Skocz do zawartości
AUTO6

NVIDIA RTX 30x0 - wątek zakupowy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zhao napisał:

A zagwarantujesz koledze dostępność tego 6900XT w grudniu? W cenie 999USD? Może kolega lubi zielonych 3090 ma np wincyj vramu

Jeśli wydajność będzie na poziomie 3090 to cena 9000 zł  z większym vram vs 4500 zł nic  nie usprawiedliwi i tym bardziej nie będzie na korzyść RTX 3090

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, maras2574 napisał:

Moje ostatnie AMD to SHAPPHIRE HD7950 w CrossFire,ale to był piekarnik wtedy :devil:

3584818500_1604223081_thumb.jpg 

rzadko się widuje takie cuda :) musiało mieć "parę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pitt_34 napisał:

Jeśli wydajność będzie na poziomie 3090 to cena 9000 zł  z większym vram vs 4500 zł nic  nie usprawiedliwi i tym bardziej nie będzie na korzyść RTX 3090

Oczywiscie, ze oplacalnosc RTX 3090 bedzie pod znakiem zapytania, ale to nie bedzie 9000zl czyli podniesiona cena MSRP topowego produktu z gamy vc 4500zl o ktorych mowisz w referencie po MRSP. Liczac ze topowy model 6900XT bedzie dobry tysiac wiecej to jest 5500 + liczac lekko 500pln januszego i robic sie 6000.

Oczywiscie dalej oplacalnosc 3090 ma sie nijak do tego, ale mozna cenowo realniej porownac. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta z iXa - zamówienie z 13:59. 

Chyba najcichsza karta jaka była u mnie w budzie, w 1440p wymiata. Jak w końcu zrealizują 3080 to będzie dylemat. 

G25mLT6.png

  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Griszah napisał:

Karta z iXa - zamówienie z 13:59. 

Chyba najcichsza karta jaka była u mnie w budzie, w 1440p wymiata. Jak w końcu zrealizują 3080 to będzie dylemat. 

G25mLT6.png

kurde....zazdro. :) Gdy przyjdzie moja to też ją obkleję serduszkami zupełnie tak ty! O! Nawet sobie zapakuję w papier ozdobny i bede powoli, powoli odpakowywać co by se klimacik strzelić, a co!

Edytowane przez Metasynapse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie po 7 latach przesiadam z Sapphire hd7870 na rtxa 3070 ;)

i co prawda ventus a nie xtrio od MSI, ale tez zajebiscie cichy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Griszah napisał:

Karta z iXa - zamówienie z 13:59. 

Chyba najcichsza karta jaka była u mnie w budzie, w 1440p wymiata. Jak w końcu zrealizują 3080 to będzie dylemat. 

G25mLT6.png

U mnie z 13:58 cisza. Także tyle z tej chronologicznej kolejki w x-cum xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Saints napisał:

U mnie z 13:58 cisza. Także tyle z tej chronologicznej kolejki w x-cum xD

Moze powoli klikales wybierajac adres i platnosc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gpu na siedzeniu za 3279 pln zapięte pasem, to naprawdę było fotomoto i fake? :(

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JeRRy_F3D napisał:

Czy gpu na siedzeniu za 3279 pln zapięte pasem, to naprawdę było fotomoto i fake? :(

Wydaje sie ze tak, bo chlop wkleil i go juz nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy Ci którzy zamawiali EVGA 3080 XC3 Black na Amazon.de mogą zerknąć w swoje zamówienia? 

U mnie zamiast daty dostawy 3-4 listopada pojawiła się informacja ze dostane maila z powiadomieniem o dostępności produktu. 

Ech. 

Edytowane przez locochico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Metasynapse napisał:

kurde....zazdro. :) Gdy przyjdzie moja to też ją obkleję serduszkami zupełnie tak ty! O! Nawet sobie zapakuję w papier ozdobny i bede powoli, powoli odpakowywać co by se klimacik strzelić, a co!

hehe, karteczkę z serduszkiem córka porzuciła, ma rozmaite kształty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, brodaczow napisał:

Karta jest dobra, a w tej cenie to zazdroszczę, sam kupiłem za więcej ;) Sprawdź tylko tydzień produkcji (pierwsze dwie cyfry numeru seryjnego to rok a dwie następne to tydzień) i to jak wyglądają kabelki łączące piny zasilania z kartą. Pierwsze modele miały z nimi problemy.

Patrzyłem na te piny i są ok, SN2042

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Kom w jakikolwiek sposób ma priorytet na zamówienia opłacone z góry? Z tego co słyszałem, to w teorii nie. A jak jest w praktyce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, locochico napisał:

Hej, czy Ci którzy zamawiali EVGA 3080 XC3 Black na Amazon.de mogą zerknąć w swoje zamówienia? 

U mnie zamiast daty dostawy 3-4 listopada pojawiła się informacja ze dostane maila z powiadomieniem o dostępności produktu. 

Ech. 

RIP. Mi amazon.it zanulowal EVGA GeForce RTX 3080 XC3 BLACK GAMING, 10G-P5-3881-KR ale to juz wczesniej, w piatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polar24 napisał:

X-Kom w jakikolwiek sposób ma priorytet na zamówienia opłacone z góry? Z tego co słyszałem, to w teorii nie. A jak jest w praktyce? 

W praktyce jest tak, że jak pytasz o coś konsultanta i otrzymujesz odpowiedź to jest dokładnie odwrotnie jak mówi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RozQ napisał:

Nie traktuje tego jak badziew, ale G-Sync

Skoro ludzie dopłacają po 2000 pln do 3080 względem 3080 i to za jakieś "najtańsze wersje"  to dlaczego nie zapłacić tyle za 3090

 

a będziesz go chociaż wodować czy męczyć na powietrzu? jak bierzesz kartę za 9k z PL 480w (da się wrzucić bios na 500w z EVGA), to chyba po to żeby mieć najlepszą wydajność... a nie dusić karty na powietrzu? :-) Bo inaczej to takie trochę.... dziwne ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, polar24 napisał:

X-Kom w jakikolwiek sposób ma priorytet na zamówienia opłacone z góry? Z tego co słyszałem, to w teorii nie. A jak jest w praktyce? 

ja dostalem 13:59 na drugi dzien w salonie, platnosc przy odbiorze, takze nie sadze.
morele z drugiej strony, to co innego. u nich w mailach jest napisane, ze kto placi ten ma pierwszy

Edytowane przez n0mjaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, polar24 napisał:

X-Kom w jakikolwiek sposób ma priorytet na zamówienia opłacone z góry? Z tego co słyszałem, to w teorii nie. A jak jest w praktyce? 

Nie sądzę , ja miałem płatne w salonie i dostałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jigoku napisał:

a będziesz go chociaż wodować czy męczyć na powietrzu? jak bierzesz kartę za 9k z PL 480w (da się wrzucić bios na 500w z EVGA), to chyba po to żeby mieć najlepszą wydajność... a nie dusić karty na powietrzu? :-) Bo inaczej to takie trochę.... dziwne ;-) 

Moje umiejętności a właściwie zaufanie do nich mówi, żeby nie ruszać tego gpu (plomby) Muszę dostać gpu i potestować ale woda raczej odpada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, polar24 napisał:

X-Kom w jakikolwiek sposób ma priorytet na zamówienia opłacone z góry? Z tego co słyszałem, to w teorii nie. A jak jest w praktyce? 

Raczej nie, bo ja brałem z płatnością przy odbiorze. 

6 minut temu, Khold napisał:

W praktyce jest tak, że jak pytasz o coś konsultanta i otrzymujesz odpowiedź to jest dokładnie odwrotnie jak mówi.

W przypadku Ampere oni nawet nie sprawdzają jaki faktycznie jest status zamówienia, tylko wciskają standardową formułka bez jakiejkolwiek weryfikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, locochico napisał:

Hej, czy Ci którzy zamawiali EVGA 3080 XC3 Black na Amazon.de mogą zerknąć w swoje zamówienia? 

U mnie zamiast daty dostawy 3-4 listopada pojawiła się informacja ze dostane maila z powiadomieniem o dostępności produktu. 

Ech. 

Ja mam nadal 3-4 listopada jako datę dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, n0mjaS napisał:

ja dostalem 13:59 na drugi dzien w salonie, platnosc przy odbiorze, takze nie sadze.
morele z drugiej strony, to co innego. u nich w mailach jest napisane, ze kto placi ten ma pierwszy

Pytałem kilkukrotnie różnych konsultantów z moreli, czy metoda płatności ma znaczenie i za każdym razem odpowiadali, że nie ma znaczenia. 

Różnica jest tylko taka, ze do osób, ktore kupiły za pobraniem, przed wysyłką dzwonią żeby potwierdzic czy klient sie nie rozmyslił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stanko11 napisał:

Pytałem kilkukrotnie różnych konsultantów z moreli, czy metoda płatności ma znaczenie i za każdym razem odpowiadali, że nie ma znaczenia. 

Różnica jest tylko taka, ze do osób, ktore kupiły za pobraniem, przed wysyłką dzwonią żeby potwierdzic czy klient sie nie rozmyslił.

image.png.da522b4bc940f8dba22cc7dc46b4e132.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...