Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, jestem ślepy. Ta lista kolejki na morele po 3080 jest gdzieś na ich stronie? Nie mogę tego znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, uni.que napisał:

Słuchajcie, jestem ślepy. Ta lista kolejki na morele po 3080 jest gdzieś na ich stronie? Nie mogę tego znaleźć

Wpisz na głównej stronie moreli w wyszukiwarce RTX 3080 i wyświetli się spis wszystkich modeli.

Przy każdym modelu masz info kupiło x osób. Jak w to klikniesz to pokaże się lista kupujących w kolejności zamówień.

Edytowane przez stanko11
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, n0time4u napisał:

ten ziomek to fotke wkleil z wysylka powinien byc od razu zweryfikowany przed admina czy to nie fejk a jak nie to banan na jape bo zaraz ludzie poleca do morele anulowac znowu, zmieniac itp i gowno burza bedzie o nic

Ta i admin zadzwoni do morele dopytać się czy to prawda :E

Jutro się okaże czy kolega sobie z was żarty robi czy będzie się cieszył nowym GPU :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Ta i admin zadzwoni do morele dopytać się czy to prawda :E

Jutro się okaże czy kolega sobie z was żarty robi czy będzie się cieszył nowym GPU :E

przeciez mozna to zweryfikowac zdjeciem normalnym, emailem o zamowieniu itp  nie trzeba nigdzie dzwonic... bo taki smieszek se wrzuci fotke z dupy a potem wejdzie MaciekPL zobaczy ze zamowil wczesniej i zaraz sie wkurwi i anluje a byl wysoko w kolejce :D:D xD

Edytowane przez n0time4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, stanko11 napisał:

Wpisz na głównej stronie moreli w wyszukiwarce RTX 3080 i wyświetli się spisz wszystkich modeli.

Przy każdym modelu masz info kupiło x osób. Jak w to klikniesz to pokaże się lista kupujących w kolejności zamówień.

Dobra mam, po ctrl-f już siebie wyszukałem. Dzięki wielkie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty myślisz, że admni nie mają co robić. Oni i tak pojawiają się na forum raz na miesiąc :E
Zresztą jakby admini zajmowali się takimi pierdołami to raczej długo by nie popracowali w łonecie :E

A moderatorom nikt nie płaci za takie bzdety.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że morele powiedziało, że wysyła uwzględniając sposób płatności z tego co pamiętam.

x-kom miał wysyłać chronologicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele też chronologicznie, tylko mają potwierdzać przed wysłaniem zamówienia z płatnością przy odbiorze podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Pitt_34 napisał:

A czy ja komuś polecam lecieć do Piły ? czy napisałem, że może komuś z okolic się przyda ? czytaj dokładnie co ludzie piszą na forum

To był żart tylko. Przepraszam, że uraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, HaslaMGK napisał:

Z tym, że morele powiedziało, że wysyła uwzględniając sposób płatności z tego co pamiętam.

x-kom miał wysyłać chronologicznie.

Morele wysłało na maila taką wiadomość:

"Nie możemy wskazać dokładnej daty wysyłki towaru, robimy jednak wszystko, abyś otrzymał go jak najwcześniej, prosto z fabryki. W momencie dostawy kart graficznych do naszego magazynu w pierwszej kolejności zrealizujemy opłacone zamówienia oraz wyślemy maila z listem przewozowym, dzięki któremu będziesz mógł śledzić drogę wysyłki na wskazany przez Ciebie adres lub punkt odbioru.

W
 przypadku zamówień z formą płatności przy odbiorze, skontaktujemy się z Klientami
w celu potwierdzenia chęci otrzymania karty."

Można to interpretować tak, że liczy się kolejność zamówień, tylko do tych który wybrali pobranie, będą wcześniej dzwonić, żeby potwierdzić zamówienie. Jeśli by mieli spychać zamówienia pobraniowe na koniec kolejki, to można nigdy nie doczekać się towaru.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale widac, że zamówienie z 20.09.2020 z godziny 16:10 i niby już wysłane....... Jak to możliwe - czy to aby nie fake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

5 minut temu, lukadd napisał:

A ty myślisz, że admni nie mają co robić. Oni i tak pojawiają się na forum raz na miesiąc :E
Zresztą jakby admini zajmowali się takimi pierdołami to raczej długo by nie popracowali w łonecie :E

A administratorom nikt nie płaci za takie bzdety.

no to moderacja - wchodzisz cytujesz - wrzuc dowod ze to nie fejk albo usun zdjecie po 24h jak nie odpisze cytatem to banan i tyle, po co sie bawic z januszerka ? 30 sekund roboty jak odpisanie na posta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stanko11 napisał:

Morele wysłało na maila taką wiadomość:

"Nie możemy wskazać dokładnej daty wysyłki towaru, robimy jednak wszystko, abyś otrzymał go jak najwcześniej, prosto z fabryki. W momencie dostawy kart graficznych do naszego magazynu w pierwszej kolejności zrealizujemy opłacone zamówienia oraz wyślemy maila z listem przewozowym, dzięki któremu będziesz mógł śledzić drogę wysyłki na wskazany przez Ciebie adres lub punkt odbioru.

W
 przypadku zamówień z formą płatności przy odbiorze, skontaktujemy się z Klientami
w celu potwierdzenia chęci otrzymania karty."

Można to interpretować tak, że liczy się kolejność zamówień, tylko do tych który wybrali pobranie, będą wcześniej dzwonić, żeby potwierdzić zamówienie. Jeśli by mieli spychać zamówienia pobraniowe na koniec kolejki, to można nigdy nie doczekać się towaru.
 

Tak samo robi chyba x-kom. Chronologicznie, ale "pobraniowcy" dostają telefon z pytaniem. Mam rację? Mogą to potwierdzić osoby, do których dzwonił ktoś z x-komu? Czy po prostu dzwonią z dobrej woli i informują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Morelach sprzedaż ruszyła 17 września kilkanaście minut przed godz. 15? Pytam bo jak sobie wszedłem w wykaz osób co zamówiły Gaming X Trio to kilkadziesiąt pierwszych pozycji zajmują zamówienia z godz. 14:43 do 14:45  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja karciocha też już jedzie do mnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko że GTX 1650S :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam zamawiałem koło 14:44. Dało się wejść przez wyszukiwanie w google zanim w ogóle wyszukiwarka moreli pokazywała te modele

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, n0time4u napisał:

  

no to moderacja - wchodzisz cytujesz - wrzuc dowod ze to nie fejk albo usun zdjecie po 24h jak nie odpisze cytatem to banan i tyle, po co sie bawic z januszerka ? 30 sekund roboty jak odpisanie na posta ?

Tam gdzie napisałem administratorom miało być moderatorom. Im nikt nie płaci za takie bzdety. Oni w sumie za free ogarniają forum.
Jak chcesz to pisz do moderatorów, zobaczymy co ci na to powiedzą :E

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mar_S napisał:

Oj tam, narzekacie, karty praktycznie od ręki dostępne i w niezłych cenach.  :E

No rzeczywiście, nie kłamał!

ShareX_DisconnecT__2020-09-21_18-01-46_I

8:E8:E8:E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, n0time4u napisał:

ja bede pisal i dzwonil do xkom codziennie po 5 razy az sie wkurwia i mi wysla ta karte xD

a najpierw ja dyrektorowi handlowemu z odbytu wyciągną :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DisconnecT napisał:

No rzeczywiście, nie kłamał!

ShareX_DisconnecT__2020-09-21_18-01-46_I

8:E8:E8:E

 

To gratulować. Czekamy na wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

To gratulować. Czekamy na wyniki.

Stary, to jest troll :D

OC  za 3279zł? To X-Trio też pachnie takim samym trollem patrząc na datę zamówienia :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej było to trochę jeszcze pociągnąć, aby innym gula narobić :E Psujesz całą zabawę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

super to się czyta - zamiast jak głupi odświeżać status zamówienia i sprawdzać pocztę - robię herbatę i odpalam wątek -> nie ma to jak odrobina hype'u :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...