Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, mogliby mi rzucić coś poza systemem, jakiegoś kopiącego RTX 3080 w cenie premierowej. W końcu kupiłem u nich ostatnio myszkę! :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, marian666666 napisał:

Heh, XKOM woli dawać gorsze wersje 1.0 wyczekującemu caluśki rok ludowi zamiast wrzucić prostemu przeglądającemu codziennie oferty kupującemu napalonemu na wszystko co zaczyna się na 30 ???
W tym momencie XKOM jest całkowicie dla mnie spalony ... Rewiński do dzieła !  : ]

Weź przestań pier****c, bo piszesz jak typowy skalper, dobrze wiesz, ze 1.0 nie ma LHR. Liczysz, ze kogoś złapiesz na te brednie? :pistols:?

• Confused 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawostek: dzisiaj wieczorem był na Amazon.fr dostępny do zamówienia (oczywiście bez terminu dostawy) Asrock RX 5700 XT Challenger w cenie 530 EUR. Niestety z blokada regionalną, nie było szansy na złożenie zamówienia do Polski. Szkoda, lubię kolekcjonować karty widmo. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, addept napisał:

Z ciekawostek: dzisiaj wieczorem był na Amazon.fr dostępny do zamówienia (oczywiście bez terminu dostawy) Asrock RX 5700 XT Challenger w cenie 530 EUR. Niestety z blokada regionalną, nie było szansy na złożenie zamówienia do Polski. Szkoda, lubię kolekcjonować karty widmo. 

Tematy Ci się pomyliły.

Edytowane przez AndrzejTrg
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, celowo tutaj napisałem, bo nie chciałem zaśmiecać wątku zakupowego Radeonów. 

PS. Właśnie udało się złapać zamówienie. Oczywiście pewnie anulują za miesiąc, ale mówi się trudno. 

Wybaczcie za spam. Chciałem dać wam szansę na złapanie karty, na której można kupę kasy zarobić, dając o niej wzmiankę, ale skoro was interesuje jedynie, że jest to zły temat, to może nie będę się wysilał nastepnym razem czy to z ciekawostkami czy z linkami do kart ...

WCSnSmR.png

Najlepiej zaraportujcie mnie tak, żebym dostał bana, problem z linkami i informacjami na temat kart będziecie mieli z głowy. Po co przecież sobie zawracać nimi głowę, prawda? Lepiej pisać o górnictwie, termopadach czy braku półprzewodników

lub też wytykać zły temat

Macie zresztą: https://www.amazon.fr/gp/product/B07X48NZGC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Jak raz wróciło, to może wróci jakimś cudem drugi raz. 

Edytowane przez addept
  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja za talon od xkomu kupiłem sobie xboxa series s i od jakiegoś czasu 3080 ti służy do przeglądania internetu ??

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@addept
Już mi go kiedyś anulowali :D

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, xtn napisał:

Już mi go kiedyś anulowali :D

Spoko, mnie również, ale ja jestem uparty ;)

No i fajna taka zabawa. Oni mi anulują, a ja cyk, nowe zamówienia i straty w zamówieniach odrobione. 

Szkoda tylko, że z realizacjami jest kiepsko, niemniej jednak bratu od czasu do czasu coś przysyłają. Ostatnio kilka kart dostał (w tym RTX 3070 Ti, RX 6600 x 2), ale na tego RX 5700 XT z Anglii ciągle czeka. Przesyłka zaginęła w Tamworth GB. Pewnie brakuje kierowców i paliwa do jej przewiezienia, a wszystkie statki opanowali imigranci. Tak więc nie wiem czy ostatecznie karta dojdzie do Polski, zaczynam znowu być sceptyczny co do realizacji tego zamówienia, mimo że niby UPS już kartę ma w łapach i śle ją do naszego pięknego kraju. Tylko, że tydzień minął, a karty w PL jeszcze nie ma. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, JDM napisał:

W x-komie 0szt. 3080, 1szt 3070 za  5000zł (sztuk w sensie model), aż tak ludzie powykupywali czy to preludum do blakfrajdej?

Ludzie i tak kupują tego Gigabyte za 4999. Wczoraj były 93 sztuki, teraz 88.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, addept napisał:

Nie, celowo tutaj napisałem, bo nie chciałem zaśmiecać wątku zakupowego Radeonów. 

PS. Właśnie udało się złapać zamówienie. Oczywiście pewnie anulują za miesiąc, ale mówi się trudno. 

Wybaczcie za spam. Chciałem dać wam szansę na złapanie karty, na której można kupę kasy zarobić, dając o niej wzmiankę, ale skoro was interesuje jedynie, że jest to zły temat, to może nie będę się wysilał nastepnym razem czy to z ciekawostkami czy z linkami do kart ...

WCSnSmR.png

Najlepiej zaraportujcie mnie tak, żebym dostał bana, problem z linkami i informacjami na temat kart będziecie mieli z głowy. Po co przecież sobie zawracać nimi głowę, prawda? Lepiej pisać o górnictwie, termopadach czy braku półprzewodników

lub też wytykać zły temat

Macie zresztą: https://www.amazon.fr/gp/product/B07X48NZGC/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Jak raz wróciło, to może wróci jakimś cudem drugi raz. 

Jakaś półmroczność mnie złapała i myślałem że to wątek zakupowy. Przepraszam i zwracam honory.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, addept napisał:

Spoko, mnie również, ale ja jestem uparty ;)

No i fajna taka zabawa. Oni mi anulują, a ja cyk, nowe zamówienia i straty w zamówieniach odrobione. 

Szkoda tylko, że z realizacjami jest kiepsko, niemniej jednak bratu od czasu do czasu coś przysyłają. Ostatnio kilka kart dostał (w tym RTX 3070 Ti, RX 6600 x 2), ale na tego RX 5700 XT z Anglii ciągle czeka. Przesyłka zaginęła w Tamworth GB. Pewnie brakuje kierowców i paliwa do jej przewiezienia, a wszystkie statki opanowali imigranci. Tak więc nie wiem czy ostatecznie karta dojdzie do Polski, zaczynam znowu być sceptyczny co do realizacji tego zamówienia, mimo że niby UPS już kartę ma w łapach i śle ją do naszego pięknego kraju. Tylko, że tydzień minął, a karty w PL jeszcze nie ma. 

Mi 2 razy karta „zaginęła” przy przekraczaniu granicy brytyjskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Radio_Tirana napisał:

Ludzie i tak kupują tego Gigabyte za 4999. Wczoraj były 93 sztuki, teraz 88.

Skąd bierzesz informacje ile sztuk mają w danej chwili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, grzegorz1981 napisał:

Skąd bierzesz informacje ile sztuk mają w danej chwili?

WtoJ449.pngWtoJ449.png

Wybierz stąd 9+ i wpisz na przykład 999, wyskoczył błąd i wpisze ci maksymalną ilość sztuk jaką aktualnie mają w systemie.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otrzymaliście też powiadomienie z EVGI? Właśnie dostałem maila na zakup 3060 ti za 580 jurków.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, AtanazY napisał:

Otrzymaliście też powiadomienie z EVGI? Właśnie dostałem maila na zakup 3060 ti za 580 jurków.

Jak się można zapisać na coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, AtanazY napisał:

ile czekałeś od daty zapisu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, AtanazY napisał:

Zapisałem się 6.12 o 13.00. Nie jest złe tylko rok. 

co to jest rok  ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siema mam 3060 ti gigabyte gaming oc 2.0, wersja 1.0 nie posiada blokady LHR jak nie nie myle? ale czym się rozni 2.0 od 3.0?

Edytowane przez TheMikiVR6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest ogólnie znacznie gorsza, jak sama nazwa wskazuje wersja pierwsza jest najstarsza i najgorsza.  :) 
Ale mam dobre serduszko, mogę Ci dać za nią nowiuśkiego 3060 Ti w wersji 3.0! 
Deal?

• Haha 6
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Godzinę temu, ZetMcKey94 napisał:

co to jest rok  ?

Dla chomika połowa życia...:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieagituje bo portal elektro cokolwiek to jest jezt złe bo mi kiedyś nie wysłali chyba rtxa 3070. aczkolwiek widzę znakomita cenę na OLEDa 48 cali, 3350 zł

Cena wyborna, jakbym nie miał 55 cali to bym brał : ]

https://allegro.pl/oferta/telewizor-oled-lg-oled48cx3lb-48-4k-uhd-10803163153?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_decrease&utm_campaign=PLobserved_price_decrease&utm_content=10803163153

• Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, marian666666 napisał:

Nieagituje bo portal elektro cokolwiek to jest jezt złe bo mi kiedyś nie wysłali chyba rtxa 3070. aczkolwiek widzę znakomita cenę na OLEDa 48 cali, 3350 zł

https://allegro.pl/oferta/telewizor-oled-lg-oled48cx3lb-48-4k-uhd-10803163153?utm_source=notification&utm_medium=PLobserved_price_decrease&utm_campaign=PLobserved_price_decrease&utm_content=10803163153

To nie jakiś wałek? i3-10100F mieli po 375, ( kilka minut temu ) - teraz 319zł

dysk ssd m.2 nvme 700zł - teraz 590zł

ramy 2x8 3200MHz 260zł - teraz 224zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, marian666666 napisał:

Przecież ten sklep nie ma nic wspólnego z electro, oprócz podobnej nazwy. Zobacz sobie po NIP,  electro to TERG S.A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś rusza na amazonach. Chcą zrealizować 70ti zotac trinity OC za 830 euro, ale już jej nie potrzebuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi