Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

To jak to będzie? - mamy nowy tydzień, nowy rok i to rok premiery RTX-40x0, więc chyba czas na nowe ceny 30x0 prawda..... prawda? No niestety nie :) Stagnacji ciąg dalszy... a i krypto jakieś spokojne na razie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No fajnie by bylo jakby seria 40xx wyszla przed koncem PoW na ETH co by mozna ja byo odkopac jak poprzednia... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, ffallen napisał:

To jak to będzie? - mamy nowy tydzień, nowy rok i to rok premiery RTX-40x0, więc chyba czas na nowe ceny 30x0 prawda..... prawda? No niestety nie :) Stagnacji ciąg dalszy... a i krypto jakieś spokojne na razie ?

A widziałeś jakąkolwiek 40xx? Premiera chyba we wrześniu, więc jeszcze jest trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, JDM napisał:

A widziałeś jakąkolwiek 40xx? Premiera chyba we wrześniu, więc jeszcze jest trochę czasu.

Aż jestem ciekaw, skoro wrzesień, czy będą tacy co "przeskoczą" serię 30xx i dobiją do 40xx, ale nie z wyboru a ograniczeń (czyli po prostu mieli w koszu 2 lata 30xx i nie dostali).
IMO jest szansa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zobaczą ceny 40xx to im się odechce :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, kadajo napisał:

MSRP będzie na poziomie tego co jest w sklepach teraz, czyli realnie będzie tyle, że proszę siadać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, kadajo napisał:

Ja już piszę pismo do @X-KOM.PLaby mnie wpisali do kolejki na RTX 4080. Za rok dostanę. 

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Radio_Tirana napisał:

Za rok dostanę. 

Chyba maila z informacją o anulacji. :E

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, wkamil73 napisał:

MSRP będzie na poziomie tego co jest w sklepach teraz, czyli realnie będzie tyle, że proszę siadać :D

Nie ma już czegoś takiego jak MSRP, ten termin umarł razem ze sraczką związaną z podwyżkami, teraz wszyscy będą równać do tego co jest, a nie do tego co było i w tym tkwi problem. Najgorsze jest to, że jeszcze rok/dwa i mało kto będzie pamiętał, że to co się obecnie dzieje to psychoza i "kiedyś" po prostu było normalniej.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A właśnie ktoś wie czy już są listy do wpisania się na 4000?:rotfl:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
17 minut temu, Zhao napisał:

Na razie tylko społeczne, ale niedługo pewnie x-srom uruchomi swoje mityczne listy kolejkowe.:rotfl:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Zhao napisał:

Są, zapisałem się do X-komu wczoraj, ale dzisiaj dostałem maila, że od razu płacą mi 3000zł żebym się wypisał.

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Ja już piszę pismo do @X-KOM.PLaby mnie wpisali do kolejki na RTX 4080. Za rok dostanę. 

Ja już w październiku pisałem o tym i nawet do sklepów... Niestety odpowiedzi nie dostałem od naszych 4 znanych sklepów... @X-KOM.PL prosimy o komentarz, albo jakiś bonik w wysokości 1000 zł za anulowanie zamówienia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet gdybyście bardzo mocno chcieli to Roland już zajął całą kolejkę .. jedynym sposobem jest zapisanie się u Rolanda o ile na to pozwoli :  ]

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem dziś informację że albo podmieniają mi Tuf'a 3080 na 3080 MSI Gaming Z Thrio LHR z dopłatą 600 zł albo anulują zamówienie i dają voucher. Ten MSI dobry jest?

Edytowane przez Dunio_PL
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.12.2021 o 14:12, ZetMcKey94 napisał:

Czy warto bawić sie w wymiane termopadów w suprim x? bo pamięci już wołają o pomoc , łapią 110c. Obawiam sie tylko o gwarancje, bo chyba serwis MSI nie zezwala na ingerencje w chłodzenie. 

bierz, nie ma co się nawet zastanawiać

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Dunio_PL napisał:

Dostałem dziś informację że albo podmieniają mi Tuf'a 3080 na 3080 MSI Gaming Z Thrio LHR z dopłatą 600 zł albo anulują zamówienie i dają voucher. Ten MSI dobry jest?

bardzo dobry.Dasz tam bios od suprimx i nie będzie sie różnić

Edytowane przez Karroo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś od początku roku nie słychać żadnych przepowiedni ... dość dziwne : ]
Zatem pierwszy przepowiadam przepowiednię odnośnie cen kart i potencjalnego wzrostu ETH:
w tym roku będzie bardzo mało przepowiedni dotyczących cen kart i wzrostu ETH  ,, taka jest moja przepowiednia  : ]

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, JDM napisał:

Są, zapisałem się do X-komu wczoraj, ale dzisiaj dostałem maila, że od razu płacą mi 3000zł żebym się wypisał.

Biorę, ciekawe czy można tak kilka razy, czy tylko na jedną kartę ze względu na ich ograniczoną ilość :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
13 minut temu, wkamil73 napisał:

Biorę, ciekawe czy można tak kilka razy, czy tylko na jedną kartę ze względu na ich ograniczoną ilość :rotfl:

Kilka razy to możesz u nich kupić mocarnego GT730 za 500zł sztuka w promocji!:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Nie ma już czegoś takiego jak MSRP, ten termin umarł razem ze sraczką związaną z podwyżkami, teraz wszyscy będą równać do tego co jest, a nie do tego co było i w tym tkwi problem. Najgorsze jest to, że jeszcze rok/dwa i mało kto będzie pamiętał, że to co się obecnie dzieje to psychoza i "kiedyś" po prostu było normalniej.

Jeszcze rok czy dwa i cały rynek gier na PC umrze przez chore ceny kart graficznych. Producenci gier na to raczej nie pozwolą.

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, grzegorz1981 napisał:

Jeszcze rok czy dwa i cały rynek gier na PC umrze przez chore ceny kart graficznych. Producenci gier na to raczej nie pozwolą.

Serio? IMO wariatów z 3070/80 jest tylu, co nic (dla rynku gier).
Cała reszta pop-userów ma w kompach, to co już ma (i tak kilka lat) i ma bardziej niż bardziej :) wywalone na obecny cyrk GPU.
Ten temat ich nie dotyczy. Wielu nie ma nawet świadomości, że coś nie bangla. To hot temat tylko dla PCMR.

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi