Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

X-Cum zmienił datę dostawy swoich gotowców, zamiast 20.10.2020 jest już 13.11.2020, jednak nie kłamali no #ProblemGlobalny. ??

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje ile mogło się zamówień załapać na komitet kolejkowy na dzisiejszego porannego Aorusa i Visiona w Euro? Jak długo trwała "dostępność"?

BTW jak ktoś chce monitorować niewidoczne stronki z Visionem i Aorusem w Euro i się jeszcze nie domyślił -> wybierz dowolnego  widocznego Gigabytea (Eagle lub Gaming) i zmień model na interesujący Cię nie widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PRT1000 napisał:

Ktoś się orientuje ile mogło się zamówień załapać na komitet kolejkowy na dzisiejszego porannego Aorusa i Visiona w Euro? Jak długo trwała "dostępność"?

Ja się załapałem na "komitet kolejkowy" do Visiona. Dostępność trwała może z max 20 min? Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, PRT1000 napisał:

Ktoś się orientuje ile mogło się zamówień załapać na komitet kolejkowy na dzisiejszego porannego Aorusa i Visiona w Euro? Jak długo trwała "dostępność"?

BTW jak ktoś chce monitorować niewidoczne stronki z Visionem i Aorusem w Euro i się jeszcze nie domyślił -> wybierz dowolnego  widocznego Gigabytea (Eagle lub Gaming) i zmień model na interesujący Cię nie widoczny.

Z tego co widziałem to ja zlapalem aorusa z odbiorem w sklepie jutro, a kolega po moim poście visiona kurierem. Ponoć było po 1 sztuce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dreadnought1 napisał:

Z tego co widziałem to ja zlapalem aorusa z odbiorem w sklepie jutro, a kolega po moim poście visiona kurierem. Ponoć było po 1 sztuce

A kojarzysz o której mniej więcej złapałeś tego aorusa?

Zastanawiam się czy warto czekać i na coś tu liczyć w sensownym terminie - u mnie utworzenie zamówienia ok 11:14:20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PRT1000 napisał:

u mnie utworzenie zamówienia ok 11:14:20

Gdzie to sprawdziłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A euro realizuje te zamówienia które się nie załapały na dostepne karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PRT1000 napisał:

A kojarzysz o której mniej więcej złapałeś tego aorusa?

Zastanawiam się czy warto czekać i na coś tu liczyć w sensownym terminie - u mnie utworzenie zamówienia ok 11:14:20

Ja mam 11:14 mail z potw wpłynięcia zamówienia i już zapłacone. Która sekunda to nie wiem dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Creati2k napisał:

A euro realizuje te zamówienia które się nie załapały na dostepne karty?

Rozmawiałem z nimi przez telefon i tak, tylko czekają aż znowu będą i niby te osoby są pierwsze w kolejce. Podobnie chyba jak w Komputroniku (nie wiem bo tam mi się nie udało nigdy wstrzelić w dostępność)?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, brodaczow napisał:

Gdzie to sprawdziłeś?

Musisz pogrzebać w kodzie strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ketiw555 napisał:

B z d u r a od kilku lat kupuje w x-kom i zawsze można oddać. 

W euro tylko jak zrobisz rezerwacje online w sklepie stacjonarnym nie możesz oddać w ciągu 14 dni. 

Tutaj kiedy nie przysługuje ci zwrot:

  1. Zakup towaru w sklepie fizycznym po jego uprzedniej rezerwacji za pośrednictwem sklepu internetowego, zgodnie z pkt .IV.1.1 regulaminem sklepu internetowego, nie stanowi umowy zawartej na odległość, od której przysługuje prawo odstąpienia w rozumieniu art. 27 ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014 r., poz.827 z poźn. zm.)
PRAWO ODSTĄPIENIA 
Edytowane przez Creati2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro jest pod tym względem niechlubnym wyjątkiem na rynku.

Swoją drogą mnie bardziej wkurzają sklepy nie przyjmujące zamówień na zapas.

Przez to nie mogę nigdzie zamówić PS5 i sobie spokojnie czekać w kolejce i znowu będzie jakieś polowanie i wciskanie f5.

 

W sumie to miałem kasować Ventusa , ale jeśli kiedyś mi go zrealizują w cenie 3279 z dnia premiery to nie będzie tak źle patrząc na dzisiejsze ceny. Dobrze tylko, że obecnej grafy nie sprzedałem bo już nawet integry w procku nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DisconnecT napisał:

X-Cum zmienił datę dostawy swoich gotowców, zamiast 20.10.2020 jest już 13.11.2020, jednak nie kłamali no #ProblemGlobalny. ??

Czyli najlepiej odpuscic sobie nadzieje na karte w tym miesiacu :P .

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Celthar napisał:

Czyli najlepiej odpuscic sobie nadzieje na karte w tym miesiacu :P .

"w tym roku" - poprawilem za Ciebie, nie dziekuj :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ketiw555 napisał:

B z d u r a od kilku lat kupuje w x-kom i zawsze można oddać. 

Taaak, bo ty tak sądzisz, prawda? Co tam przepisy, ketiw555 powie wam prawdę objawioną ;)

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, DisconnecT napisał:

X-Cum zmienił datę dostawy swoich gotowców, zamiast 20.10.2020 jest już 13.11.2020, jednak nie kłamali no #ProblemGlobalny. ??

hehe, a 13 zmienią  jeszcze na późniejszą ?

Niestety ale Cyber poczeka, najwyżej zagramy w 2077 czekając na grafikę z x-cum. Jak ja się cieszę że zostawiłem  swoją kartę.

 

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwrotów w xkom, przepisy przepisami, ale akurat jak kupowałem jakiś czas temu pamięci w salonie to na dowidzenia sprzedawca sam od siebie dodał, że w razie gdybym nie był zadowolony mogę je zwrócić lub wymienić na inny model (chyba 2 tygodnie) więc było to bardzo na plus. Zamawiałem na stronie z odbiorem w salonie. W Proline kiedy w takiej samej sytuacji kupiłem cpu z krzywym ihs zasłonili się regulaminem i żadne prośby nie pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GaryWawrzon napisał:

Co do zwrotów w xkom, przepisy przepisami, ale akurat jak kupowałem jakiś czas temu pamięci w salonie to na dowidzenia sprzedawca sam od siebie dodał, że w razie gdybym nie był zadowolony mogę je zwrócić lub wymienić na inny model (chyba 2 tygodnie) więc było to bardzo na plus. Zamawiałem na stronie z odbiorem w salonie. W Proline kiedy w takiej samej sytuacji kupiłem cpu z krzywym ihs zasłonili się regulaminem i żadne prośby nie pomogły.

Proline zszedł na PSY.  Brak zwrotów, problemy z gw, ceny kosmos. Obsługa niemiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień coraz większa posucha jest w sklepach, oprócz jakichś wrzutek na euro po 1 sztuce karty raz na 3 dni to nic się nie dzieje... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zozolek napisał:

Proline zszedł na PSY.  Brak zwrotów, problemy z gw, ceny kosmos. Obsługa niemiła.

Kilkanascie lat temu proline byl chyba pierwszym duzem sklepem PC z prawdziwego zdarzenia jeszcze długo przed xkom, morele itp.

Teraz standardy tego sklepu to przysłowiowe "Gwarancja do bramy i się nie znamy", mozliwe ze zawsze tak bylo tylko brakowało porownania do innych lepszych sklepow gdyz tych zwyczajnie nie bylo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Planuję kupić RTX 3070. Jesteście mi w stanie powiedzieć jak wygląda kwestia zamówienia przedpremierowego, +/- kiedy może się pojawić (w dniu premiery czy później) kiedy jest płatność na kartę i gdzie lepiej kupić żeby zwiększyć szansę na dostanie jej w rozsądnym terminie a nie za 1-2 mies. Nigdy nie preorderowalem sprzętu dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, C#17 napisał:

Z dnia na dzień coraz większa posucha jest w sklepach, oprócz jakichś wrzutek na euro po 1 sztuce karty raz na 3 dni to nic się nie dzieje... 

Tak, pierwsza fala kart się rozeszła i do połowy listopada może być z kartami jeszcze gorzej, niż do tej pory.

Mnie już przez to czekanie przeszedł szał na rtx 3080 i na pewno nie zapłacę więcej niż wynosiła cena premierowa. Cierpliwie czekam w kolejce na swoją sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, moskil napisał:

Kilkanascie lat temu proline byl chyba pierwszym duzem sklepem PC z prawdziwego zdarzenia jeszcze długo przed xkom, morele itp.

Teraz standardy tego sklepu to przysłowiowe "Gwarancja do bramy i się nie znamy", mozliwe ze zawsze tak bylo tylko brakowało porownania do innych lepszych sklepow gdyz tych zwyczajnie nie bylo :]

Gdzie Ty się chowałeś ;) Proline to była lokalna popierdółka gdy Komputronik miał już sieć sklepów w połowie Polski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...