Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zaraz mnie coś trafi od tego strixa. Czy ktoś mi go sprzeda w godziwych pieniądzach??? :notworthy:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Creati2k napisał:

Może ci się uda że dostaniesz akurat dobra sztukę. Ale w necie są opinie i ponoć asusy róg Strix od zawsze mają tą przypadłość z cewkami. Kumpel ma tak jak ja na biurku kompa. Jak siedzisz w słuchawkach jest ok ale jak je ściągniesz piszczy to niemiłosiernie. 

Pokazałem mu jak u mnie pracuje Aorus Master, jaki cichy i chlodny. To wraca do domu i leci na RMA. Co z tego że boostuje ponad 2100MHz. U mnie na Aorusie jest prawie 2085MHz . 

Owszem Strix ładny itd ale w grach w fpsach tego nie widać a komfort jak siedzisz inny...

Oczywiscie. Ja kompa na biurku nie trzymam, ale i tak podziele sie opinia. Akurat na jakies bzyczenio-piszczenia o wysokim tonie jestem wyczulony, wiec optymizmem te informacje nie napawaja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, brodaczow napisał:

Czyli co? Jak patrzę na stronie Morele i wyszukuje i nie widzę to muszę bezpośrednio przez google szukać? Bo nie rozumiem, że mieli, a wyszukiwarce Morele nie widzę w ogóle takiej karty.

Jest cały czas dostępne 30 szt :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hopes napisał:

Człowieku są tańsze i droższe wersje. Ludzie dają za eagla 4200 zł co jest faktycznie złą ceną, a strix oc 4400 to według mnie dobra cena jak za kartę od ręki.

Cóż dla mnie barierą względnej opłacalności dla rtx 3080 jest kwota 3800 zł i nie dam więcej za żadną wersję. Dopłaca się właściwie za nic.

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MadSpot napisał:

OC?! Myślałem, że więcej. MSRP 3269zł to było chyba za zwykłego TUFa.

Tak, 3269, za zwykłego. OC był bliżej 3600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MadSpot napisał:

A ile w ogóle MSRP wynosi/wynosiło TUF OC?

  • ASUS GeForce RTX 3080 TUF GAMING – 3549 złotych
  • ASUS GeForce RTX 3080 TUF GAMING OC edition – 3769 złotych
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zhao napisał:

Ja się z tym zgadzam -  nie ważne jakiej zajebistości byłby strix to nadal jest to  3080,ale jesteśmy w mniejszości chcą kupić to niech kupują ich sprawa 

No to nic na szybko nie kupisz i jesteś na łasce sklepu którego tak nie lubisz. hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Creati2k napisał:

Może ci się uda że dostaniesz akurat dobra sztukę. Ale w necie są opinie i ponoć asusy róg Strix od zawsze mają tą przypadłość z cewkami. Kumpel ma tak jak ja na biurku kompa. Jak siedzisz w słuchawkach jest ok ale jak je ściągniesz piszczy to niemiłosiernie. 

Pokazałem mu jak u mnie pracuje Aorus Master, jaki cichy i chlodny. To wraca do domu i leci na RMA. Co z tego że boostuje ponad 2100MHz. U mnie na Aorusie jest prawie 2085MHz . 

Owszem Strix ładny itd ale w grach w fpsach tego nie widać a komfort jak siedzisz inny...

Ja jak ściągnę słuchawki, to przełączam na głośniki :) Zatem win - win :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Genesis44 napisał:

4600zł ode mnie za strixa oc jakby komuś nie pasował

Pozdrawiam i gratuluje zakpupów

Ej, byłem pierwszy chętny na zakup strixa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mister64 napisał:

Nie, taki placeholder wrzucili, zauważ, że mają tego ZOTACa w wersji OC oraz Non-OC i obydwie wiszą za 3599 zł, a przecież zawsze jest w normalnym trybie jakaś różnica w cenie między owymi wersjami.
https://www.komputronik.pl/search/category/1?query=RTX 3070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hopes napisał:

No to nic na szybko nie kupisz i jesteś na łasce sklepu którego tak nie lubisz. hyhy

Wrong - nie mam tam zamówienia -> Też Cie lofciam -> dzięki za troskę  hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zhao napisał:

Wrong - nie mam tam zamówienia -> Też Cie lofciam -> dzięki za troskę  hyhy

No to 2021 ;) Na jedno wychodzi. :D 

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wincyjognia napisał:

Oczywiscie. Ja kompa na biurku nie trzymam, ale i tak podziele sie opinia. Akurat na jakies bzyczenio-piszczenia o wysokim tonie jestem wyczulony, wiec optymizmem te informacje nie napawaja. 

Panie, "po co testować, jak domyślasz się, że będzie piszczeć" :D Dogadamy się? :D

*kto wie z czego to "cytat"? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiają jest to że ludziska zamawiali karty na premiere a ktoś z fartem wbija na morelki i kupuje kartę od ręki XD

Jak się mają czuć te osoby? To jest totalnie bez sensu i nie ma nic wspólnego z kolejka zamowien. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fjubens napisał:

Nie, taki placeholder wrzucili, zauważ, że mają tego ZOTACa w wersji OC oraz Non-OC i obydwie wiszą za 3599 zł, a przecież zawsze jest w normalnym trybie jakaś różnica w cenie między owymi wersjami.
https://www.komputronik.pl/search/category/1?query=RTX 3070

Mam taką nadzieję, czekam na RTX 3070.Za tyle na pewno nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Strixy się pojawiły tylko dlatego że odszedłem od komputera, gdybym siedział to jak na złość by ich nie było :lol2:

No cóż, w takim razie kontynuacja #problemuGlobalnego :E

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mozonek napisał:

Zastanawiają jest to że ludziska zamawiali karty na premiere a ktoś z fartem wbija na morelki i kupuje kartę od ręki XD

Jak się mają czuć te osoby? To jest totalnie bez sensu i nie ma nic wspólnego z kolejka zamowien. 

Strix nie byl na preorderze na morelach, w tym tkwi sekret. Dostali na magazyn, wrzucili i poszlo. Tak bedzie z kazdym kolejnym modelem, ktorego nie maja na preorderze.

Edytowane przez wincyjognia
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie jak wygląda sytuacja z 3090 Strix na morelach? Z tego co się dowiedziałem jestem 12 w kolejce ale jak na razie cisza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mozonek napisał:

Zastanawiają jest to że ludziska zamawiali karty na premiere a ktoś z fartem wbija na morelki i kupuje kartę od ręki XD

Jak się mają czuć te osoby? To jest totalnie bez sensu i nie ma nic wspólnego z kolejka zamowien. 

...bo strixy i aorusy, to za drogie dla pracowników, więc wystawiają jako dostępne do kupienia na teraz. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

Strix nie byl na preorderze na morelach, w tym tkwi sekret. Dostali na magazyn, wrzucili i poszlo. Tak bedzie z kazdym kolejnym modelem, ktorego nie maja na preorderze.

to teraz kolej na aorusa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omawiałem temat Strixa z kolegą z forum tutaj. W moim na szczęście tylko delikatnie piszczą, trzeba się faktycznie przysłuchać ew. przyłożyć łeb do szkła. Natomiast przy pełnym obciążeniu nawet bez OC buczy zasilacz, a mam Seasonic Focus Gold 750W ;)  Także czekam na Hx1000i od Corsaira. Gratuluję zakupu kolegom ;) Have a fun hehe

Edytowane przez Fenrir_14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, mozonek napisał:

Zastanawiają jest to że ludziska zamawiali karty na premiere a ktoś z fartem wbija na morelki i kupuje kartę od ręki XD

Jak się mają czuć te osoby? To jest totalnie bez sensu i nie ma nic wspólnego z kolejka zamowien. 

No widzisz, ale takie osoby muszą walczyć i polować na każdą sztukę wyrywając włosy z głowy, a reszta elegancko zamówiła pre ordery w x komie i teraz na spokojnie, wygodnie w fotelu czekają kilka miesięcy na swoją kolej i NIKT już im tej karty nie zabierze.

Edytowane przez NotLuckyAtAll
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...