Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

468 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Berni017 napisał:

Właśnie też to zauważyłem. Tak sobie postanowiłem, że co tydzień będę do nich pisał z zapytaniem o zamówienie i jak zwykle miałem odpowiedź do max godziny, to dziś coś długo się nie odzywają.

Za 3 dni oglosza bankructwo i szefu zniknie z Wasza kasa z rezerwacji😆 tak to dziala u nas w kraju

Edytowane przez Rafael.PL
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Vern napisał:

Swoją drogą czy w jakiś hurtowniach da się dostać 3080?

Napisałem właśnie do swojego lokalnego, większego sklepu jak u nich wygląda dostępność. Może coś stoi w hurtowniach i można sprowadzić, choć wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja wlasnie zaplacilem z gory za ventusa 3080 i chce zwrot kasy a w kolejce sobie czekac a niby mam juz zarezerwowana 3070 x trio na biede w janusztroniku lepszs to niz dalej siedziec na hd 7850 i sie denerwowac a jak dojdzie ventus przetestuje i zdecyduje ktora karta pojdzie w swiat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Rafael.PL napisał:

Za 3 dni oglosza bankructwo i szefu zniknie z Wasza kasa z rezerwacji😆 tak to dziala u nas w kraju

Od jakiegoś czasu zauwazylem ze w x-kom coraz wiecej produktow maja dostepnych w formie "dostawa wkrótce" Ciekawe czym to jest spowodowane ze tak im spadlo zatowarowanie na magazynie... Od reki to posiadaja same podstawowe i zazwyczaj tanie komponenty.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, 7Frihu napisał:

Napisałem właśnie do swojego lokalnego, większego sklepu jak u nich wygląda dostępność. Może coś stoi w hurtowniach i można sprowadzić, choć wątpię.

Małe sklepiki odpisują, że pierwsze sztuki będą mieć na początku listopada.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a pisaliście na ten nowy mail do x-komu? - problemglobalny@x-kom.pl

Bo jak na stary to nie odpiszą

Edytowane przez C#17
  • Haha 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Creati2k napisał:

Od jakiegoś czasu zauwazylem ze w x-kom coraz wiecej produktow maja dostepnych w formie "dostawa wkrótce" Ciekawe czym to jest spowodowane ze tak im spadlo zatowarowanie na magazynie... Od reki to posiadaja same podstawowe i zazwyczaj tanie komponenty.

Moze jakas optymalizacja kosztow. W sumie to zamrozona kasa. Najwyzej zwiekszy sie czas oczekiwania i wymysli sie nowe regulki do klepania przez konsultantow. Ciekawe czy sa gdzies dostepne raporty finansowe kwartalne. 

6 minut temu, Petik napisał:

No ja wlasnie zaplacilem z gory za ventusa 3080 i chce zwrot kasy a w kolejce sobie czekac a niby mam juz zarezerwowana 3070 x trio na biede w janusztroniku lepszs to niz dalej siedziec na hd 7850 i sie denerwowac a jak dojdzie ventus przetestuje i zdecyduje ktora karta pojdzie w swiat.

Jakim cudem masz juz rezerwacje na 3070 i niby jaka cena?🤔

Edytowane przez Rafael.PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie janusztronika jest ze bedzie za 3049 zl  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Petik napisał:

Na stronie janusztronika jest ze bedzie za 3049 zl  

A ok. Szukalem i nie widzialem. Troche to slabe jak juz niby robia rezerwacje. To jaki sens ma proba kupna w dniu premiery?😆 No i ta cena nie jest jakos atrakcyjna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, C#17 napisał:

a po co uparcie z góry płacisz za to? mogłeś na szybkości za pobraniem klikać i czekać. 

https://www.komputronik.pl/product/699913/msi-geforce-rtx-3080-ventus-3x-10gb-oc.html  ventus w komputroniku

Tak bym zrobił ale akurat w tym przypadku nie było takiej opcji. Potwierdzili płatność - czekam na karte. Eagle OC może nie jest kartą topową, ale wciąż 3080. Dla ML eksperymentów ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zotac już od dawna za 3600 na Komputroniku, z ponad tydzień.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, 7Frihu napisał:

No ja widzę tylko ZOTAC.

Ale o cene mi sie rozchodzi panie😡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tomyx napisał:

Ale o cene mi sie rozchodzi panie😡

No, już dawno, dopiero się obudziłeś? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie to na pewno tylko jakiś psikus, przecież nie dadzą takich cen na start za 3070 - to byłaby kompromitacja xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, C#17 napisał:

Panowie to na pewno tylko jakiś psikus, przecież nie dadzą takich cen na start za 3070 - to byłaby kompromitacja xD

Tiaa...

4 minuty temu, Rafael.PL napisał:

A ok. Szukalem i nie widzialem. Troche to slabe jak juz niby robia rezerwacje. To jaki sens ma proba kupna w dniu premiery?😆 No i ta cena nie jest jakos atrakcyjna...

A cokolwiek ma sens w Janusztroniku? Jak Pani Aleksandra wyprowadza karty tylnymi drzwiami zamiast dawać ludziom z kolejki? :P to pewnie tak samo u niej możesz sobie zarezerwować 3070. Pewnie 4080Ti też pewnie już.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, migal napisał:

No, już dawno, dopiero się obudziłeś? :D

No szczerze tak, nie patrzyłem jeszcze za  3070

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dadza zobacz jak ceny w premiere 3080 poszly do gory moglem miec x trio z janusztronika praktycznie od razu po premierze ale x trio zmienial cene z 3850 na 4050 i odpuscilem stwierdzilem wezme Ventusa z xkomu i to byl blad a moglem miec 18.09 x trio z komputronika wlasnie wiec teraz biore 3070 jak sie uda czekam na ventusa i ktoras karte sprzedam i raczej nie wiele strace

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak mozna patrzec na rtx 3070. Przeciez to juz bylo w rtx 2080ti :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, migal napisał:

Tiaa...

A cokolwiek ma sens w Janusztroniku? Jak Pani Aleksandra wyprowadza karty tylnymi drzwiami zamiast dawać ludziom z kolejki? :P to pewnie tak samo u niej możesz sobie zarezerwować 3070. Pewnie 4080Ti też pewnie już.

No mi Pani Aleksandra wrzucala w rezerwacje Vision 2 dni temu i zobaczymy... cholera wie jak tam wszystko dziala;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Rafael.PL napisał:

No mi Pani Aleksandra wrzucala w rezerwacje Vision 2 dni temu i zobaczymy... cholera wie jak tam wszystko dziala;) 

10 osób ma rezerwację na Visiona tak btw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi