Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Zhao napisał:

ja pierdykam  - to co tam musiało być rozwalone,że za tyle🤣

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3090-ventus-3x-oc-11346800328

polowałem na taką karte miesiąc : ] bo Ole wystawia takie ze 2x w miesiącu

No ale jedną karta się nie żyje jak to mawiają w pewnych kręgach , chociaż 6 baniek robi wrażenie  i byłby rekord absolutny o ktorym moznaby opowiadać do śmierci a tak to pozostanie mówić jak to kiedyś było bez takiej wisienki na torcie  : ]

ps. chyba ze ole wystawilo karte nie sprawdzając jej i jest niesprawna, tak tez może być .. oby ! : ]

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@marian666666

No nic dziwnego -karta chyba miała "flashbacki "z Wietnamu

Rok gwarancji - pewnie boją się,że po dłuższym użytkowaniu pecet kupującego wybuchnie 🤣

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, dadi82 napisał:

Hit dzisiaj ma wyjechać strix do mnie :banan:
Po ~30 minutach oddzwonił do mnie ten sam miły Pan z X-kom. I okazało się że strix się znalazł. Chwilę wcześniej nie było i nie było wiadomo kiedy będzie. A po chwili jednak była dostawa i znalazł się STRIX dla Pana. Na proformie jest już STRIX OC LHR V2. 
Także rzekomo mają dzisiaj wysłać GPU. Więc wszystko wskazuje na to że 13 miesięcy i 6 dni trwała realizacja mojego zamówienia.

Także nie dajcie sobie wkręcić dużo gorszego GPU w cenie lepszego. :E

Kochany x-kom 😂😂🙃😉

Czyli jednak dostają co tydzień karty od ASUS, ja co tydzień skaczę w kolejce o +/-5 miejsc, ,3 tygodnie byłem 54, 2 tygodnie temu 40-45, w tamtym tygodniu 35-40, teraz 25-30 czyli jak się dobrze uda to karta za 5-6 tygodni będzie,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ,na pierwszy rzut oka dobra oferta.Gorzej  jak ta gw to fikcja bo gość ma 92.9 procent.W najlepszym wypadku kase da w ciągu tego roku albo sie wypnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadal ktos z was 3080 Suprim ale w wersji bez X ? Z tego co doczytalem karta pobiera tylko 320W

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Valeri napisał:

Posiadal ktos z was 3080 Suprim ale w wersji bez X ? Z tego co doczytalem karta pobiera tylko 320W

Jesteś pewien że wersja bez X wgl istnieje? Na tech powerup kazdy bios od suprima ma 370w/430w.

//Widzę że w mediaexpert była ale dalej ma 3 wtyczki czyli raczej normalnie 370w, a jak nie to bios można wgrać.

//Różnią się zegarem, 1785 suprim vs 1905 suprim x

Edytowane przez MSF Koi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, 0916 napisał:

ale ja nie chce kupić tylko sprzedać (sprzedać, nie sprzedawać =))

3080 zostawiam dla siebie, 3070 idzie out, bo to był tymczasowy zasób. Wystawię za 4500, używana 2 miesiące jakby nie patrzeć, to najwyżej będą targować.

LHR?

Grubo ale próbuj ;) ja swojego używanego puściłem miesiąc temu za 4200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, MSF Koi napisał:

Jesteś pewien że wersja bez X wgl istnieje? Na tech powerup kazdy bios od suprima ma 370w/430w.

//Widzę że w mediaexpert była ale dalej ma 3 wtyczki czyli raczej normalnie 370w, a jak nie to bios można wgrać.

//Różnią się zegarem, 1785 suprim vs 1905 suprim x

Tutaj jest https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3080-suprim-10gb-gddr6-rtx-3080-suprim-10g-lhr-5946242/

A tutaj znalazłem info o tym, że ma TDP 320W https://www.techpowerup.com/gpu-specs/msi-rtx-3080-suprim.b8356

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, marian666666 napisał:

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-geforce-rtx-3090-ventus-3x-oc-11346800328

polowałem na taką karte miesiąc : ] bo Ole wystawia takie ze 2x w miesiącu

No ale jedną karta się nie żyje jak to mawiają w pewnych kręgach , chociaż 6 baniek robi wrażenie  i byłby rekord absolutny o ktorym moznaby opowiadać do śmierci a tak to pozostanie mówić jak to kiedyś było bez takiej wisienki na torcie  : ]

ps. chyba ze ole wystawilo karte nie sprawdzając jej i jest niesprawna, tak tez może być .. oby ! : ]

Nie chce mi się wierzyć, że sprzedali sprawnego RTX 3090 w tej cenie obcej osobie na allegro.

Edytowane przez Doamdor
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Tomcat napisał:

smuteczek.
Może dadi82 dostał twoją kartę  :E
Jakby poszukać to by kolejnego strixa znaleźli gdzieś w kącie magazynu

Wywalone mam, i tak od razu na seel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Doamdor napisał:

Nie chce mi się wierzyć, że sprzedali sprawnego RTX 3090 w tej cenie obcej osobie na allegro.

A kto powiedział, że obcej :E

Zanim oferta się pojawiła na lolegro to kolega wystawiającego już miał u siebie link na konkuterze i zrobił co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, MSF Koi napisał:

Czyli jednak dostają co tydzień karty od ASUS, ja co tydzień skaczę w kolejce o +/-5 miejsc, ,3 tygodnie byłem 54, 2 tygodnie temu 40-45, w tamtym tygodniu 35-40, teraz 25-30 czyli jak się dobrze uda to karta za 5-6 tygodni będzie,

Szkoda, że już nie działa pilnowanie kolejki w Evdze, to bym wiedział, czy mam przed sobą kilkaset osób, czy kilkaset tysięcy, no i może jakiś szacunkowy termin. Zapisałem się na 3070 i 3080. Wcześniej na 60ti i inne też, ale kazali skasować wszystko oprócz dwóch. I tak poniżej 3070 na 1440p raczej nie byłbym zadowolony, bo źle się czuję, gdy muszę schodzić z jakości obrazu. Pluję sobie w brodę, że za 3800 zł nie kupiłem 3070ti w lipcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, lukaszgos napisał:

Szkoda, że już nie działa pilnowanie kolejki w Evdze, to bym wiedział, czy mam przed sobą kilkaset osób, czy kilkaset tysięcy, no i może jakiś szacunkowy termin. Zapisałem się na 3070 i 3080. Wcześniej na 60ti i inne też, ale kazali skasować wszystko oprócz dwóch. I tak poniżej 3070 na 1440p raczej nie byłbym zadowolony, bo źle się czuję, gdy muszę schodzić z jakości obrazu. Pluję sobie w brodę, że za 3800 zł nie kupiłem 3070ti w lipcu.

Ahh shit  here we go again...😀

Nie bój nic -  ja też cierpliwie czekam w kolejce Evki (mimo że jedną już dali🤣 no ale skoro się da😂)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Zhao napisał:

Nie bój nic -  ja też cierpliwie czekam w kolejce Evki (mimo że jedną już dali🤣 no ale skoro się da😂)

Złapałeś w końcu 3090?😃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Zhao napisał:

Już się zamykam! :D No tylko stwierdzę, że cholera bolałoby kupować np. 3070 za 4300 czy nawet za 3800, jeśli się pamięta, że za 3800 to ti było. :(

Edytowane przez lukaszgos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie sobie gram w Metero LL redux w 1440p SSAAX4

Rx 6900xt 73 fps ,Rtx 3070 30

To jest wieksza deklasacja jak AMD w narzucie🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, 0916 napisał:

tak jak powyzej, dostalem oferte gigusia oc 3080 lhr za 4059, a mialem zamowionego eagle za 3600 w grudniu 2020. ile teraz jest warty gigabyte a ile 3070 tuf oc tez lhr?

Gigabyte Gaming OC sprzedałem za 6200zł, ale to było zaraz przed wzrostami, także teraz możne się uda więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Red_October napisał:

Gigabyte Gaming OC sprzedałem za 6200zł, ale to było zaraz przed wzrostami, także teraz możne się uda więcej.

3080 chce zostawić dla siebie i puścić w świat tufa 3070, jak wyjdzie 40x0 to dopiero wtedy mysle puścić 3080 i wziac następcę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, ZetMcKey94 napisał:

Złapałeś w końcu 3090?😃

Jeszcze nie - ale już blisko🙂

4 godziny temu, lukaszgos napisał:

jeśli się pamięta, że za 3800 to ti było. :(

Za 3800 to był 3080 w 2020😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, jurekk napisał:

Ustaw rozdzielczość 4K, wyłącz SSAA, a fps nie będzie ci brakować. 😉

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, jurekk napisał:

Porównaj karty z tego samego segmentu... Wtedy będzie to miało sens...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, MSF Koi napisał:

No ja byłem 11 w kolejce 14.10. a we wrześniu trzydziesty któryś tam. Także czekajcie spokojnie. Nie dajcie sobie wkręcić tańszej karty, jak mi próbowali.

PS. Kurier z przesyłką w drodze :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi