Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Komu udało się złapać? I czy jest termin dostawy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wszedłem po 2min od Twojego dodania i już nic nie było ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wrzucałem było niby 5 sztuk (czyli realnie  pewnie 1-2). Sam miałem ekran płatności przy wrzutce, ale nie kupowałem. 

Edytowane przez addept
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Majki78 napisał:

Teraz był na it. z blokadą na adres.

Na es się udało. Od razu kasę pobrali, przewidywany termin dostawy 6-18 styczeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świeże konto olx nie napawa optymizmem.  

6400 za 3080 to dobra cena ? Bo już mnie dupa bolała, że chyba ciut przepłaciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, novi napisał:

Świeże konto olx nie napawa optymizmem. 

jeżeli zgadza się na odbiór osobisty to myślę że nie scam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przegladalem xkom, morele i komputronik no i jest drogo....ale karte mozna kupic i okazuje sie ze najwiecej jest 3060 Ti ktorej w pewnym momencie nie bylo wcale za to bylo duzo 3070

W 2022 bedzie lepiej chocby z powodu premiery RTX 4000

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem rtx3080 ti eagle za 7 tyś w sierpniu a teraz za 12 to najmniej jak przeglądam. Mówie oczywiścue o nowej sztuce z sklepu nie olx,allegro czy coś. Co do scalperów to buissnes is buissnes łud szczęścia i tyle. Jakbym miał troche wiecej kasy to sam był zarabiał na prowizjach. Karte kupiłem do grania. Tak tylko do grania żadnego programu miningowego nie zobaczy. Era entuzjastów PC wymiera. A co do sprzedawców detalicznych to wiadome że opłaca sie im na lewo pchnąć palete kart po wyższej cenie niż sprzedać graczowi po niższej. Ale moim zdaniem jeśli złożyłem zamówienie w dniu premiery za 3500 to chce ten przedmiot za 3500 a nie po 5msc czy 12msc możemy Ci dać ale dopłać. To jawne oszustwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, mrkus napisał:

tyle zrozumiałeś. :)

Nie, po prostu tylko to napisałeś zgodnie z prawdą/logiką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, grzegorz1981 napisał:

Bo ta karta jest warta 2000 zł. Ja napiszę, że jest warta milion. Dasz mi tyle za tą kartę?

A jeżeli jakiś szaleniec... da milion. To nagle zacznie być tyle warta? Cena to... wartość :) ściśle umowna.  Każda rzecz warta jest dokładnie tyle, za ile znajdzie się na nią kupiec. Kropka.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś obserwuje jak się zmienia kolejka na EVGA. Zapisywałem się w grudniu 2020. Jest jakaś szansa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, JDM napisał:

tylko to napisałeś zgodnie z prawdą/logiką.

jakbyś pomyślał troszkę głębiej niż najpłytszy tok rozumowania który przedstawiłeś to byś zrozumiał co miałem na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego, parafrazując mema - przecież to ty dzwoniłeś. Ty nic nie tłumaczyłeś/wyjaśniałeś, tylko pytałeś, cyt ''lol, serio to weź mi wytłumacz co ten górnik wyprodukuje?'' - no to wytłumaczyłem, na swój przewrotny sposób. I to Twoim zadaniem było zrozumieć. Z jakim efektem każdy widzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powie ktoś obeznany czy na tych mitycznych discordach/grupach itp. jest szansa obecnie dorwania oferty na 3060 Ti (wersja top Strix, TUF etc.), która jest za droga dla botów, ale dzięki temu wisi więcej niż 2-3 minuty?

Czy nie warto się w to bawić/szkoda czasu i trzeba klikać na własną rękę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, ffallen napisał:

Powie ktoś obeznany czy na tych mitycznych discordach/grupach itp. jest szansa obecnie dorwania oferty na 3060 Ti (wersja top Strix, TUF etc.), która jest za droga dla botów, ale dzięki temu wisi więcej niż 2-3 minuty?

Czy nie warto się w to bawić/szkoda czasu i trzeba klikać na własną rękę?

Jest szansa… za 4300zl…

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, mrkus napisał:

lol, serio to weź mi wytłumacz co ten górnik wyprodukuje? bo nie czaje co on wnosi kopiąc pesudo walutę.

to samo co np. pracownik banku - pomaga w transferze środków od tych którzy je mają do tych którzy chcą je mieć

Cytat

Toż to to samo co bum na cebulki tulipanów kilkaset lat temu.

od 10 lat czytam ludzi powtarzających jak mantrę tą brednię w kontekście krypto...

17 godzin temu, grzegorz1981 napisał:

Bo ta karta jest warta 2000 zł. Ja napiszę, że jest warta milion. Dasz mi tyle za tą kartę?

Twoja oderwana od realiów rynkowych deklaracja nie określa wartości karty. Podobnie jak twoje druga oderwana już również od zdrowego rozsądku wycena.

Fakty są takie że wartość rynkowa jest określona jasno i wyraźnie np. na allegro. Sytuacja się zmieniła, czasy się zmieniły, możliwości wykorzystania kart się zmieniły a ty przyczepiłeś się do jakiejś deklaracji producenta sprzed półtora roku i nie ogarniasz że 'było, minęło'.

Cytat

Mam nadzieję, że wszystkim zas*anym górnikom dowalą taki podatek z odsetkami, że się nie pozbierają. 

I tu wychodzi twoja burakowatość. Nie masz za złe tego że ktoś potencjalnie nie płaci uczciwie podatków, tylko widzisz to jako narzędzie to szykanowania ludzi którzy robią nie to co twoim zdaniem powinni.
Podpowiem - Polscy górnicy nic nie znaczą w skali światowej, a namierzenie górnika który nie płaci podatków jest niemożliwe, bo taki jest jeden z wielu celów istnienia krypto. A górnikom którzy mają działalność można skoczyć... Takie stwierdzenia to jak życzenia żeby koledze w piaskownicy lizak upadł bo ty nie dostałeś. :)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszę ku przestrodze: jak Amazon chce, byście zaktualizowali numer karty płatniczej, to zróbcie to, choćbyście mieli podać te same dane. Ja myślałem, że po wrzuceniu € na kartę Bezos sam sobie je pobierze, ale tak się nie stało. I 3080 za niecałe 6600 poszedł w diabły. 

• Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, McKay napisał:

Ktoś obserwuje jak się zmienia kolejka na EVGA. Zapisywałem się w grudniu 2020. Jest jakaś szansa?

Tak moja kolejka wygląda :D. Mowa o Rtx 3080. 

ac488858853405ff3c315f15b5effe1e.png

Edytowane przez ReevoX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi