Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Griszah napisał:

tego że dostał to nie byłbym taki pewny.

Słaby jesteś.

Masz popatrz sobie ;)

IMG-20201020-081133.jpg

IMG-20201016-145802.jpg

IMG-20201011-223214.jpg

IMG-20200918-121659.jpg

Edytowane przez Creati2k
  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nurtuje mnie pewna kwestia. 

Szybciej zagram w Cyberpunk 2077

czy

odbiorę z X-scamu RTX 3080 TUF.

:E

Jak widać obie firmy bardzo sie starają aby nie być tą pierwszą.

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sideband napisał:

Oni też czekają na statki z Ampere ?

Noo tak!!!! Przecież oni to  testują na 2080TI Amorek Edyszyn i czekają na dostawę od zielonych, bo karta nie wyrabia są  dropy do 25fps:rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strix obok FE to najładniejsza karta Aorus nie ma podjazdu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na forum mamy prawie 23% realizacji zamówień, przy czym osoby, które zamówiły w kilka minut od premiery nadal nie mają kart ...

https://www.scan.co.uk/shops/nvidia/rtx-30-series-faqs

tutaj (plus statsy na proshop) widać, że realizacja statystycznie na innych rynkach jest gdzieś podobnie (włączając obecny tydzień - kiedy dostawy już były) - czyli jakoś na poziomie 18-19%, a zaraz mija półtora miesiąca od premiery handlowej.

O ile nie zmieni się dramatycznie skala dostaw (a nic na to nie wskazuje) blisko 2/3 zamówień nie ma realnych szans na realizację w tym roku (bo pewnie ok 50% z pierwszych minut + 100% z późniejszych godzin i dni.)

zatem CP można spokojnie przesunąć na koniec marca 2021  :)

tymczasem jak ktoś lubi opowieści z dreszczykiem, to warto zajrzeć na ebay i popatrzeć na ceny transakcyjne.....ooops :Crash:

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Sam czekam na 3090 asusa tuf bez oc z x-scamu. Dzisiaj byłem w salonie odebrać monitor, to sobie myślę zapytam jak tam dostawy. Zapytałem sprzedawcę jakich 3090 wysyłają najwięcej. Ku mojemu zdziwieniu powiedział, że nie mieli jeszcze żadnej 3090? 3080 mówi, że jakieś wysyłają i są odbiory. Nie wiem czy tylko w tym salonie czy ogólnie cały x-scam, ale tak dla zainteresowanych 3090 kupionych w x-scamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Creati2k napisał:

Słaby jesteś.

Masz popatrz sobie ;)

Fotki na potrzeby olx?

13 minut temu, IIMechatronikII napisał:

Nurtuje mnie pewna kwestia. 

Szybciej zagram w Cyberpunk 2077

czy

odbiorę z X-scamu RTX 3080 TUF.

:E

Jak widać obie firmy bardzo sie starają aby nie być tą pierwszą.

Szybciej śnieg spadnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, peejay71 napisał:

Na forum mamy prawie 23% realizacji zamówień, przy czym osoby, które zamówiły w kilka minut od premiery nadal nie mają kart ...

, a zaraz mija półtora miesiąca od premiery handlowej

 

Dokładnie to 41 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Griszah napisał:

Fotki na potrzeby olx?

O teraz przypiszesz mi jeszcze działalność handlową na olx, może jeszcze wyciągniesz jakieś informacje ze swojego tajnego źródła że jestem tym kierownikiem salonu Komputronik co sprzedaje na allegro.

Nie masz co pisać poza śmiesznymi oszczerstwami skierowanymi do mojej osoby. 

Robisz to z zazdrości, zawiści? 

Nie przelewaj na innych swojej złości, gniewu, żalu.

Kilka razy Ci pisałem żebyś nie zaczepiał mnie na forum. 

Ty ciągle tego nie potrafisz zrozumieć.

Jeśli masz problemy ze sobą w związku z zaistniałą sytuacją i trudnym dostępem do lekarzy, to chętnie Ci pomogę się dostac do specjalisty. Mogę popytać znajomych.

Jeśli oczywiście nic ci nie dolega to zwyczajnie Ci się nudzi, stąd może próbujesz zgrywać Rutkowskiego, Scherlocka lub kogo tam ostatnio oglądałeś w tv. 

Jednak bardziej przypominasz mi wróżbitę Macieja co gówno pisze i próbuje w tym byc mądry. 

Sorki za offtop ale koleś ciągle coś chce i ma jakiś problem z zaczepianiem mnie.

 

ps. Numeru zamówienia nie podałem Ci tylko dlatego że od samego początku nie byłeś miły i odrazu zarzuciles mi kłamstwo. A wystarczyło normalnie podejść do sprawy jak normalny dorosły a nie gimbus co czuje się bezkarny w internecie.

 

Ps. Ostatni raz proszę nie zaczepiaj mnie.

Wyciagam rękę na zgodne. Ja nie jestem pamiętliwy i złośliwy.

Edytowane przez Creati2k
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, hopes napisał:

W jaki rtx 3070 celujecie? :) 

W cenie MSRP lub do 2500zł. Powyżej tego te karty mnie nie interesują. 

W jakie sklepy celować, bo X-scam jest u mnie spalony. 

W sumie to distill nie jest w ogóle potrzebny. Wystarczy byc o 15:00, sprawny klawisz F5 i mieć otwarte 3-4 zakładki wybranych sklepów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, IIMechatronikII napisał:

W cenie MSRP lub do 2500zł. Powyżej tego te karty mnie nie interesują. 

W jakie sklepy celować, bo X-scam jest u mnie spalony. 

W sumie to distill nie jest w ogóle potrzebny. Wystarczy byc o 15:00, sprawny klawisz F5 i mieć otwarte 3-4 zakładki wybranych sklepów. 

Zawsze można mieć ustawiony distll na jakiś euro czy media jakby się o 15 nie udało jednak trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, IIMechatronikII napisał:

W cenie MSRP lub do 2500zł. Powyżej tego te karty mnie nie interesują. 

W jakie sklepy celować, bo X-scam jest u mnie spalony. 

W sumie to distill nie jest w ogóle potrzebny. Wystarczy byc o 15:00, sprawny klawisz F5 i mieć otwarte 3-4 zakładki wybranych sklepów. 

Tylko nie zdziw się jak sprzedaż się zacznie grubo przed :D. Z tego co pamiętam z rtx 3080 niektóre sklepy w tym morele czy xkom albo oba zaczęły sprzedawać część kart koło 12 :DD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, hopes napisał:

W jaki rtx 3070 celujecie? :) 

Ja w tufa,wersja 3080 wypadła najlepiej to może i tu będzie dobrze.I z wyglądu też najfajniejsza dla mnie.

Edytowane przez dan254

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hopes napisał:

W jaki rtx 3070 celujecie? :) 

TUF albo Gaming OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Creati2k napisał:

O teraz przypiszesz mi jeszcze działalność handlową na olx, może jeszcze wyciągniesz jakieś informacje ze swojego tajnego źródła że jestem tym kierownikiem salonu Komputronik co sprzedaje na allegro.

Nie masz co pisać poza śmiesznymi oszczerstwami skierowanymi do mojej osoby. 

Robisz to z zazdrości, zawiści? 

Nie przelewaj na innych swojej złości, gniewu, żalu.

Kilka razy Ci pisałem żebyś nie zaczepiał mnie na forum. 

Ty ciągle tego nie potrafisz zrozumieć.

Jeśli masz problemy ze sobą w związku z zaistniałą sytuacją i trudnym dostępem do lekarzy, to chętnie Ci pomogę się dostac do specjalisty. Mogę popytać znajomych.

Jeśli oczywiście nic ci nie dolega to zwyczajnie Ci się nudzi, stąd może próbujesz zgrywać Rutkowskiego, Scherlocka lub kogo tam ostatnio oglądałeś w tv. 

Jednak bardziej przypominasz mi wróżbitę Macieja co gówno pisze i próbuje w tym byc mądry. 

Sorki za offtop ale koleś ciągle coś chce i ma jakiś problem z zaczepianiem mnie.

ps. Numeru zamówienia nie podałem Ci tylko dlatego że od samego początku nie byłeś miły i odrazu zarzuciles mi kłamstwo. A wystarczyło normalnie podejść do sprawy jak normalny dorosły a nie gimbus co czuje się bezkarny w internecie.

Ps. Ostatni raz proszę nie zaczepiaj mnie.

Wyciagam rękę na zgodne. Ja nie jestem pamiętliwy i złośliwy.

Sam się o to prosiłeś wrzucając fałszywe informacje tutaj na forum. 

Te próby wybielenia samego siebie są żałosne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Griszah napisał:

Sam się o to prosiłeś wrzucając fałszywe informacje tutaj na forum. 

Te próby wybielenia samego siebie są żałosne. 

Ok, to że sobie uznales mnie za kłamcę ok. Masz do tego prawo. Twój wybór.

Mi nie zależy na żadnym wybieleniu. Ja tu jestem i jutro już mnie może nie być. 

To nie kółko wzajemnej adoracji tylko forum o sprzęcie komputerowym. Ja tu nie szukam przyjaciół, lub zwolennikow. 

Jakieś osoby napisały że też dla nich jest to ściema i tyle. Odpuściły wzajemne przepychanki slowne, bo to jest bez sensu. 

Ja ci nie dalem dowodów a ty sugerujesz się ciągle wypowiedzią konsultanta, który pewnie jak mu to powiedziałeś to zlał cię formułka jak wszystkich nas tu zlewają od początku premiery.

Sytuacje są tutaj z firmami tak nieprawdopodobne które teraz wychodzą na wierzch że szok. Firmy które wszyscy myśleli że są spoko okazują się gorsze od x-kom czy morele w swoich praktykach. Idź i im wypisuj że są żałośni. Zleją cię i trafisz do spamu z automatu. A ja muszę się tutaj męczyć czytając Twoje ataki na mnie, po xxx stronach od sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Griszah napisał:

Sam się o to prosiłeś wrzucając fałszywe informacje tutaj na forum. 

Te próby wybielenia samego siebie są żałosne. 

Kolega Cię o coś poprosił dość grzecznie na samym końcu wypowiedzi, puki co jesteś jedyną osobą która go nadal atakuje. To nie jest sprawa którą trzeba tak roztrząsać bo nikt nikomu krzywdy nie zrobił, a on już nie chce ciągnąć tematu dalej.

Proponuję żebyś dał już spokój bo żałosne to dopiero zaczyna być skoro w ten sposób odpowiadasz na wiadomość gdzie ktoś wyciąga rękę i prosi Cię żebyś przestał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych szukających RTX3070 informacja o tym, że dostępność będzie "ciut" lepsza. Dostałem  informację, że czekają za dostawą już do salonu (kolega zapytał czy chce zarezerwować ale czekam jak głupi jednak za 3080). Dojechać ma jutro wersja OC Gigabyte.

Edytowane przez l3w1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera CP przełożona, można spokojnie czekać na 3080. Chyba że Big Navi od AMD zaskoczy. Jutro trzeba oglądać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, l3w1k napisał:

Dla tych szukających RTX3070 informacja o tym, że dostępność będzie "ciut" lepsza. Dostałem już informację, że czekają za dostawą już do salonu (zapytał czy chce zarezerwować ale czekam jak głupi jednak za 3080). Dojechać ma jutro wersja OC Gigabyte.

Nie wspomniałeś najważniejszego, jaki to sklep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, 7Frihu napisał:

Nie wspomniałeś najważniejszego, jaki to sklep?

Aaa przepraszam Komputronik :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A podłączenie go pod płytę nie wchodzi w grę? puszczenie przewodu jakimś otworem z zasilacza i sterowanie obrotami z płyty wtedy byś miał dużo większe pole manewru inaczej to ze 140stek dobrać taki co startuje z niskiego napięcia i będzie cichy jest ciężko a musi startować nisko bo będziesz miał problem z jego obracaniem na 99%. Stare cichutkie Silent wings 2 startowały nisko, 120mm potrafił wystartować od 2.7v a 140 od 3.7 - 4v co jak na 140stkę jest bdb wynikiem, przykładowo taki arctic F12 w wersji 120 startuje poniżej 3v a wersja f14 już potrzebuje 6v  
    • No szybko, szybko, chyba niezły crunch. Dziś 4 hotfix wyszedł.     Widać te poprawki dużo dały z oceny "mieszanych" już jest 70% pozytywów.
    • @*** ChOpLaCz ***Niestety Horizon Forbidden West jest grą, która przeszła bez echa i na konsolach i, szczególnie, na PC. Nie rozumiem marketingu (jego braku) w przypadku PC-towych portów robionych przez Sony.
    • Jak masz gx'a 750 do wyrwania w takiej kasie to nie ma co się zastanawiać bdb i cichy zasilacz tylko najlepiej sobie wyłącz hybrid mode czyli wciśnij ten przełącznik z tyłu niech wentylator się kręci cały czas bo one mają często problem z lekkim terkotaniem jak tryb pół pasywny jest włączony, jak go wyłączysz to bez obciążenia kręci okoli 400rpm więc i tak jest niesłyszalny + pod obciążeniem jak "flaki" będą na bieżąco chłodzone osiągnie niższe obroty  
    • Nie wiem szczerze jakie są Alienware teraz, ale od kilku lat stawiam na ASUSa ROG lub TUF i nie zawiodłem się. Ani nie są przesadnie głośne, ani prądożerne i co lepsze, ani w TUFie A15 ani w poprzednim ROGu G15 nie miałem problemu z cewkami. Nie słyszałem też, żeby inni mieli a polecałem sporo tych laptopów ludziom.  Podobnie kwestia np Lenovo LOQ czy Legionów się tyczy - tutaj też zero odzewu że jest głośno czy coś piszczy.  W rękach miałem też kilka HP Omenów i podobna kwestia, cisza    Wiem, że onegdaj piszczały cewki w serii GTX 1xxx i chyba w pierwszych RTXach. Na forach ludzie trochę narzekali, ale te nowsze serie 3xxx i 4xxx są już zupełnie spoko. .... natomiast AORUS 17G już taki problem ma. Jak się odpali coś w 300 fpsach (np cs go) to zanim wentylator wskoczy w trybie cichym to słychać jak piszczy zasilanie od GPU.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...