Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
chciałbym przedstawić swoją ofertę dotyczącą wykonywania stron internetowych:

- Strony są tworzone od zera, z zachowaniem responsywności (RWD) oraz najnowszych trendów panujących w web designie. Stronę jestem w stanie wdrożyć od zera pod Wordpressa (zarówno wizytówkowe jak i sklepy), wraz z edycją tekstów obrazków i dodawania treści na stronie (indywidualna funkcjonalność). Strony staram się wykonywać, aby były jak najlżejsze dla hostingu, ograniczam ilość kodu do minimum, a grafiki optymalizuję oraz używam jak najwięcej ścieżek wektorowych.

- Korzystam z HTML z zachowaniem flexboxa, SCSS, JS+jQuery, PHP + Wordpress, oraz najnowszego Bootstrapa (jeśli trzeba), do tego dochodzą jeszcze różne frameworki w zależności od projektu,

- W stronach na Wordpressie konfiguruję system cache'owania strony, optymalizuję stronę pod kątem SEO i indeksuję ją do wyszukiwarki Google,

- Jestem w stanie stworzyć również stronę w oparciu o builder np. Elementor, bądź wgrać gotowy motyw i go przerobić pod wymogi,

- Optymalizuję całą stronę pod kątem szybkości, by osiągały jak najlepiej możliwe wyniki w GPSI lub GTmetrix - (obrazki, minifikacja kodu, etc.),

- Konfiguruję usługę Cloudflare jeśli trzeba, oraz wgrywam certyfikat SSL od tego dostawcy,

- Pomagam w doborze odpowiedniego hostingu przy określonych wymaganiach

- Dodatkowo jestem w stanie zaprojektować prosty design strony w Figmie albo Adobe XD.

- Mogę również pomóc w naprawie strony (usunięciu bugów, wirusów itd.), w dodaniu funkcjonalności, w optymalizacji zarówno szybkości jak i SEO

Chętnych zapraszam na DM ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi