Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

502 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Vern napisał:

Ile mogło być w X-Komie zamówień na TUFa OC w pierwszym tygodniu sprzedaży?

pracownicy nie wiedza a my mamy wiedziec ? :P 

strzelam: ze miedzy 80 a 200 :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, peeper1234 napisał:

No pewnie, lepiej zablokować kolejkę na 10 kart bo można bawić się w pobrania, później nie odbierać. To wszystkim pomaga w szybszym zakupie karty 👏

Nikomu nic nie pomoże jak NV całkowicie spartoliło dostępność chipów. Jakby sklepy grały fair to można by się zastanowić nad podejściem kupujących.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, peeper1234 napisał:

No pewnie, lepiej zablokować kolejkę na 10 kart bo można bawić się w pobrania, później nie odbierać. To wszystkim pomaga w szybszym zakupie karty 👏

Tak, na pewno ktoś nie odbiera xD Pierwszą dla siebie (jeśli od razu nie puści na Allegro), resztę jeśli będzie możliwość odbioru to puści na olx, Allegro. Z jakiego powodu miałby nie odebrać, skoro 1. nie posiada jej jeszcze dla siebie, a chce 2. jeśli ma to może zarobić nieźle na niej na allegro/olx

5 minut temu, Vern napisał:

Ile mogło być w X-Komie zamówień na TUFa OC w pierwszym tygodniu sprzedaży?

Tyle, że poczekasz na pewno do 2021 :P

Edytowane przez migal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wow. 700 stron w miesiąc. płacą za pisanie w tym wątku? do kogo się zgłosić po angaż?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Dlaczego sklepy jak janusztronik.pl moga windowac ciagle ceny i zarabiac na nas? My nie mozemy odsprzedac karty, czesto taniej niz taki proline bo zaraz jest gadanina ze polaczek chce sie dorobic :P 

Lepiej jak sobie zwykly obywatel dorobi te 500-800 zł niz kasa trafi do klubu pilkarskiego :) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, migal napisał:

Tak, na pewno ktoś nie odbiera xD Pierwszą dla siebie (jeśli od razu nie puści na Allegro), resztę jeśli będzie możliwość odbioru to puści na olx, Allegro. Z jakiego powodu miałby nie odebrać, skoro 1. nie jej jeszcze 2. jeśli ma to może zarobić nieźle na niej na allegro/olx

Tyle, że poczekasz na pewno do 2021 :P

Z tego co widzę karty na ME ciągle wracają, więc jednak - ktoś nie odbiera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyżby wyłączyli czat w komputroniku? Nie idzie złapać konsultanta, jedynie możesz zostawić wiadomość :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, peeper1234 napisał:

Z tego co widzę karty na ME ciągle wracają, więc jednak - ktoś nie odbiera.

1. Nie masz pewności, że ktoś nie odbiera 2. Jeśli nawet to są 2 przypadki na tyle kart sprzedanych w złotych strzałach...

Poza tym bardzo wątpię, żeby to ta sama osoba non-stop nie odbierała, może te karty z ME są już tak wyciorane i wymacane, że zwroty lecą ciągle :P 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, lldit napisał:

Na allegro ma jacek@profuturo.pc.pl jak wszystkie maile na komputroniku biuro@profuturo.pc.pl itp. Jakis pracownik komputronika wyprzedaje bokiem. Robi sie drugi xkom xD

To już mega dzbanem trzeba być, żeby z firmowego maila handlować firmowym sprzętem na allegro.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, 7Frihu napisał:

Czyżby wyłączyli czat w komputroniku? Nie idzie złapać konsultanta, jedynie możesz zostawić wiadomość :D

Wcześniej też tak było, od którejś godziny są dostępni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem do X-Koma

"Jesteś 11 w kolejce" do dodzwonienia się do konsultanta xD

Zrezygnowałem z dalszej konsultacji z X-Komem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Duperele29 napisał:

To już mega dzbanem trzeba być, żeby z firmowego maila handlować firmowym sprzętem na allegro.

Co powiecie na pod*ierdolkę? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Duperele29 napisał:

nawet konto z ktorego sprzedane zostaly karty nazywa sie profuturo. Czas napisac maila do asusa ze autoryzowany partner skalpuje :D

info.png

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lldit napisał:

nawet konto z ktorego sprzedane zostaly karty nazywa sie profuturo. Czas napisac maila do asusa ze autoryzowany partner skalpuje :D

info.png

Ale to profuturo to jakis klub z jachtami w wloclawku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, migal napisał:

Co powiecie na pod*ierdolkę? :) 

A tak myslalem, co to za gosc tak sprzedaje. Troche jednak bezczelnosc tak bez zadnej przykrywki pchac towar bokiem, gdy np. ja mam preorder na Strixa 3090. Moglbym sie zdenerwowac. :D

PS. To sprawa dla reportera, w sensie @DisconnecT dzwon tam. :D

Przypomina sie siara z MSI jak pchali pracownicy na eBay.

PS2. Widzialem goscia juz tydzien temu ale az tak nie wnikalem kto to. Puscil chyba juz pare kart :)

Edytowane przez wincyjognia
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, lldit napisał:

info.png

Znalazlem dwóch Jacków w komputronik:

Pierwszy to były wiceprezes to raczej on odpada, a drugi to starszy doradca klienta kluczowego w komputroni :D 

Pracownicy salonów komputronik sprzedają NASZE karty na lewo po zawyżonych cenach. Juz macie odpowiedz gdzie sa Wasze karty z preorderów...

Szkoda gadac... To jest zalosne...

Edytowane przez Creati2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Creati2k napisał:

Znalazlem dwóch Jacków w komputronik:

Pierwszy to były wiceprezes to raczej on odpada, a drugi to starszy doradca klienta kluczowego w komputroni :D 

Hmm czy trzeba zaczac krecic malysza?

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwoniłem do Moreli.

16 pazdziernik jest Pan 6 w kolejce

21 pazdziernik jest Pan 6 w kolejce

22 pazdziernik jest Pan 8 w kolejce

xDDD

Zrezygnowałem z tej patologi. Nigdy wiecej Morele z RTX 3090.

• Confused 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisze do komputronika... Podajcie mi linka z tymi kartami co on sprzedawal...

Edytowane przez Creati2k
  • Like 3
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Undefindead napisał:

Dzwoniłem do Moreli.

16 pazdziernik jest Pan 6 w kolejce

21 pazdziernik jest Pan 6 w kolejce

22 pazdziernik jest Pan 8 w kolejce

xDDD

Zrezygnowałem z tej patologi. Nigdy wiecej Morele z RTX 3090.

Trzeba było powiedzieć "ale pani, pomyliło się wam, w drugą stronę miała iść ta kolejka" :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dominik2233 napisał:

Ktoś łyknął TUFa za 4799 na allegro ale ktoś wystawiał fakturę vat. Sprzedawca był partnerem komputronika. https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-asus-geforce-rtx-3080-oc-10gb-tuf-9841424861 Sam się nad nim zastanawiałem ponieważ muszę kupić na FV.

Gdybym mógł na fv brać to nawet za taką cenę bym brał. Ten przykład wyżej wychodzi na trochę ponad 3100 po odliczeniu.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nudzi mi się w robocie więc napisałem przez formularz kontaktowy na stronie Komputronika:

https://allegro.pl/oferta/asus-geforce-rtx-3090-strix-gaming-24gb-oc-9841224989#aboutSeller

Sprzedawca kart, których nie ma w sklepach z wiadomych przyczyn ma maila: jacek@profuturo.pc.pl
Tego typu maile posiada biuro Komputronika: biuro@profuturo.pc.pl
Kart w sklepach nie ma, a tutaj w/w bombelek (pracownik komputronika) sprzedał już cztery sztuki na lewo z grubym zyskiem.

1) Jakim dzbanem trzeba być, żeby handlować firmowym i mocno deficytowym sprzętem firmowym w celach zarobkowych Z FIRMOWEGO maila na allegro
2) Sprawę radzę potraktować poważnie (informacja o ów procederze już wypłynęła na forach więc będzie grubo).

Język mocno prostacki, ale inaczej nie da się tego słowami opisać.
Pozdrawiam

Edytowane przez Duperele29
  • Like 5
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi