Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

1034 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Zhao napisał:

@aureumchaos

Jesteś pewny,że link jest z EVGA USA a nie EU?

Taaa do wyboru przy wysylce mam usa, canade i puerto rico... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, maras2574 napisał:

obiecał się odwdzięczyć....i pokazał mi wielkie 🖕

Tak to jest z ludzmi..

Teraz, aureumchaos napisał:

Niefart w ch*** powinni cię przenieść do EU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, aureumchaos napisał:

Ja miałem tylko Stany i Kanadę 

Ps. Napisał dziś do mnie gość, któremu kiedyś sprzedałem 3070 i prosił o podpisanie oświadczenia o zbyciu/sprzedaży, bo w razie reklamacji i zwrotu kasy, kasę dostaję ja. Tak mu podobno powiedzieli w X-kom. Kurde nigdy tego nie brałem pod uwagę. "Oświadczam o zbyciu / sprzedaży w/w. karty graficznej i wyrażam zgodę na zwrot kwoty zakupu produktu na rzecz nowego nabywcy / kupującego"

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, maras2574 napisał:

Napisał dziś do mnie gość, któremu kiedyś sprzedałem 3070 i prosił o podpisanie oświadczenia o zbyciu/sprzedaży, bo w razie reklamacji i zwrotu kasy, kasę dostaję ja. Tak mu podobno powiedzieli w X-kom. Kurde nigdy tego nie brałem pod uwagę. "Oświadczam o zbyciu / sprzedaży w/w. karty graficznej i wyrażam zgodę na zwrot kwoty zakupu produktu na rzecz nowego nabywcy / kupującego"

Chyba sprzedaliśmy 3070 temu samemu gościowi xD okolice Poznania? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, assire napisał:

Chyba sprzedaliśmy 3070 temu samemu gościowi xD okolice Poznania? 

Tak, ale jaja :szczerbaty:  I co, podpisałeś mu ?

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, maras2574 napisał:

I co, podpisałeś mu ?

Taa, bo w sumie co mi szkodzi. Kredytu na mnie nie weźmie bo jedyne co ma to stary adres i skan podpisu, a gdyby serio zwrot za tą kartę przyszedł do mnie na konto to tylko problemy. 

Ciekaw jestem czy gość te karty pcha gdzieś dalej, czy na nich kopie czy co. 

Jak z nim gadałem jak sprzedawałem to powiedział że dla syna do kompa, taaa 3070 non-lhr za prawie 6 koła dla syna jak lhrki chodziły po 4k :E

Edytowane przez assire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, assire napisał:

Taa, bo w sumie co mi szkodzi. Kredytu na mnie nie weźmie bo jedyne co ma to stary adres i skan podpisu, a gdyby serio zwrot za tą kartę przyszedł do mnie na konto to tylko problemy. 

Ciekaw jestem czy gość te karty pcha gdzieś dalej, czy na nich kopie czy co. 

Jak z nim gadałem jak sprzedawał to powiedział że dla syna do kompa, taaa 3070 non-lhr za prawie 6 koła dla syna jak lhrki chodziły po 4k :E

Ja tak samo ;)

Mi otwarcie powiedział jak kupował, że na handel bierze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś jest zainteresowany to mam miesięcznego ASUS GeForce RTX 3070 DUAL 8GB OC V2 LHR z komputronika za 3900. Jak nie to wskoczy na popularny portal 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, hakuna napisał:

Jak ktoś jest zainteresowany to mam miesięcznego ASUS GeForce RTX 3070 DUAL 8GB OC V2 LHR z komputronika za 3900. Jak nie to wskoczy na popularny portal 😉

Na pudelku (?) nie sprzedasz ;)

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech napisze że była macana przez samego wielkiego Jarosława to sprzeda w cenie extra premium. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadal jest do odebrania 3090 TUF w Wawie za 10600 zł, nowy.

Druga rzecz.
Mam w Illinois bardzo dobrego znajomego, mógłby wysłać to. Można taką kartę wysłać tanim kurierem (Orzeł Express) aczkolwiek idzie to z jakiś miesiąc, ale bedzie bez VATu na 99%. Znajomy też pewnie za usługe weźmie tak ze 40$ plus ze 20$ wysyłka.

Edytowane przez marian666666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, marian666666 napisał:

Nadal jest do odebrania 3090 TUF w Wawie za 10600 zł, nowy.

Druga rzecz.
Mam w Illinois bardzo dobrego znajomego, mógłby wysłać to. Można taką kartę wysłać tanim kurierem (Orzeł Express) aczkolwiek idzie to z jakiś miesiąc, ale bedzie bez VATu na 99%. Znajomy też pewnie za usługe weźmie tak ze 40$ plus ze 20$ wysyłka.

A nie masz kogos kto po prostu chce karte (tylko gamer nie skalperro) :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Radio_Tirana napisał:

Dwie godziny wisi na pc lab i nikt nie kupuje. Ale wystarczyło, że jakiś k*tas wrzucił na Peppera i zniknęło w 3 minuty jak już się zdecydowałem. 

To nie byłem ja :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@aureumchaosJa mam przybraną kuzynkę w USA, która jest zwykłym cywilem ( nie ma bladego pojęcia o komputerach) jakby to było 3090 to bym wziął

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No coz... dobrze, ze mam strixa bo inaczej chyba bym se w leb strzelil a tak przyszlo i za kilka godzin sobie pojdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Radio_Tirana napisał:

Dwie godziny wisi na pc lab i nikt nie kupuje. Ale wystarczyło, że jakiś k*tas wrzucił na Peppera i zniknęło w 3 minuty jak już się zdecydowałem. 

Trzeba przyznać, że ktoś tam w X-komie myśli - promo na procesory i inne podzespoły, ale kto teraz kompa kupi, jak karty graficzne to kosmos? No i zrobili promkę na chyba najpopularniejszy model 3070, i sprzedali wszystko. Swoja drogą powoli 3070 zaczyna brakować w sklepach, najtańsza opcja na 3 wentylach w xkomie to wydatek 4699zł. No, chyba, ze taki trend trwa cyklicznie, dawno nie obserwowałem rynku.
A przy okazji - mam takie coś na nowym monitorze, widać tylko jak się komp wyłącza, czy to jest wada kwalifikująca do wymiany?
dc9741154a3c6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, JDM napisał:

Trzeba przyznać, że ktoś tam w X-komie myśli - promo na procesory i inne podzespoły, ale kto teraz kompa kupi, jak karty graficzne to kosmos? No i zrobili promkę na chyba najpopularniejszy model 3070, i sprzedali wszystko. Swoja drogą powoli 3070 zaczyna brakować w sklepach, najtańsza opcja na 3 wentylach w xkomie to wydatek 4699zł. No, chyba, ze taki trend trwa cyklicznie, dawno nie obserwowałem rynku.
A przy okazji - mam takie coś na nowym monitorze, widać tylko jak się komp wyłącza, czy to jest wada kwalifikująca do wymiany?
dc9741154a3c6.jpg

No chyba się już psuje rynek, chyba ze podnosza byc black friday zjechac do ok.4 tysi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi