Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

@tgolik zadzwonia z propozycja karty, ewentualnie Twoja karta zostala sprzedana gdy rozmawiales i zaproponuja voucher. 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tgolik napisał:

Dzięki, chłopaki za informację. Bardzo stresujące dla mnie są te wszystkie kontakty ze strony X-komu, z których nic nie wynika poza złudnymi nadziejami.

Spokojnie. Nie rozmawiasz z wielkim X-KOM, ani ich prezesem ani prawnikiem, tylko jakimś biednym żuczkiem-gównotoczkiem (czasem stażystą?) - TWARDYM BYĆ :) i rozmawiaj grzecznie, ale stanowczo i nie spolegliwie przypadkiem. Jesteś klientem (!) - nie sługą.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa jest, twardy bądź niczym Jerry podczas sprzedawania karty graficznej! 

  • Haha 6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

tylko jakimś biednym żuczkiem-gównotoczkiem

5qav6a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, addept napisał:

Taaa jest, twardy bądź niczym Jerry podczas sprzedawania karty graficznej! 

a) poszła ;)
b) @tgolik pisze, że rozmowy z X go stresują - nie wiedzieć dlaczego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

b) @tgolik pisze, że rozmowy z X go stresują - nie wiedzieć dlaczego 

Zróbmy mu trening komunikacji interpersonalnej. Niech da numer na priv i będziemy wydzwaniać o losowej porze. 

Edytowane przez Radio_Tirana
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

a) poszła ;)
b) @tgolik pisze, że rozmowy z X go stresują - nie wiedzieć dlaczego 

Zrobili mi nadzieję i kupiłem Far Cry6 na PC zamiast na PS5. Zaraz kolejne premiery gier a ja dalej nie wiem, na jaką platformę je kupować. Najchętniej zobaczyłbym dobrą cenę na RTX 3080 ti zamiast Strixa 3080. Mam się z nimi skontaktować jutro rano.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tgolik napisał:

Zrobili mi nadzieję i kupiłem Far Cry6 na PC zamiast na PS5. Zaraz kolejne premiery gier a ja dalej nie wiem, na jaką platformę je kupować. Najchętniej zobaczyłbym dobrą cenę na RTX 3080 ti zamiast Strixa 3080. Mam się z nimi skontaktować jutro rano.

Ale cokolwiek mówili? Proponowali?
Ten STRIX mnie przeraził w tym wątku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Ale cokolwiek mówili? Proponowali?
Ten STRIX mnie przeraził w tym wątku.

 

Nic się nie dowiedziałem. Konsultanci od kart pracują do 17:00 a ja oddzwoniłem za późno, na zwykłą infolinię. 

Edytowane przez tgolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tgolik napisał:

Nie. Konsultanci od kart pracują do 17:00 a ja oddzwoniłem za późno, na zwykłą infolinię. 

Czyli tak naprawdę nie wiesz nawet "co chcieli"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Czyli tak naprawdę nie wiesz nawet "co chcieli"?

Tak, nie wiem.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tgolik napisał:

Dostałem SMS z X-Komu, że zaraz do mnie zadzwonią w sprawie zamówienia na kartę graficzną. Czekam już półtorej godziny i telefonu nie ma. Też tak mieliście?

Oddzwonili od razu i zaproponowali zamiast dalszego czekania na RTX 3080 Strix Asus (wymówka że nie produkują a wersje LHR brak komponentów do produkcji) voucher na 1000zł. Zgodziłem się ponieważ RTX3080 mam już od listopada zeszłego roku a to było tylko zwykłe zamówienie bez żadnej wpłaty z mojej strony. Tak naprawdę to już zapomniałem o tym zamówieniu a tu taka miła niespodzianka z ich strony. Zamówienie z 17 września zeszłego roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się skojarzyło

  

37 minut temu, tgolik napisał:

Nic się nie dowiedziałem. Konsultanci od kart pracują do 17:00 a ja oddzwoniłem za późno, na zwykłą infolinię. 

 

 

Edytowane przez Zhao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, tgolik napisał:

Zrobili mi nadzieję i kupiłem Far Cry6 na PC zamiast na PS5. Zaraz kolejne premiery gier a ja dalej nie wiem, na jaką platformę je kupować. Najchętniej zobaczyłbym dobrą cenę na RTX 3080 ti zamiast Strixa 3080. Mam się z nimi skontaktować jutro rano.

Na supporcie wylosowali Cię jako ochotnika do robienia z Ciebie żartów, przy okazji wszystko nagrywają, pozniej tradycyjnie będą mieć ubaw na imprezie u szefa jako kulminacyjny punkt programu  : ]

Edytowane przez marian666666
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jak dzwonili z X-kom najpierw z voucherem na 1k zł to od razu praktycznie po smsie. To samo było z propozycją TUF LHR zamiast zwykłego TUF. Tylko kartę zamawiałem za pobraniem do salonu u mnie w mieście a oni chcieli wysłać na adres domowy więc przekierowałem. Inna sprawa, że karta była do odbioru na drugi dzień o czym mnie nie poinformowali ani mailem ani sms'em/telefonem a dowiedziałem się tego na czacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z voucherem na klocka tylko taki co tu kupić na handel i mieć z tego choćby większość z tego klocka zysku ;) 
Zakup grafy raczej się nie kalkuluje nawet z taka zniżka , bo ceny nadal bandyckie...
Inaczej ten voucher to trochę bez sensu- jeszcze się kupi coś nie do końca potrzebne no bo przecież jest  i trzeba wykorzystać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomcat zawsze mozna zrobic cebulę level hard i wystawic ten voucher na allegro xD oczywiscie troche taniej. Albo w sumie drozej, bo to voucher wreczony w ramach prestizowej kolejki na rtx ??

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Tomcat napisał:

Problem z voucherem na klocka tylko taki co tu kupić na handel i mieć z tego choćby większość z tego klocka zysku ;) 
Zakup grafy raczej się nie kalkuluje nawet z taka zniżka , bo ceny nadal bandyckie...
Inaczej ten voucher to trochę bez sensu- jeszcze się kupi coś nie do końca potrzebne no bo przecież jest  i trzeba wykorzystać ;)

Ja go wykorzystam idealnie bo właśnie miałem zmieniać telefon na srajfona 12mini a tak kupię sobie 13mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ReevoX napisał:

Sam bym taki voucher przytulił troszkę taniej niż 1000 zł.

Ktoś w dziale Sprzedam taki wystawił ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 10 na a media ekspert były 3060 orłów za 2500. Nie wiem jakim cudem upolować coś takiego, zniknęły w minutę. 

Nie mam pojęcia jak się zabrać za to

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddzwonili do mnie dzisiaj z X-Komu. Ale mieli do zaproponowania tylko voucher 1000 zł. Nie potrafili zaproponować innego produktu w dobrej cenie, np. jakiegoś RTX 3080 Ti zamiast RTX 3080.

A ceny które mają u siebie nawet z 1000 zł rabatem są dla mnie nieakceptowalne.

A może wziąć ten rabat i polować na jakieś lepsze oferty w X-Komie? Albo poczekać na serię Super? Albo RTX 40xx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tgolik napisał:

Oddzwonili do mnie dzisiaj z X-Komu. Ale mieli do zaproponowania tylko voucher 1000 zł. Nie potrafili zaproponować innego produktu w dobrej cenie, np. jakiegoś RTX 3080 Ti zamiast RTX 3080.

A ceny które mają u siebie nawet z 1000 zł rabatem są dla mnie nieakceptowalne.

A może wziąć ten rabat i polować na jakieś lepsze oferty w X-Komie? Albo poczekać na serię Super? Albo RTX 40xx?

Tak tak, czekaj dłużej, za darmo będą dokładane do gazety w kiosku :D

Wszyscy ogarnięci ludzie kupili już dawno karty, oczywiście przepłacając mniej lub więcej.

Reszta ... czeka na msrp które w momencie premiery było nieosiągalne prawie.

Także powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś czeka na obniżki to niech odrazu się zwinie i wróci za dwa lata.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...