Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, eagle napisał:

Drodzy wypadłem z tematu więc pytanie jak z dostępnością 3070 ? powtórka z 3080 ?

Nie, zanosi się kart będzie ze 2 razy więcej. Sklep który zamówił 5000 sztuk dostanie 80 zamiast 40.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RozQ napisał:

Coś zapiszczało 

Wlazłes kotu na ogon xDDD

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RozQ napisał:

(...)

stoperow nie daja w zestawie? ;p

Edytowane przez n0mjaS
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli świerszcze będą głośne pójdzie zwrot i tyle ale aktualnie chciałbym ją dostać i sprawdzić co w trawie piszczy 

Najlepsze jest to, że mam rezerwacje z ceną 8390 w poniedziałek dzwonię do ich ciekawe co powiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Fractala Define C jak w sygnaturce? Bo ten Strix jest sporo dłuższy niż w serii 20xx, będziesz musiał wentylator do dołu na wysokość piwnicy przesunąć. Przy karcie z takim TDP jednak dobrze by było żeby wzdłuż żeberek coś podwiewało.

Ew. Można spróbować z wentylatorem w wersji Slim.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już Phanteks enthoo pro 2, do tego we fractalu mam przerobiony front na mesh. GPU się zmieści? i to z wentylatorem  25mm

mam też 2 różne psu żeby porównać kwestie cewek

Edytowane przez RozQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, RozQ napisał:

Sg1tvhn.png

O kurde, jak udało Ci się zamówić? Złoty strzał? 

Jeśli tak, to jest parodia, choćby dlatego, że masz rezerwację wcześniejszą, podobnie, jak wiele osób, w tym ja. Karty w teorii porezerwowane, ale na stronę trafiają do kupienia od ręki. 

Ale oczywiście gratulacje! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pojawiła się nagle do kupienia na stronie. Śmieszne to jest, jutro z rana dzwonię do sklepu z pytaniem o cenę ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz faktycznie potwierdzone przez kogos ze kupiles? Bo faktycznie pojawilo sie o 00:30, ale wiadomo jak z tym komputronikiem ostatnio jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wincyjognia napisał:

Ale masz faktycznie potwierdzone przez kogos ze kupiles? Bo faktycznie pojawilo sie o 00:30, ale wiadomo jak z tym komputronikiem ostatnio jest :)

No to też fakt, i widzę że nie tylkjo ja jestem gotowy zapłącić " Januszowe " dla cholernego spokoju... Patologiczna premiera oj patologiczna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak sie zakonczy ze beda wysylali po zawyzonych cenach , a stare zamowienia na koniec anulują z braku towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, wincyjognia napisał:

Ale masz faktycznie potwierdzone przez kogos ze kupiles? Bo faktycznie pojawilo sie o 00:30, ale wiadomo jak z tym komputronikiem ostatnio jest :)

W poniedziałek okaże się czy dostanę link do płatności, i czy karta nie uległa uszkodzeniu w magazynie przez potwora zwanego "Janusztron"?

Hype jest ale na szampana jest zbyt wcześnie 

Postanowiłem, że jedyna 3090 jaka wchodzi w grę to Strix. Jakies 2-3 mc temu pisałem, że mój maks za gpu to 8500 i więcej nie dam. 500+ Przeboleje chociaż sam nie dostaję ? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RozQ napisał:

W poniedziałek okaże się czy dostanę link do płatności, i czy karta nie uległa uszkodzeniu w magazynie przez potwora zwanego "Janusztron"?

Hype jest ale na szampana jest zbyt wcześnie 

Postanowiłem, że jedyna 3090 jaka wchodzi w grę to Strix. Jakies 2-3 mc temu pisałem, że mój maks za gpu to 8500 i więcej nie dam. 500+ Przeboleje chociaż sam nie dostaję ? 

Znam ten ból.

 

Sam jak sprzedawałem swoją 2070 S myślę --> wow FE za 3200 ... nie no  to trzeyba szybko sprzedać i raz dwa wskoczyć na 3080 ! przecież w tej cenie, z takim wyglądem! To będzie HIT 

czas pokazał że się nie pomyliłem i HIT jest taki że kupić nie idzie w normalnej cenie :D i koniec końców zamiast dać 3200 za FE daje 4799 za Rog Strixa w Januszotronie ale ja się pytam, ileż można!?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, RozQ napisał:

Tak, pojawiła się nagle do kupienia na stronie. Śmieszne to jest, jutro z rana dzwonię do sklepu z pytaniem o cenę ciekawe

Daj znać, jak to się rozwinie i czy faktycznie kartę dostaniesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, RozQ napisał:

Sg1tvhn.png

9k... a za rogiem 6900XT, 3080 Ti i może 3090 FE w PL -> nie warto, nawet na FV na firmę, nie warto po prostu. 

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon mnie nie interesuje, okres listopad marzec to okres w którym jest czas na granie, wtedy mogę nacieszyć  się kartą na maksa, już kiedyś nie kupiłem 2080ti bo czekałem na wersję super... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon to badzie i niech tak wszyscy mysla, moze chociaz w ten sposob kupie w premiere rx 6900xt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, jigoku napisał:

9k... a za rogiem 6900XT, 3080 Ti i może 3090 FE w PL -> nie warto, nawet na FV na firmę, nie warto po prostu. 

A zagwarantujesz koledze dostępność tego 6900XT w grudniu? W cenie 999USD? Może kolega lubi zielonych 3090 ma np wincyj vramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MarMig napisał:

Radeon to badzie i niech tak wszyscy mysla, moze chociaz w ten sposob kupie w premiere rx 6900xt?

Nie traktuje tego jak badziew, ale G-Sync

Teraz, Zhao napisał:

A zagwarantujesz koledze dostępność tego 6900XT w grudniu? W cenie 999USD? Może kolega lubi zielonych 3090 ma np wincyj vramu

Skoro ludzie dopłacają po 2000 pln do 3080 względem 3080 i to za jakieś "najtańsze wersje"  to dlaczego nie zapłacić tyle za 3090

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze ze ta nieufnosc do amd sprawi ze dostane strixa rx 6900xt  w dniu premiery, nie oceniam nikogo. Poprostu mam nadzieje na poprawe stanow magazynowych nv i partnerow.  Mi odpowiada mniejsze zuzycie pradu przez radeony, bo u mnie komp chodzi od rana do wieczora. 

Edytowane przez MarMig
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie AMD to SHAPPHIRE HD7950 w CrossFire,ale to był piekarnik wtedy :devil:

3584818500_1604223081_thumb.jpg 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...