Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

474 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Auberon napisał:

nie dostałeś karty w komputroniku?

w tej ankiecie jest choc ziarno prawdy i 61 osób (1/3) odebrało kartę? czy mamy tak wiele truli na forum?

Ci co maja 5 kart zeby sie zgadzalo zalozyli dodatkowe 4 konta zeby zaznaczyc ze posiadaja karte :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie jakby w koncu amazon u nas byl. Kiedys kupowalem u nich podkladke zelowa pod zyroskop do heli i koszt wysylki ze stanow wyszedl mi wiecej niz sama podkladka xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje mi odpowiedzi w ankiecie: Jeszcze nie zamówiłem karty bo poluję na FE :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, dadi82 napisał:

Tylko się na wszystkie sklepy nie obrażajcie bo zostaną Janusze z allegro i olx. 

Ja i tak większość rzeczy teraz w kompie mam z mniejszych sklepów albo z alledrogo (od gości z hurtowni)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Creati2k napisał:

Nie zdziwiłbym się gdyby Jaco miał jakis dobry układ z opiekunem salonu komputronik i odpala mu % od sprzedazy na lewo. Stad tyle kart Jaco posiada

Przecież Jaco jest kierownikiem salonu :E Układy są ale na grubym poziomie, z samym, prezesem fifty/fifty lecą. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://allegrolokalnie.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-3080-eagle-oc

Poszła karta z Rzeszowa w chwilkę. Zastanawiałem się  czy nie zamówić. Płatność przelewem i się wahałem. Jak to jest z tym allegro lokalnie też jest płatność przez payu czy jak?

nigdy nie kupowałem na allegro lokalnie i jest to dla mnie wielka niewiadoma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Zhao napisał:

Ja i tak większość rzeczy teraz w kompie mam z mniejszych sklepów albo z alledrogo (od gości z hurtowni)

Ja mam chyba w tym momencie komplet z x-koma akurat. A nie procek i MOBO od owocowych, reszta z xkoma

Z tym że mi wygodnie od nich z salonu odbierać. Dlatego tak, a sorki monitor z komputronika mam. :E

Edytowane przez dadi82

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedać wam petardę? Dziwnym przypadkiem od czasu kiedy narobił się raban z jacą, salon we włocławku, jest jedynym ze wszystkich na stronie w którym nie da się wyświetlić szczegółów i informacji i kierowniku. :lol2::rotfl:

• Haha 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MSI chyba całkowicie wycofało się z produkcji 3080 X trio ;) 

Takiego maila dostałem właśnie do zamówionej w dn. 12-10-2020 kartę.

image.png.3238ee65afd624a46a7f263fc625d34c.png

Edytowane przez Griszah
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Petik napisał:

Tez macie od jakis 2 dni problem z odpowiedziami na maile z x-komu ? Czyzby polowa zalogi byla na kwarantannie ?  Ehh trzeba sprobowac upolowac na biede 3070 x trio moze chociaz to sie uda bo za ventusem z xkomu poczekam i moze na zajaca bedzie :P

Bot nie moze byc na kwarantannie :szczerbaty:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Auberon napisał:

jak tak dalej pójdzie to wszyscy będą kupować na Amazonie

No i bardzo  dobrze -  sam zauważyłem u siebie wzrost zakupów w Amazonie ostatnimi czasy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się waham nad tuf OC za 4.5k bo całego kompa miałbym już złożonego. Myślicie że zamówienia z 17 września z x-shit dojdą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Creati2k napisał:

buahaha cznnik ludzi na to nie ma wplywu :D  burdel u nich jest i gowno wiedza. tak jak z tym ze nie mozesz zmieniac karty w zamowieniu i o koncu kolejki.

w komputroniku tez ponoc te karty co ludzie kupuja i wysylaja do nich poza kolejka to niemozliwe bo system je dodaje i automatycznie zdejmuje dla osob z kolejki.

dalej wierzcie sklepom i ich durnej obludze co niby nic nie wie ale nagle wiedza duzo.

Możesz podać dokładny nr Twojego zamówienia?

X wali w pręta że to niemożliwe. że jest chronologia itd.

Edytowane przez Griszah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Mikey1902 napisał:

A ja się waham nad tuf OC za 4.5k bo całego kompa miałbym już złożonego. Myślicie że zamówienia z 17 września z x-shit dojdą?

Kiedyś tak jak nie anulujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Media expert miał 11 kart 3090 w ofercie widzę teraz 10 ciekawe co zdjęli czyżby Asus tuf bez OC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Mikey1902 napisał:

Błagam Cie - nie rób tego dla swojego dobra :E

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Mikey1902 napisał:

Za 4.5 to Strixa wziąłem z datą dostępności na 19 Listopada, nie wiem czy byłbym skłonny tyle dać za TUFa. Jak Ci zależy na czasie to bierz, na moje to z X-Komu można się spodziewać kart wtedy kiedy statki dopłyną i to pod warunkiem, że ominą: piratów, sztormy, awarie, mielizny, braki w paliwie, góry lodowe i całą masę innych przeszkód. Sam w X-Koma przestałem już wierzyć i poszukałem karty gdzie indziej.

Edytowane przez Lego Batman Rules

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Mikey1902 napisał:

17 września to mało znaczące info, godzina zamówienia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka ciekawostka dla ludzi czekających na karty od MSI ze sklepu na X.
Normalnie tylko czytam ale założyłem konto specjalnie.
Odbierałem dwa tygodnie temu nową mysz w salonie (stara stolica) więc stwierdziłem że zapytam gości za ladą.

Cytat

JA: No to panowie... nie wiece jak to z tymi 3080? Zamówiłem MSI Gaming X Trio o 15:50 w dzień permiery i póki co nic. Na państwa infolinii/czacie twierdzą, że nic nie wiedzą.

ONI: (Kwaśna mina czy raczej kwaśny uśmiech) No wie pan... na same Ventus'y w pierwszą godzinę dostaliśmy 1k zamówień. A kart dostajemy po około 30 każdego wariantu.

JA: Rozumiem, że tygodniowo?

ONI: Tak, tygodniowo... ale w najbliżyszm czasie ma się coś podobno poprawić.

JA: Ventusy pewno więcej zamówień mają bo tańsze od X Trio co nie?

ONI: No właśnie nie do końca.

Także jak widać od typów idzie coś wyciągnąć więcej niż magiczne dwa słowa na P i G.
Oczywiście nie wiadomo na ile dobrze doinformowani są w rzeczywistości i szczerze mówiąc nie wiem czy przez "każdego wariantu" rozumieją też inne marki niż MSI.

Edytowane przez Cpt Randall

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głupie pytanie bo to moja pierwsza "premiera" gpu do piecyków. Czy wcześniej też taka januszeriada się odwalała? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, aureumchaos napisał:

Fajnie jakby w koncu amazon u nas byl. Kiedys kupowalem u nich podkladke zelowa pod zyroskop do heli i koszt wysylki ze stanow wyszedl mi wiecej niz sama podkladka xD

magazyny są, https://www.amazon.de/ jest po polsku, ponoć mają wchodzić niebawem do Polski

34f892b44de699924c12da1814ce

ktoś się bardzo stara żeby nie wyśledzili skąd ma kartę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Zhao napisał:

Błagam Cie - nie rób tego dla swojego dobra :E

zależy kiedy ją dostanie z xcomu bo święta fajnie spędzić z rtx- em i  P_20201014_094758.jpg.6bd9b24f8a001b3d4ca34b98e107ab3b.jpgnowymi grami nawet większym  kosztem 😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lego Batman Rules napisał:

Za 4.5 to Strixa wziąłem z datą dostępności na 19 Listopada, nie wiem czy byłbym skłonny tyle dać za TUFa. Jak Ci zależy na czasie to bierz, na moje to z X-Komu można się spodziewać kart wtedy kiedy statki dopłyną i to pod warunkiem, że ominą: piratów, sztormy, awarie, mielizny, braki w paliwie, góry lodowe i całą masę innych przeszkód. Sam w X-Koma przestałem już wierzyć i poszukałem karty gdzie indziej.

Kolejny raz piszesz chyba o jakiejś "dacie dostępności" skąd się to wzięło u Ciebie ten 19 listopada, z tabelki w mailu od xkom?? Jeżeli tak, a zakładam że innej "daty dostępności" nie ma to nie powielaj tego proszę bo to bzdura i te daty są automatycznie nadawane przez system i jak termin mija to nie dostajesz nawet maila info że coś miałeś dostać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, MadeThug napisał:

Kolejny raz piszesz chyba o jakiejś "dacie dostępności" skąd się to wzięło u Ciebie ten 19 listopada, z tabelki w mailu od xkom?? Jeżeli tak, a zakładam że innej "daty dostępności" nie ma to nie powielaj tego proszę bo to bzdura i te daty są automatycznie nadawane przez system i jak termin mija to nie dostajesz nawet maila info że coś miałeś dostać. 

True, ja mam datę dostępność 02.10.2020 czyli na dokładnie 3 tygodnie temu :kwasny:

Nawet nie chciało się nikomu podesłać maila z nową datą. :E

Edytowane przez dadi82
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi