Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, wincyjognia napisał:

Ventusa oddaje we wtorek komus z forum po kosztach. I jest to OK karta. Strix to pazdzierz mimo mozliwosci OC (znikomych). :)

No może nie takich znikomych. Bo strix kręci obecnie najlepsze wyniki na powietrzu z wszystkich modeli. No, ale jest to okupione wielkim poborem. Stabilne 2000Mhz+ już da się w miarę sensownie ustawić na tej karcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innego ogłoszenia Pana Miłosza:

"Nie wysyłam za pobraniem, tylko przelew na konto/blik, ewentualnie odbiór osobisty w godzinach 21-23, bo wtedy jestem tylko dostępny."

To chyba ten sam typ od TUF-a za 2K z Tomaszowa Lubelskiego.

Umawiajcie się tylko bliżej 21 żeby chłopina zdążył na 23-24 z TUF-em do Tomaszowa z Gdańska dojechać :D

 

Edytowane przez bowipl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

No może nie takich znikomych. Bo strix kręci obecnie najlepsze wyniki na powietrzu z wszystkich modeli. No, ale jest to okupione wielkim poborem. Stabilne 2000Mhz+ już da się w miarę sensownie ustawić na tej karcie.

Przepraszam, fakt. Sam lece na 2k Mhz i jest OK, ale mimo wszystko najpierw patrze na kulture pracy.

Cewki strasznie mi popsuly calkowity obraz tej karty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utylizacja nic więcej nie można z takimi śmieciami zrobić. Jutro kolejny tydzień oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, wincyjognia napisał:

Przepraszam, fakt. Sam lece na 2k Mhz i jest OK, ale mimo wszystko najpierw patrze na kulture pracy.

Cewki strasznie mi popsuly calkowity obraz tej karty. :)

Przy ~0.95V i ~2000Mhz mocno je u ciebie słychać? U mnie się nie wybijają poza wentyle gpu ~1400-1500RPM. Nawet jak testowo gram z całkowicie wyłączonym dźwiękiem w grach. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukadd napisał:

Przy ~0.95V i ~2000Mhz mocno je u ciebie słychać? U mnie się nie wybijają poza wentyle gpu ~1400-1500RPM. Nawet jak testowo gram z całkowicie wyłączonym dźwiękiem w grach. 

0,975V i 2k MHZ, nie zwracam nawet uwagi na bzyczenie (szok, po wyjeciu z pudelka to siedzialem z uchem w obudowie, bo mnie to poprostu WKUR....). Przeszlo mi po 2 dniach. Karta jest mega ladna. Osobiscie duzo bardziej mi sie podoba niz ceglowka Aorusa, ale cos za cos. Nie? :)

https://imgur.com/a/OwPu79v

Sod0l4D.jpeg

 

Edytowane przez wincyjognia
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wincyjognia napisał:

Karta jest mega ladna. Osobiscie duzo bardziej mi sie podoba niz ceglowka Aorusa, ale cos za cos. 

 

Osobiście zdejmę ten panel z napisem rtx

Ale nikt nie wie kiedy i czy dostanę obudowę nie wspominając o GPU ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, MarMig napisał:

ladny zestawil masz

No, za....isty. Chcicalem kupic 3080 zeby wymienic bardzo zacne 1080 TI EVGA w Hybrid. I poszlo. Kupilem Ventusa. FPSy w Warzone cos nie bardzo byly (mialem AMD 3800X). Kupilem 10900K (zamiast 10850K, debil) i Z490. Pomoglo, mimo ze wina gry. W miedzyczasie wjechalo na Morele 3080 Strix to tez wzialem. 750W Seasonic Prime, Strix miga, ze za malo mocy. + Cewki. Nowy zasilacz. Na dniach nowa buda, bo cos mi nie pasuje.

Chcialem wymienic grafike, wymienilem calego kompa. 

Edytowane przez wincyjognia
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem afk cały dzień prawie - jakieś złote strzały były dzisiaj czy cisza? Oprócz tego Visiona za 5mln...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rafael.PL napisał:

Mysle, ze po tej akcji i tak wiele osob sie zrazi do xkomu. No i jesli tak bedziesz zamawial karty trudno dostepne, to bedziesz robil kolejki:p ja sobie obiecalem ze 3070, badz rx6000 biore na morele:)

Siedzę teraz na karcie za 60 zł i trochę mnie już szlak trafia, 2 tygodnie mogłem poczekać ale miesiąc? Trochę przesada, będę zamawiał jakieś 5700XT albo 2070 Supery i zwracał co 2 tygodnie, niech się nauczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem 5 PLN na kasę w intencji p. Aleksandry jutro zdarzy się cud. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie bylo

 

Jak 3800x trzymał ci mhz , moj 3900x na 8 do4650 mhz wyzej nie chcial isc przy 1.375. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Haqim napisał:

Ten adres to hurtownia miesa :)

 

Edit. Nawet jest Marcin KWiatkowski w Tomaszowie, ale pracuje gdzie indziej :)

Ja jestem z Tomaszowa xd

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ketiw555 napisał:

Siedzę teraz na karcie za 60 zł i trochę mnie już szlak trafia, 2 tygodnie mogłem poczekać ale miesiąc? Trochę przesada, będę zamawiał jakieś 5700XT albo 2070 Supery i zwracał co 2 tygodnie, niech się nauczą. 

Haha;) Ciekawe czy mozna dostac bana za takie akcje. Nie slyszalem by ktos tak robil1? Moze to by ich czegos nauczylo, przy zmasowanej akcji kupna i oddawabia kart. Tez w sumie siedze bez karty, tylecze na szczescie mam jeszcze XOX, to ogrywam, jakies gry na gamepass. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, wincyjognia napisał:

No, za....isty. Chcicalem kupic 3080 zeby wymienic bardzo zacne 1080 TI EVGA w Hybrid. I poszlo. Kupilem Ventusa. FPSy w Warzone cos nie bardzo byly (mialem AMD 3800X). Kupilem 10900K (zamiast 10850K, debil) i Z490. Pomoglo, mimo ze wina gry. W miedzyczasie wjechalo na Morele 3080 Strix to tez wzialem. 750W Seasonic Prime, Strix miga, ze za malo mocy. + Cewki. Nowy zasilacz. Na dniach nowa buda, bo cos mi nie pasuje.

Chcialem wymienic grafike, wymienilem calego kompa. 

A przy Ventusie też miałeś przeboje z zasilaczem?

Ja posiadam 650W Seasonica więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NotLuckyAtAll napisał:

Tomaszów Lubelski? W końcu o moim mieście mówi się na forum pclab. Jestem dumny. 

Tomaszów mazowiecki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sierras napisał:

A przy Ventusie też miałeś przeboje z zasilaczem?

Ja posiadam 650W Seasonica więc...

Nie, hejotwany Ventus byl mega spoko. Grzal sie, ale w inny sposob niz Strix. I byl nieslyszalny pod wzgledem cewek. 

Zasilka starczy.

Edytowane przez wincyjognia
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sierras napisał:

A przy Ventusie też miałeś przeboje z zasilaczem?

Ja posiadam 650W Seasonica więc...

U mnie na 650W zasilanie od strixa nie miga. Wszystko działa. Próbowałem OC, UV wszystko działa stabilnie. Tylko ocewki zawsze piszczą. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed weekendem było na allegro 38-40 3080, koniec weekendu: 25, a wy mówicie że już sprzedaż stoi i nikt nie kupuje ?????????????? będzie jeszcze lepiej bo ludzie się boją kolejnego lockdownu i mają też już dość czekania a poprawy dostępności kart nie widać

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...