Skocz do zawartości

Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?  

199 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy udało Ci się już zdobyć RTXa 3080/3090?

• Tak, już odebrałem kartę :D
    • Moje zamówienie wciąż czeka :(
    • Przesyłka z kartą w drodze do mnie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
10 minut temu, lukadd napisał:

To sobie zamów z chin przesyłką lotniczą to będziesz miał za 5 dni. 

My musimy czekać na powolne statki. Z dnia na dzień coraz więcej osób odbiera karty. Więc karty są, ale przy takim wielkim popycie co tu się dziwić, że schodzą jak tylko się pojawią. 

Kto odbiera karty? Bo jak narazie to dostepnosc bezproblemowa jest tylko na allegro. Jednak allegro to najlepsza strona i jest bardzo dobrze zawsze zatowarowana. Inne sklepy z elektroniką powinny się od niej uczyc.

9 minut temu, litwicki22 napisał:

Wyluzujcie juz z tymi zamówieniami dostaniecie spokojnie 

Myslę ze nic nie dostaniemy. Kiedys czekalem w polskim duzym sklepie na karte graficzna dwa miesiace kupiona za 3299 zł. Po dwoch miesiacach dostalem telefon ze nie beda wstanie zrealizowac mojego zamowienia i ze musza anulowac. Chwile później na ich stronie pojawily sie karty dostepne od reki ale za cene 3699 zł. 

Jak ktos jakims cudem nie dostanie szybko po premierze to nie liczylbym ze po miesiacu czy dwoch sklep sobie i ich system o Was przypomni. Zamowienia anuluja i beda kazali kupowac w nowej cenie.

Edytowane przez Creati2k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słuchajcie ściemy 😂 mam znajomego w tym sklepie i w tym tygodniu nie dostali żadnego TUFa na magazyn od dystrybutora. Liczą na następny tydzień ale tez nikt nie da gwarancji.  Realnie to podejrzewam ze cześć osób nie dostanie nawet w tym roku. Jest lipa i tyle a PL market tez nie jest traktowany priorytetowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, AUTO6 napisał:

Pewnie jeden kontenerowiec wpływa gdzieś do portu w Hamburgu i dalej na całą Europę karty są rozwożone ciężarówkami.

Raczej w kombi albo co najwyżej w busie :P Bieda straszna z tymi dostawami. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, litwicki22 napisał:

Ta mnie napisali że kilka-kilkanaście tygodni trzeba czekać haaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, AUTO6 napisał:

Pewnie jeden kontenerowiec wpływa gdzieś do portu w Hamburgu i dalej na całą Europę karty są rozwożone ciężarówkami.

Coś ty, przecież pracownicy sobie na lewo je rezerwują, wyrok wydany :E

A ludzie chcą żeby ten kontenerowiec wywalił się w centrum miasta i tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, ssk13 napisał:

Czy ktoś z Was zamówił też TUFa za 3279 i nie ma przypisanych tych Voucherów? 

Ja nie mam przypisanego. Ale sporo osób nie miało - a dopiero po monicie w X nagle zamówienia zostały zaktualizowane o grę.
Ja do tej pory nic nie dostałem - żadnych korekt zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie, czy warto czekać na topowe karty - Asusa STRIX OC czy EVGA FTW3 albo inne Aorusy Extreme czy coś czy brać teraz niskie Pality, Ziotaci itp. licząc, że nie będzie istotnej różnicy w wydajności kart? Wiadomo, że jak zawsze decyduje power limit i pytanie czy tak jak w turingach będzie można łatwo flashowac biosy... same niewiadome 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, jigoku napisał:

Pytanie, czy warto czekać na topowe karty - Asusa STRIX OC czy EVGA FTW3 albo inne Aorusy Extreme czy coś czy brać teraz niskie Pality, Ziotaci itp. licząc, że nie będzie istotnej różnicy w wydajności kart? Wiadomo, że jak zawsze decyduje power limit i pytanie czy tak jak w turingach będzie można łatwo flashowac biosy... same niewiadome 😂

Zotac fe, Gainward dobry, Tuf dobry, Trio ujdzie, Eagle i Gaming prócz wtopy z wtyczkami sa ok, reszta to jeszcze wieksze karty widmo. Skoro brak tych co maja byc to jak maja byc te ktorych nawet nie ma jeszcze a sa dopiero zapowiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, jigoku napisał:

Te karty drastycznie różnią się budową. Np Zotac 16 faz zasilania vs Strix 22 fazy xD

Teraz, Creati2k napisał:

Zotac fe, Gainward dobry, Tuf dobry, Trio ujdzie, Eagle i Gaming prócz wtopy z wtyczkami sa ok, reszta to jeszcze wieksze karty widmo. Skoro brak tych co maja byc to jak maja byc te ktorych nawet nie ma jeszcze a sa dopiero zapowiedziane.

Nie porównuj Zotaca to TUF-a. Zotac ma power limit na 320W, TUF na 370W.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Morele ponoc wyslalo dzis i wczoraj wszytskie Plaity i Gainwardy. Do kolegi juz leci gainward. Ale te karty mialy najmniejsze branie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Morele ponoc wyslalo dzis i wczoraj wszytskie Plaity i Gainwardy. Do kolegi juz leci gainward. Ale te karty mialy najmniejsze branie.

No to troche dostali bo zamowien bylo po okolo 30 sztuk...

Nawet wiecej po prawie 40 sztuk na kazdy model a jest ich 4 lacznie.

Mało prawdopodobne zeby wzieli ponad 100 sztuk kart jednorazowo jak tutaj po 1 Tuf dostaja sklepy. A o dostawach TRIO juz dawno nie slyszalem. Jestem 26 w morele i 0 odzewu z ich strony.

Edytowane przez Creati2k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, litwicki22 napisał:

no jedyny plus jest taki, że miałem brać pod to Ryzena 7ke i ewentualnie kiedyś tam wymieniać na Zen 3 a jak tak dalej pójdzie to prędzej złożę podstawę na Zen 3 niż kartę wymienię 😅

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, morgandexter napisał:

Łapcie aktualne stany magazynowe do których mam dostęp 

I gdzie one są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ODIN85 napisał:

I gdzie one są?

to chyba chodzi o to, że post jest ,,pusty'' więc stany magazynowe tez :D

• Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

I gdzie one są?

chyba na olx.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, morgandexter napisał:

Łapcie aktualne stany magazynowe do których mam dostęp 

Szykujemy się do łapania 😛

16 minut temu, Leonardo.Da.Vinci napisał:

Ja nie mam przypisanego. Ale sporo osób nie miało - a dopiero po monicie w X nagle zamówienia zostały zaktualizowane o grę.
Ja do tej pory nic nie dostałem - żadnych korekt zamówienia.

https://www.x-kom.pl/p/590075-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-10gb-gddr6x.html - X faktycznie nie zaktualizował sobie oferty dla tej karty, zdjęli ją chyba zanim doszło do nich, że mają te Vouchery dodawać. Trzeba ich uświadomić, że dla tej karty to też się należy, bo konsultanci w systemie mogą nie mieć tego info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Even napisał:

to chyba chodzi o to, że post jest ,,pusty'' więc stany magazynowe tez :D

20 strixów:cry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, ssk13 napisał:

https://www.x-kom.pl/p/590075-karta-graficzna-nvidia-asus-geforce-rtx-3080-tuf-gaming-10gb-gddr6x.html - X faktycznie nie zaktualizował sobie oferty dla tej karty, zdjęli ją chyba zanim doszło do nich, że mają te Vouchery dodawać. Trzeba ich uświadomić, że dla tej karty to też się należy, bo konsultanci w systemie mogą nie mieć tego info.

Też mam TUFa od nich w koszyku i voucherów brak, ale w Strix którego anulowałem też niebyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to w niemieckich magazynach chyba.

Da się to gdzieś zamówić z tych stanów? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo są puste. Mindfactory wrzuca codziennie tylko te karty co wejdą na magazyn. 5 sekund i kart nie ma. A wygrywają ci co mają najszybsze skrypty  :E

Wczoraj na nVidia de/au pojawiły się kolejne karty i poszło w kilkanaście sekund i tutaj to samo ci co mają skrypty wykrywajace dostępność mają szansę na zakup. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@morgandexter - a te stany są dostępne dla end usera, czy tylko dla sklepów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kumam tego. Czemu napisane jest, ze 400 sztuk ZOTAC 3090? To byłoby coś niemożliwego :P I co to za sklep? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po wysłaniu linku do strony Nvidii z promocją RTX Bundle w email z obsługą x-komu zero odzewu, odpowiedź była w środę o 17, jest piątek i dalej nic xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi