Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Zhao napisał:

Nie jesteście Ibiszem więc licytacja nielegalna... a jak @luki007 chce oddać/sprzedać to ma odpowiedni dział do tego

Eh ale po co to szeryfowanie? Spam tutaj jest niepojęty dzień w dzień… Mamy rozmowę o promce tej karty z xkoma, zamówiłem z linku wrzuconego tutaj, pełno postów o tej karcie i jej zamawianiu. Doszedłem do wniosku, ze zostawię inna kupiona chwile temu o czym tez tu pisałem i mogę oddać te karte jakiemuś forumowiczowi zamiast zwrócić do sklepu i żeby poszła gdzieś w Polskę i założę się, ze juz bez promki. W czym problem? Licytacja była żartem, nie chce dopłaty ale spoko, oddam do xkomu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, luki007 napisał:

Eh ale po co to szeryfowanie? Spam tutaj jest niepojęty dzień w dzień… Mamy rozmowę o promce tej karty z xkoma, zamówiłem z linku wrzuconego tutaj, pełno postów o tej karcie i jej zamawianiu. Doszedłem do wniosku, ze zostawię inna kupiona chwile temu o czym tez tu pisałem i mogę oddać te karte jakiemuś forumowiczowi zamiast zwrócić do sklepu i żeby poszła gdzieś w Polskę i założę się, ze juz bez promki. W czym problem? Licytacja była żartem, nie chce dopłaty ale spoko, oddam do xkomu;)

To nie jest "szeryfowanie";) - kto chce niech się do Ciebie zgłosi przez PW i tyle zamiast śmieszkować i robić większy Spam niż jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje (może dość nieuważnie śledziłem sklepy w PL), czy to pierwsze zestawy combo w naszych sklepach?

https://www.sferis.pl/plyta-glowna-asus-tuf-gaming-b560-plus-wifi-karta-graficzna-zotac-rtx-3070-ti-trinity-oc-8g-lhr-90mb1740-m0eay0-p735829?utm_medium=digidip+PL_2381265&utm_source=Tradedoubler&tduid=3bc1129f7951596267aaf4d6ce75d915 ASUS TUF GAMING B560-PLUS WIFI + Karta graficzna ZOTAC RTX 3070 Ti Trinity OC 8G LHR  - 4736 zł

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2022 o 15:28, Kaiketsu napisał:

Wybaczcie OT, ale "szczęśliwy" nabywca musi nie czuć się bardzo szczęśliwie w obliczu obecnych przecen:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/geforce-gtx-1080-ti-gaming-x-11g-od1zl-bcm

:E

Wracam z update całej sytuacji. Otóż tak jak mówiłem, napisałem do sprzedawcy z pytaniem, czy dżentelmen, który wylicytował, zapłacił finalnie za starocia bez gwarancji. 

Licytacja się skończyła 20 stycznia, a dzień wcześniej chociażby X-KOM przecenił różne modele RTX-ów, więc płacenie ponad 3000 za 1080 Ti to prawdziwe wariactwo. 

Oto odpowiedź:

Tak kupil, po tyle te karty chodzą. Przed świętami były sprzedawane za 3500 zl . Niedorzencze jest to ze topowa karta 3090 jest za 14 tys :)

Także nie spieszcie się z kupowaniem kart, bo można na tym wyjść jak Zabłocki na mydle.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Radio_Tirana napisał:

Wracam z update całej sytuacji. Otóż tak jak mówiłem, napisałem do sprzedawcy z pytaniem, czy dżentelmen, który wylicytował, zapłacił finalnie za starocia bez gwarancji. 

Licytacja się skończyła 20 stycznia, a dzień wcześniej chociażby X-KOM przecenił różne modele RTX-ów, więc płacenie ponad 3000 za 1080 Ti to prawdziwe wariactwo. 

Oto odpowiedź:

Tak kupil, po tyle te karty chodzą. Przed świętami były sprzedawane za 3500 zl . Niedorzencze jest to ze topowa karta 3090 jest za 14 tys :)

Także nie spieszcie się z kupowaniem kart, bo można na tym wyjść jak Zabłocki na mydle.

Ten kto kupował gtx 1080 ti za 3000-3500 zł na pewno dobrze nie przeanalizował możliwości kupienia nowej karty w tej kwocie. Strata klienta i zysk sprzedającego.

Na allegro ile razy musiałem zrezygnować z licytacji bo wariaci się bili i oferowali więcej aniżeli przedmiot licytacji był warty. Nie mówię tutaj nawet o karcie graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry bajer ala Mirek z komisu (zastanawiałem się czy sprzedawać) x owczy pęd (12 licytuje 43 oferty).

Koszulka Handlarza ;D - koszulki męskie w Mirek Handlarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten RTX 3070 Ti VISION za 4.5 koła z xkoma ale wolałbym 4k za tą samą wersję bez Ti.. parę % wydajności więcej ale o wiele gorsza kultura pracy :(.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, argh napisał:

Fajny ten RTX 3070 Ti VISION za 4.5 koła z xkoma ale wolałbym 4k za tą samą wersję bez Ti.. parę % wydajności więcej ale o wiele gorsza kultura pracy :(.

 

U mnie po UV na Visionie bardzo przyjemnie, wręcz cicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąść przecież bliźniaczego Gaming OC w tej samie cenie. Kart podobno oczko wyżej z przełącznikiem Biosu na Quiet, gwarancja też o rok dłuższa.

Tu masz test tych kart można porównać np hałas: https://ithardware.pl/testyirecenzje/gigabyte_geforce_rtx_3070_ti_vision_oc_8g_test_karty_graficznej_o_ciekawym_wygladzie-18007-9.html. OC Gaming w trybie quiet w stosunku do Vision jest kilka razy cichsza.

Edytowane przez toolpusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3050 za 1800 w xkomie, no kto by się po niech spodziewał... MSI AERO ITX, może ktoś coś innego znajdzie, jak widać warto zaglądac częsciej niż raz dziennie https://promocje.x-kom.pl/komponenty-gwarancja-ceny?sortowanie=priceAsc&filtry=199_kategoria[9661] 

Edytowane przez Ronin69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Możesz wziąść przecież bliźniaczego Gaming OC w tej samie cenie. Kart podobno oczko wyżej z przełącznikiem Biosu na Quiet, gwarancja też o rok dłuższa.

Tu masz test tych kart można porównać np hałas: https://ithardware.pl/testyirecenzje/gigabyte_geforce_rtx_3070_ti_vision_oc_8g_test_karty_graficznej_o_ciekawym_wygladzie-18007-9.html. OC Gaming w trybie quiet w stosunku do Vision jest kilka razy cichsza.

Tyle że ktoś już tu wcześniej wrzucał ładne porównanie że wersja Gaming OC bez pro ma inne (gorsze) chłodzenie niż Gaming OC pro i właśnie vision. Poza tym do bardzo podoba mi się ta biała karta bo pasowałaby mi do reszty :).  Raczej będę czatował, może potanieją. Wcześniej przez chwilę byłem właścicielem 3080 od KFA2 ale okazała się ciut za długa i musiałem zwrócić także szukam od nowa ;P.

Edytowane przez argh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom ładne ceny. 2500 rtx 3060, 5300 rtx 3080 i jak zwykle 3060 ti. Ciekawe jak będzie dalej z cenami kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta Gigabyte 3080 12gb za 5299zł to praktycznie MSRP chociaz Nvidia oficjalnie nie wycenila tych kart to najtansze evga miały msrp 1250$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepszą opcją do kopania jest GTX 1660 S lub Ti. Tyle że karta nieprzyszłościowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest przyszłościowego w RTX 3050? Do RT chyba i tak za słaba? Za 1800zł to już chyba lepiej brać 1660Ti ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, War_MachinE napisał:

Co jest przyszłościowego w RTX 3050? Do RT chyba i tak za słaba? Za 1800zł to już chyba lepiej brać 1660Ti ? 

ta sama cena właściwie, za jakiś czas na pewno łatwiej będzie sprzedać 3050 niż "stare" modelowo 1660. DE facto w Niemczech na non stop rx 6600 schodzi już poniżej 2tys i ten wydaje się zdecydowanie lepszym wyborem niż rtx3050... 

 

2 godziny temu, Mateusz2PL napisał:

Szybko spadnie do 1300 zł.

aż tyle , to mocno wątpliwe, chyba że za jednowentylatorowce na promocjach. Ale 1700-1800 za gaming X , a z 1500 za eagle byłoby fajnie, Już amazon pokazał że się da, oferując evga za 1580zł ( tyle że to tania wersja, 249$ )

3050.jpg

ceny u nas trzeba mnożyć ponoć x5

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Tornado3 napisał:

Ta Gigabyte 3080 12gb za 5299zł to praktycznie MSRP chociaz Nvidia oficjalnie nie wycenila tych kart to najtansze evga miały msrp 1250$

Nie no tyle to nie :E 

Po podwyżkach msrp dla 3080 to 3500 zł a 3080ti około 5800 zł.

Także uczciwą ceną bez mining fee dle wersji 12gb było by bliżej 4-4,5k   :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, War_MachinE napisał:

Co jest przyszłościowego w RTX 3050? Do RT chyba i tak za słaba? Za 1800zł to już chyba lepiej brać 1660Ti ? 

2 GB więcej ram i dlss. Jest sporo gier w których włączenie dlss robi różnicę tylko na screenach, a jest kilkadziesiąt % więcej fps, a przeskok z 30 do 40 IMO jest nawet ważniejszy niż z 90 do 120. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś rano nawet owocowi mieli 3050 poniżej magicznej bariery 2tys, za 1999 był inno 3D, wygląda jak wygląda, ale ponoć cichszy i chłodniejszy niz pality i eagle GB. Była to wersja nonOC, przedwczoraj x-kom oferował w promo za tyle droższą wersję OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 5299 zl za 3080 12GB juz bylo jak na obecne czasy i to co sie dzieje od roku czasu przyzwoita oferta. czekamy dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nitrO_ napisał:

Gdzie się podziali wszyscy Ci, którzy dwa tygodnie temu bronili cen kart graficznych i pisali, że rx 6500xt za 2000zł to dobra oferta na obecne czasy bo są problemy z dostępnością itp?

Pokaż te wpisy, cytaty itp., bo moim zdaniem wszyscy tutaj śmiali się, że ludzie kupują takiego gniota w masakrycznej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...