Skocz do zawartości
lolface992

Telefon do 1000zł mały ekran dobry aparat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okazję kupić Iphone 8 w dobrym stanie w tej cenie. Ale co jeśli android będzie lepszym wyborem?

Głównie mi chodzi o robienie zdjęć. Opłaca się kupować Iphone 8 do 1000zł czy lepiej iść po jakiegoś Xiaomi?

Zastanawiałem też się nad SE 2020 lecz nie wiem czy aż taka kolosalna różnica występuje w kamerze wobec 8.

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie bierz tego iphone do 1000zl ciekawa opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, xede napisał:

zdecydowanie bierz tego iphone do 1000zl ciekawa opcja

jest już po gwarancji pewno, a bateria też może nie być w najlepszym stanie. Nie lepiej spojrzeć na tą Novę, co Pietrek poleca? 5T?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę co już oddał na reklamację?

:szczerbaty:

Edytowane przez bergercs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tylko jedna a druga dziala bez problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, bergercs napisał:

Tę co już oddał na reklamację?

:szczerbaty:

biorąc pod uwagę, że do tej pory oddał chyba większość telefonów, na gwarę, stawiam, na użytkownika, niz na wadę fona :E

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym serio jakiegoś androida tylko widzę, że do 1000zł polecane te Xiaomi Note co ekran jak patelnie mają. Zainteresowałbym się Huawei ale tam chyba aplikacji Googlowych nie ma. Ja jednak preferuję mniejszy ekran, do 5 cali i dobry aparat. Jak nikt niczego innego nie poleci to wybieram Iphone 8. Dzięki za zainteresowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mniejszy telefon z dobrym aparatem ale mocno ponad budżet to Pixel 4a/4 i P30 od huaweia.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixele maja problem z puchnieciem baterii, sporo tego w sieci. 

Nova 5t że strony huawei za 1099zl.

 

Zaznacze tylko, że zażadalem nowy wolny od wad a nie zwrot kasy. Nie wyobrażam sobie nic innego kolo 1000zl, co byłoby choćby porównywalne do nova 5t ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj jak powiedzialem wczesniej wybor nie jest mocno ograniczony tylko praktycznie go nie ma, w tej cenie nie kupi sie nic innego, huawei p30 to juz duzo ponad budzet i wiekszy, niewiele

uslugi google dzialaja na nova 5t, p30 itd. bez stresu, dopiero nowsze sa ograniczone jak p40 lite albo p40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xede napisał:

tutaj jak powiedzialem wczesniej wybor nie jest mocno ograniczony tylko praktycznie go nie ma, w tej cenie nie kupi sie nic innego, huawei p30 to juz duzo ponad budzet i wiekszy, niewiele

uslugi google dzialaja na nova 5t, p30 itd. bez stresu, dopiero nowsze sa ograniczone jak p40 lite albo p40

A ten iPhone 8 mimo małego ekranu ma jednak spore ramki, co powiększa gabaryt. 

Druga sprawa. Jak chcesz korzystać z dobrodziejstw aparaty przy słabej baterii? Nic nie wkurza tak, jak w połowie wypadu gdzieś w góry czy nawet cykajac fotki dokumentów bateria stwordza, że ma dziś kończysz zabawę ;) aparat swoje zjada i wiem to po u11. Wszystko było super, ale w środku dnia na wypadnie z córką do lasu po jednej sesji zostało mi naście procent.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W play bez abo Samsung A41 po 999zł https://www.play.pl/telefony/samsung/samsung-galaxy-a41/?oid=4001297899

149x69, centymetr wyższy od iphone'a. Oprócz spoko wymiarów, ekranu - nie wiele do zaoferowania. A na papierze minus goni minus. Mediatek, eMMC5.1, 3500mAh, 4/64, nakładka samsunga, kiepski głośnik itd. 

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2020 o 12:48, lolface992 napisał:

Witam, mam okazję kupić Iphone 8 w dobrym stanie w tej cenie. Ale co jeśli android będzie lepszym wyborem?

Głównie mi chodzi o robienie zdjęć. Opłaca się kupować Iphone 8 do 1000zł czy lepiej iść po jakiegoś Xiaomi?

Zastanawiałem też się nad SE 2020 lecz nie wiem czy aż taka kolosalna różnica występuje w kamerze wobec 8.

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam

iPhone SE 2020 ma IDENTYCZNĄ sprzętowo kamerę jak iPhone 8. To ten sam sensor co w SE i ten sam zestaw opcji fotograficznych. Minimalne różnice mogą wynikać z nowszego procesora ale Apple postarał się aby zdjęcia były na tym samym poziomie co w iPhonie 8 aby czasem SE 2020 nie robił tak samo dobrych zdjęć jak 11 czy nawet 10R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...