Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, xtn napisał:

To jest drop, a nie stała oferta, pewnie w godzinke wykupią. 

Wczoraj jak był PNY RTX 3080 w komputroniku za równo 8k to poszedł w kilka minut, nawet opcji pobrania nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, arcticfox napisał:

Wczoraj jak był PNY RTX 3080 w komputroniku za równo 8k to poszedł w kilka minut, nawet opcji pobrania nie było

5500 maks pobranie w dhl, a takim wysyła komputronik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, koneser napisał:

5500 maks pobranie w dhl, a takim wysyła komputronik :)

Brałem PC za 6300 za pobraniem, DHL przywiózł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Predix napisał:

Brałem PC za 6300 za pobraniem, DHL przywiózł.

to może trochę wyżej jest ale na pewno nie 8000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, koneser napisał:

5500 maks pobranie w dhl, a takim wysyła komputronik :)

DPD – 3000 euro 

UPS – 3000 euro 

InPost / Poczta Polska – 5000 zł

FedEx – 6000 zł

DHL - 6500 zł z dostawą, powyżej 6500 ale maksymalnie do 11500 odbiorca musi paczkę odebrać/opłacić w punkcie DHL.

via https://furgonetka.pl/pomoc/94,jaka_jest_maksymalna_wysokosc_pobrania

Jest jeszcze POCZTEX - tutaj maksymalne pobranie 20000, kasa w 2-3 dni robocze na koncie.

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem sam i powyżej 6500zł w komputroniku brak opcji "pobranie"

Poniżej już jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/msi-oraz-asus-rtx-3060ti-nowe-folia-polska-dystrybucja-od-reki-CID99-IDJodiP.html#301d49f198;promoted
Niby limity w sklepach i anulują, ale i tak hurtowo niektórzy dostają. Widać że górnik ogarnął, że można ładnie zarobić na odsprzedawaniu. 
Kurczę jak spojrzałem, to na allegro i olx jest susza z 3060ti, aż tak jest mało dostaw, czy może olx zdejmuje ogłoszenia?
 

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, iqiwf napisał:

ta karta też jest do mnie w drodze a czekam już ponad tydzień xD

wlasnie sms mam, ze do odbioru

 

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Garru napisał:

Kurczę jak spojrzałem, to na allegro i olx jest susza z 3060ti, aż tak jest mało dostaw, czy może olx zdejmuje ogłoszenia?
 

Posucha jest z 3060 Ti,bo w 99% idą do koparek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spl97 napisał:

Posucha jest z 3060 Ti,bo w 99% idą do koparek.

No ale patrząc po zagranicznych sklepach mam wrażenie, że rzadziej dropią. Ogólnie jeżeli 3060 ti to okrojone 3070 to (przynajmniej w obecnej sytuacji) nvidia nie ma interesu w klepaniu 3060 ti z czipów które nadają się do 3070.

Edytowane przez toph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Spl97 napisał:

Posucha jest z 3060 Ti,bo w 99% idą do koparek.

3060TI się praktycznie nie pojawiają.. w xkomie wrzucają często 3060/3070/3090 czasami 3080 ale 3060TI jak wleci to święto... Dlatego moja z xkomu 2tygodniowa wisi sobie spokojnie na allegro za 6200 i czeka na kupca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale posucha w dropach, tak zle jeszcze nie bylo, a krypto w gore wiec lepiej nie bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma byc drozej jeszcze podobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Michs napisał:

Ale posucha w dropach, tak zle jeszcze nie bylo, a krypto w gore wiec lepiej nie bedzie :D

katastrofa DZISIAJ :D

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Predix napisał:

3060TI się praktycznie nie pojawiają.. w xkomie wrzucają często 3060/3070/3090 czasami 3080 ale 3060TI jak wleci to święto...

Mnie zastanawia jedno - jak aktualnie wygląda uzysk rdzeni GA102/GA104/GA106 w porównaniu z Q3/Q4 2020? Może się poprawił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Spl97 napisał:

Mnie zastanawia jedno - jak aktualnie wygląda uzysk rdzeni GA102/GA104/GA106 w porównaniu z Q3/Q4 2020? Może się poprawił...

Tego się nie dowiesz. Hajsy się napewno zgadzają, więc takie info nie wydostanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z cłem z wielkiej Brytanii? Jakbym na polskim Amazonie zamówił a paczka by szla z wielkiej Brytanii to ile by wyszło cło? Miałem parę opcji i się zastanawiam ile do ceny doliczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amazon chyba szykuje się do podwyżek cen za karty graficzne. Co prawda karta była niedostępna jak sprawdzałem, ale cena jaką ujrzałem lekko mnie zaszokowała. Sprzedawcą oczywiście był sam Amazon. ;)

IMG_20210413_193641.jpg

1 minutę temu, addept napisał:

 

Przyznać się, kto mnie ubiegł i kartę kupił? e:P

Edytowane przez addept
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak mogłem poczekać z tą anulacją w nocy :D  Masakra co się dzieje z cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra potrzebuje porady. 

Zamówiłem 3070 fe na Amazonie. Sprzedawca spoza Amazonu. Przesyłka droga bo 160ziko. Po tygodniu przyszła mi wiadomość żeby cło opłacić i na notce napisane jest że cło jest z kodem pod zabawki nie elektronikę i cło wynosi tylko 18 euro. Pytam customer service Amazonu mowia że się nie da anulować wysłanej paczki ale jak nie zapłacę cła to ta wróci do sprzedawcy a ja odzyskam hajs. Teraz sprzedawca prywatnie mi napisał że kod jest dany pod zabawki żeby cło było mniejsze, według tej notki przesyłka warta 60 euro, opłaty za nią razem 18 euro. Wysłał mi też zdjęcia karty które nie są ściągnięte z netu, tylko jakieś jego nie publikowane. Więc teraz pytanie - płacić cło czy czekać aż mi oddadzą hajs? Czy jak przyjdzie mi cegła z napisem rtx 3070 to Amazon przymie zwrot i odda mi pieniądze nawet jeśli sprzedawca ucieknie z moimi 6 kawałkami do Meksyku? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, addept napisał:

Amazon chyba szykuje się do podwyżek cen za karty graficzne. Co prawda karta była niedostępna jak sprawdzałem, ale cena jaką ujrzałem lekko mnie zaszokowała. Sprzedawcą oczywiście był sam Amazon. ;)

 

Przyznać się, kto mnie ubiegł i kartę kupił? e:P

Amazon dzisiaj na wielu stronach dodał RX6700xt w cenie 5900-9200zł, które są dostępne od ręki. Po tym widać jakie ssanie jest na GPU.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, baronek007 napisał:

Dobra potrzebuje porady. 

Zamówiłem 3070 fe na Amazonie. Sprzedawca spoza Amazonu. Przesyłka droga bo 160ziko. Po tygodniu przyszła mi wiadomość żeby cło opłacić i na notce napisane jest że cło jest z kodem pod zabawki nie elektronikę i cło wynosi tylko 18 euro. Pytam customer service Amazonu mowia że się nie da anulować wysłanej paczki ale jak nie zapłacę cła to ta wróci do sprzedawcy a ja odzyskam hajs. Teraz sprzedawca prywatnie mi napisał że kod jest dany pod zabawki żeby cło było mniejsze, według tej notki przesyłka warta 60 euro, opłaty za nią razem 18 euro. Wysłał mi też zdjęcia karty które nie są ściągnięte z netu, tylko jakieś jego nie publikowane. Więc teraz pytanie - płacić cło czy czekać aż mi oddadzą hajs? Czy jak przyjdzie mi cegła z napisem rtx 3070 to Amazon przymie zwrot i odda mi pieniądze nawet jeśli sprzedawca ucieknie z moimi 6 kawałkami do Meksyku? 

 

Na allegro masz rtx 3070 fe za 6200, przynajmniej ktoś nie kłamie i wali z mostu, że brak gwarancji

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...