Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

1031 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Celowe wstrzymanie produkcji to już podła zagrywka NVIDI.

Możecie mówić, że górnicy lub scalperzy windują ceny a tak naprawdę ZIELONI grają ostro i bez litości  dla graczy.

Sytuacja juz powoli  się zaczęła stabilizować i  co robi producent ? zakręca kurek i  mówi STOP - ceny kart muszą wrócić na chore poziomy...

Edytowane przez ZeFe
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mówić, że górnicy lub scalperzy windują ceny a tak naprawdę ZIELONI grają ostro i bez litości  dla graczy.

.......

Oni dla graczy nie grają, tylko dla górników i skalperów. Gracze jak ja myślą o przesiadce na konsolę, bo za jedną grafę 3080 mam konsolę i TV 😆

• Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nvidia jak kazde amerykanskie korpo jest zajebiscie zakłamana i hiper kapitalistyczna firma bez grama honoru. Jak nie pojawi sie jakas konkurencja w Europe/Korei poludniowej to bedzie tylko gorzej z cenami.

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sytuacja juz powoli  się zaczęła stabilizować i  co robi producent ? zakręca kurek i  mówi STOP - ceny kart muszą wrócić na chore poziomy...

"Pandemia", kryptowaluty, bez nich miałbyś teraz normalne ceny. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to wszystko znaczy ? Że NVIDIA stwierdziła że będzie marką premium dopóki może - czyli będzie robić mało i bardzo drogo ... i posiadanie PC w domu będzie luksusem :) Jak np teraz w US i A - nie możesz kupić kompa co żre więcej niż 500W 

https://gry.interia.pl/sprzet/news-amerykanie-zabraniaja-sprzedazy-pradozernych-komputerow,nId,5386207

Edytowane przez Yedi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to się dziwię, że dało się teraz kupić 3070 GB OC i Ventusa 2X poniżej 4k. Mi udało się złapać obie i jednak Bibagajt to półka wyżej, jakkolwiek jakbym nie miał wyboru to Ventus też by został - tragedii nie ma. Teraz tylko rozważanie, czy pchnąć kartę na ebazarku za 100-200zł ponad cenę zakupu czy zwyczajnie zwrócić do sklepu...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam MSI 3060Ti Ventusa 2x i jak dla mnie to jest rewelacja - w porównaniu  z innmi 3060 Ti które posiadam (inno 3d oraz Eagle) to on jest wspaniały :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nvidia jak kazde amerykanskie korpo jest zajebiscie zakłamana i hiper kapitalistyczna firma bez grama honoru. Jak nie pojawi sie jakas konkurencja w Europe/Korei poludniowej to bedzie tylko gorzej z cenami.

Powstala by zarabiac wiec czemu ma tego nie robic?

Co to wszystko znaczy ? Że NVIDIA stwierdziła że będzie marką premium dopóki może - czyli będzie robić mało i bardzo drogo ... i posiadanie PC w domu będzie luksusem :) Jak np teraz w US i A - nie możesz kupić kompa co żre więcej niż 500W 

https://gry.interia.pl/sprzet/news-amerykanie-zabraniaja-sprzedazy-pradozernych-komputerow,nId,5386207

Greta zaraz podchwyci i w EU tez zakaza sprzedazy i uzywania kompow powyzej 500 wat i skonczy sie PC Master Race.... :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak np teraz w US i A - nie możesz kupić kompa co żre więcej niż 500W

Trzeci komentarz pod artykułem

Droga Interio i autorze, jak już tłumaczysz coś lub kopiujesz to sprawdź u źródła. W tłumaczeniu zabrakło najważniejszej informacji limit jest liczony dla komputera UŚPIONEGO. I jest po to aby nie pojawiały się kfiatki że urządzenie działające żre tyle samo prądu co "uśpione" jak to kiedyś bywało ze sprzętem HiFi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Pandemia", kryptowaluty, bez nich miałbyś teraz normalne ceny. 😉

NWO panie, NWO.:rozga:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamieta ktoś Ile kosztowały RTX'y 3080 w najnizszym wakacyjnym dołku cenowym??

Po co chcesz się dobijać? :E

Żeby nie było, że nie ostrzegałem, ale bywały oferty za około 5k

Edytowane przez snoopher

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Artykul z lipca,  niedokladnie przetlumaczony z prasy USA. Co to wszystkie stany w ktorych sa zakazy maja wspolnego? Rzadzi w nich lewica :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to komu potem odsprzedają? Innym skalperom, a oni jeszcze dalej?

Nie wiesz, ze skalperzy z reguly kupuja karty po cenach najwyzszych, zeby to sprzedac taniej? :P

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zotac 3080ti 6299 pln w x...

• Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W naszym pięknym kraju +/- 5500zł, poniżej 5 tys były za granicą.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez LHR 5900zł, z LHR kilka stówek taniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, wiem co mam zrobić, żeby zamówienie weszło. Nawet X-kom napomknął o tym w mailu wyjaśniającym :D ''Otrzymaliśmy więcej niż jedno zamówienie na Pana dane, czyli: konto, mejl lub telefon.'' Tylko najbardziej boli 3070 za 3700zł :/

Brak opisu.

Brak opisu.

z wygladu fajna.Ale jak wezmiesz w reke to czuć ze to paździerz przy takim suprim czy devilu lub msi trio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sztuka sie trafiła 1920 mhz ,72-73 stopnie  2220 RPM i 250 wat.Jest nieźle ,śmigło 80 mm jest ciche i nie dotyka power limitu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sztuka sie trafiła 1920 mhz ,72-73 stopnie  2220 RPM i 250 wat.Jest nieźle ,śmigło 80 mm jest ciche i nie dotyka power limitu

Wrzuć screen z GPU-Z po obciążeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś dawał 2 dni temu link do gigabyte 3070 z xkom.  Po wpisaniu kodu cena shcodziła na 3899zł. Nie kupujcie tego. Mi i koledze doszły karty ze zwrotu, pudełka nie mają tych przezroczystych foli zabezpieczających.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi