Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, grzegorz1981 napisał:

3060Ti jest max. warta 2500-2600 zł. Ja osobiście czekam na RTX 2060 za 1500 zł lub RTX 3060 za 2000 zł.

Przez ostatnie 2-3 miesiące jak zajmuję się grafikami i stworzyłem bota - była w Polsce 1 (JEDNA) oferta na 3060Ti za 2799zł. Całe 6 sztuk. 

Tak ja wszystko na wolnym rynku jest warte tyle, za ile ludzie są skłonni dane dobro kupić. Ci co nie marudzili tylko wzięli karty za tyle ile były i dodatkowo w wolnej chwili odpalili kopanie - już dawno mają jest w cenie MSRP albo niższej. Do rynku trzeba potrafić się dostosować. Ci co marudzili, będą nadal marudzić. Inni dawno kupią, "odrobią" stratę i będę sobie grali. 

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Radio_Tirana napisał:

A jak, addept i cała reszta jego wspólników działają tu na pełnych obrotach 

Srednio. Euro bardzo wysoko, na Amazonach jest drozej niz w xkomie. A nawet jak cos sie uda kupic po normalnych cenach, to moze wysla kiedys, albo w wypadku Amazon PL anuluja i przyznaja w ramach przeprosin kod rabatowy wysokosci 0 zl :)

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, JDM napisał:

Ile? 5? ;D

Pula identyczna - po 10 sztuk każdego modelu. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś śmiałem się z amerykanów, że stoją w długich kolejkach (wręcz koczują) po jakieś nowe iphone i płacą krocie... widzę, że z GPU jest podobnie. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Szala napisał:

Przez ostatnie 2-3 miesiące jak zajmuję się grafikami i stworzyłem bota - była w Polsce 1 (JEDNA) oferta na 3060Ti za 2799zł. Całe 6 sztuk. 

Tak ja wszystko na wolnym rynku jest warte tyle, za ile ludzie są skłonni dane dobro kupić. Ci co nie marudzili tylko wzięli karty za tyle ile były i dodatkowo w wolnej chwili odpalili kopanie - już dawno mają jest w cenie MSRP albo niższej. Do rynku trzeba potrafić się dostosować. Ci co marudzili, będą nadal marudzić. Inni dawno kupią, "odrobią" stratę i będę sobie grali. 

Ty kup sobie Lamborgini Aventador w cenie fiata. Jak? No normalnie kupujesz sobie Lambo a różnice w cenie sobie odkopiesz na RTX ... 🤣🤣🤣 Zero myślenia. Zero.

• Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znowu to samo.
Co jakiś czas w temacie pojawiają się bojownicy o wolność, równość i amerykański styl życia i zaczynają agitację.
Umówmy się że żaden z uczestników tematu nie odpowiada za obecną sytuację, no chyba że X-kom się tutaj udzielał ale oni też w sumie tylko ciągną z tego zyski, tak więc po co to gadanie?
Było już wielokrotnie pisane, kto chciał to kupił, kto nadal czeka ten głupi. I tyle w temacie.  :E 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi rtx 3700 gigabyte wyszedł 1400zl

W ciągu roku pobawiłem sie na 3080 vision, 3080 eagle,3070 Rog strix,3080 suprimx,6900xt x trio,rx 6900xt Power color devil

Sytuacja patologiczna ale mam to gdzieś.Gry nudne jak flaki z olejem

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żebyście nie mówili że nie jestem człowiekiem o złotym sercu i nigdy dla Was nic nie zrobiłem, w linku poniżej zaraz pojawi się RTX 3090 w aktualnie najlepszej cenie na rynku

GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna *DEMO* (proshop.pl)

Kto pierwszy ten lepszy.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 minuty temu, Mar_S napisał:

Żebyście nie mówili że nie jestem człowiekiem o złotym sercu i nigdy dla Was nic nie zrobiłem, w linku poniżej zaraz pojawi się RTX 3090 w aktualnie najlepszej cenie na rynku

GIGABYTE GeForce RTX 3090 GAMING OC - 24GB GDDR6X RAM - Karta graficzna *DEMO* (proshop.pl)

Kto pierwszy ten lepszy.  :E 

już nie ma

jaka była cena ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Mar_S napisał:

tutaj coś co przebija pewnie większość 3060 Ti, a może i dobija do 3070.

Superka jest parę procent gorsza od 3060 Ti, a 3070 to juz poziom 2080 Ti. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Topowa wodna 2080 Super spokojnie doścignie 3060 Ti  ;) 
Ale nie namawiam, poza tym i tak trzeba mieć "wodę"  :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry za lekki offtop ale widzę, że ceny mojej 5700xt coś wysoko podskoczyły. Wie ktoś może dlaczego 5700xt kosztuje więcej jak 6700xt? Mam roga strix z gw i pudełkiem z listopada 2020 ile mogę za nią dostać i na co najlepiej bezkosztowo przenieść się ze stajni nvidii?

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty spekulancie paskudny, chcesz na niej zarabiać? Natychmiast ją wystaw w cenie zakupu, oczywiście -30% bo używana przez rok!
Gracze są w potrzebie!

PS. jest w cenie bo kopie lepiej niż RTX 3070 bez LHR  ;) 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Mar_S napisał:

Ty spekulancie paskudny, chcesz na niej zarabiać? Natychmiast ją wystaw w cenie zakupu, oczywiście -30% bo używana przez rok!
Gracze są w potrzebie!

PS. jest w cenie bo kopie lepiej niż RTX 3070 bez LHR  ;) 

Panie konkrety bo wolałbym oczywiście żeby wszystko było po staremu i chcąc kupić kartę zamówił ją a starą sprzedał i dopłacił no ale cóż jak ktoś tu napisał trzeba się dopasować do teraźniejszości :szczerbaty:

ps. już i tak dałem komuś pograć tanio sprzedając rok temu 1660ti za tysiaka 😁

Edytowane przez KamcioGF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystaw za 4700, sprzedaj, kup RTX 3070/Ti, zależnie od szczęścia, błogosław kopaczy krypto i covida.  ;) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Manipulują wami a wy się jeszcze cieszycie ze im miliony pozwalacie zarabiać 🤣
No tak trzeba oszukiwać samego siebie... yyy znaczy się dostosować do sytuacji. :E

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze przecieki mowia ze topowa karta RX7000 od AMD bedzie kosztowac $2000, takze pulap cenowy idzie w gore mocno w nastepnej generacji. MASAKRA TO JEST

Edytowane przez Monn
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"dOsToSuJ się dO SyTuAcJI", czyli bądź dojonym przez sklepy i płać jak frajer 300% więcej.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Monn napisał:

Pierwsze przecieki mowia ze topowa karta RX7000 od AMD bedzie kosztowac $2000, takze pulap cenowy idzie w gore mocno w nastepnej generacji. MASAKRA TO JEST

No co ty wszystko w normie, po prostu sobie odkopiesz 🤣

Dostosujesz się do sytuacji 😆

Edytowane przez kadajo
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, KamcioGF napisał:

Sorry za lekki offtop ale widzę, że ceny mojej 5700xt coś wysoko podskoczyły. Wie ktoś może dlaczego 5700xt kosztuje więcej jak 6700xt? Mam roga strix z gw i pudełkiem z listopada 2020 ile mogę za nią dostać i na co najlepiej bezkosztowo przenieść się ze stajni nvidii?

Używka na gwarancji? 4500-4700 złotych. Możesz zacząć trochę wyżej i schodzić z ceny. 

A poluj na jakiegoś RTX 3070/RTX 3070 Ti. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, addept napisał:

Używka na gwarancji? 4500-4700 złotych. Możesz zacząć trochę wyżej i schodzić z ceny. 

A poluj na jakiegoś RTX 3070/RTX 3070 Ti. 

Na gw. Patrzę tylko i w tej cenie to raczej jakiś 3060ti

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KamcioGF Rozróżnij pojęcie "Poluj" od "kup drogo to co jest dostępne od ręki"

Mamy okres promocyjny, okazje w ciągu tygodnia jeszcze się pewnie trafią. 

Najlepiej najpierw coś upoluj, a potem dopiero sprzedawaj kartę. 

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, addept napisał:

@KamcioGF Rozróżnij pojęcie "Poluj" od "kup drogo to co jest dostępne od ręki"

Mamy okres promocyjny, okazje w ciągu tygodnia jeszcze się pewnie trafią. 

Najlepiej najpierw coś upoluj, a potem dopiero sprzedawaj kartę. 

Wystawiłem, zobaczę jakie jest zainteresowanie i jak będzie dobra cena to sprzedam i zacznę szukać nowej. W razie czego mam kartę na przeczekanie ale też znowu nie mam zamiaru się czaić nie wiadomo jak. Jak jest możliwość chcę tylko zamienić na coś lepszego a już 3060ti będzie lepszy. No ale nic dzięki za pomoc i zobaczy się co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi