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta wyjęta i zapokowana do wysyłki -> GF Now Welcome Stranger!

Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, Moja droga Emesaj  tym zniknięciem  swoim. Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.

ile cię trzeba cenić ten tylko sie dowie, kto przepłacił

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadło teraz to ale anulowałem bo przesadzona cena

image.png

Edytowane przez Michs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Michs napisał:

Wpadło teraz to ale anulowałem bo przesadzona cena

image.png

nie jest tak źle przecież 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro dostawa mojej 3060 ktora zastapi wysluzonego GTX 970. 3070 idzie w rece wujka, ktory na karte czeka od pol roku. Poskladany nowy komp, ale bez karty bo ceny kolosalne :D 

image.png.c2640312c1e0dc47fe37803181fb4edc.png

 

Edytowane przez Michs
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Michs napisał:

Nie jest zle ale w tych samych pieniadzach idzie do mnie to.Ciekawe czy zaraz bedzie ponownie dostepna ta  ktora anulowalem

image.png.db668c62803b7de14e5083179d2b6e3d.png

 

A jutro dostawa mojej 3060 ktora zastapi wysluzonego GTX 970. 3070 idzie w rece wujka, ktory na karte czeka od pol roku. Poskladany nowy komp, ale bez karty bo ceny kolosalne :D 

image.png.c2640312c1e0dc47fe37803181fb4edc.png

za ile powinąłeś te grafiki? ja tam dalej czekam na 3060 ti z x-komu za 2300 i teraz na 3060 gaming oc za 2650 z mediaexpert (niby wysłana a czekam już od tygodnia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.04.2021 o 00:53, iqiwf napisał:

za ile powinąłeś te grafiki? ja tam dalej czekam na 3060 ti z x-komu za 2300 i teraz na 3060 gaming oc za 2650 z mediaexpert (niby wysłana a czekam już od tygodnia)

530€ 

 

Świetna cena za TI oby tylko zrealizowali, też poluje na nią

Edytowane przez Michs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Michs napisał:

530€ i 950€

 

Świetna cena za TI oby tylko zrealizowali, też poluje na nią

no plan mam taki by 3060 sprzedać za +- 3300, kupić sobie może jakieś nintendo i dalej czekać na te 3060 ti, bo jednak 3060 to się niezbyt nada do 1440p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje na 3060 przeczekać do czasu 3070 TI i 3080 TI, liczę że dzięki blokadzie krypto nie będą aż tak drogie ?

Edit

PNY  GeForce RTX™ 3070 8GB Uprising Dual Fan

Powyzsza karta na pewno będzie jeszcze dostepna dzisiaj, wiec jak ktos poluje to ustawic sie na nią (poszło duzo anulacji z powodu ceny). Była na DE i FR ok 12:30 i po północy

https://www.amazon.de/dp/B08HBF5L3K/
https://www.amazon.fr/dp/B08HBF5L3K/

Edytowane przez Michs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z ta blokada krypto? Wiem jedynie o tym, ze Ampere wymagaja pcie x8 - czyli do konsumenckich podstawek mozna podpiac dwie karty do kopania (na lepszych plytach). Czy jest jeszcze cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, dadi82 napisał:

Chyba coś nie teges czym więcej kopaczy tym trudność kopania ETH rośnie a nie spada

Tak miało być, ale jak się myśli o jednym, a pisze drugie to takie rzeczy wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, amsztel napisał:

O co chodzi z ta blokada krypto? Wiem jedynie o tym, ze Ampere wymagaja pcie x8 - czyli do konsumenckich podstawek mozna podpiac dwie karty do kopania (na lepszych plytach). Czy jest jeszcze cos innego?

dodatkowo jakieś developerskie sterowniki są potrzebne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy premiera 3080ti, ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w połowie maja, ale to nieoficjalne i stare informacje. Pewnie jeszcze się premiera opóźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos ustawić tego Distila żeby informował o zmianach na stronie nie po 5 minutach jak to ma w zwyczaju a po tych 5 czy10 sekundach co jest niby ustawione ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana na Amazona chcesz? po co

Edytowane przez Maspex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima równości  :E  jednym anulowali zamówienia masowo z media expertów :E a innym jak widać nie i do tego jeszcze nawet wysyłają :-P  po trzech miesiącach ale jednak ślą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Model ASUS TUF Gaming , o którym wspominasz jest to fajnie prezentujący się 27 calowy monitor IPS 2K (2560 x 1440) z natywnie 240 Hz, po OC 260Hz (1ms) dodatkowo pokrycie barw DCI-P3 wynosi 90 % więc monitor zapewni dobrą jakość i wyrazistość a obraz będzie płynny i przyjemny. Niektóre gry wykorzystują HDR więc z tym monitorem również można skorzystać z tej funkcji. Według mnie plusem jest też jasność na poziomie 400 nitów oraz technologie synchronizacji FreeSync i G-Sync (dla amd i nvidia).  Oczywiście są też tańsze modele z rozdzielczością 2K 240Hz patrz Lenovo Legion z lepszym pokryciem bartw DCI-P3 95% i z funkcją PIVOT - aby móc dostosować sobie wysokość i kąt pochylenia monitora do swoich potrzeb.
    • Chociaż faktycznie, niezawarcie umowy o produkcji w Polsce plus offset to wina Plaszczaka który brał wszystko z półki. Z samolotami bez uzbrojenia też się popisał, więc pewnie MON odkręca wszystko i spróbuje podpisać offset + produkcję w ostatniej umowie. Czemu się nie dało w drugiej? A no Plaszczak to Plaszczak co tutaj więcej dodawać.   Jak podpisywać umowy z Niemcami potrafią Czesi którzy w Europie mniej znaczą niż Polska ale jednak potrafią negocjować. Pomysł żeby brać pociski z Korei jako lewar na Niemcy nawet nie skomentuję, bo to poziom debila mógł wymyślić. 
    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.  
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...