Skocz do zawartości
greyspider

Real Bench wywala błąd (Blender) zawsze po 3 sekundach - nawet bez żadnego OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziwna sprawa,
Realbench, nieważne czy w wersji 2.56 czy 2.43 - zawsze wywala mi błąd poczas stress testu, po dosłownie 3 sekundach.
I teraz najlepsze - nawet w przypadku gdy obniżyłem specjalnie taktowanie CPU poniżej norme i tak samo z Ramem, a GPU siedzi na stocku.
Czego więc może być wina?
A w każdym innym teście przechodzi bez problemu dłużej.
Dla przykładu, podkrecam sobie procka 8700k do 5,0ghz (bez AVX) na 1.35v i prime w wersji 26.6 przechodzi bez problemu 1h.

Czym może być spowodowana niestabilność w realbenchu? albo bardziej "NIESTABILNOŚĆ" :)

Załączam screen z błędem (BLENDER).


Jako człowiek dokładnie nie daje mi to spokoju bo nie chce miec niestabilności, jednak jestem pewny że mój system był stabilny nawet wcześniej, nigdy nie było żadnego blue screena od roku czy coś, a teraz wzięło mnie na powiększenie wyniku OC procka i chciałem skorzystać z RealBencha a tu taki zonk.

Czy może być to spowodowane różnymi tweakami z rejestrem, systemem?

Czy w takim przypadku olać ten program i skupić się na prime95, OCCT, Aida?
Chce podkrecic swojego procka wyżej, chociaz i tak jestem zdziwiony bo specjalnie obnizylem napiecie z 1.368 na ktorym miałem 4,8ghz (a wyzej nie dalo rade) a teraz na 1.35v w prime przechodzi 5,0ghz, ale to pewnie z powodu nizszej wersji prime 26.6 bo wyzsze bardziej mecza procka. 
Chociaz ja chce miec tylko do gier procka, z uwagi na kupno 3080 by jak najmniej bottleneckowalo

 

asdasd.png

Edytowane przez greyspider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...