Skocz do zawartości
s99

Tanie GPU! 50-150zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupię tanie gpu, np: GTX460, HD6850, HD7850, R7 260X oraz inne karty które pozwolą odpalić CS:GO i nie będą żarły bardzo dużo prądu.
Piszcie propozycje tutaj bądź na priv.

Oczywiście karta musi być w pełni sprawna, bo kupiłem GTX460 który sypie artami i wywala kod43 oraz nie pozwala na instalację sterownika. takich kart nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie chciałbyś Radka HD6470 czy jakoś tak, nie pamiętam tylko ile pamięci miała, 1 czy 2GB. Jutro sprawdzę. Model z IceQ, więc cicha. Sprawna w 99%, bo dvi nie zawsze złapie. HDMI i DP sprawne, poza tym OK. Pasta zmieniona na GC Extreme.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Crypt napisał:

A nie chciałbyś Radka HD6470 czy jakoś tak, nie pamiętam tylko ile pamięci miała, 1 czy 2GB. Jutro sprawdzę. Model z IceQ, więc cicha. Sprawna w 99%, bo dvi nie zawsze złapie. HDMI i DP sprawne, poza tym OK. Pasta zmieniona na GC Extreme.

Nie, dzięki. Szukam coś co nie będzie miało problemów odpalić m.in CS:GO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Gtx 460 100zł +wysyłka, poza Allegro?

Edytowane przez lukash26

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asus 7770 z wymienionym chłodzeniem na scythe - chyba shuriken - 100 PLN + kw ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem GTX650Ti boost za 100 zł. Dzięki za wszystkie oferty!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Cześć, rozglądam się za laptopem do stosowania jak w temacie. Zależy mi szczególnie na ratach 0, gdyż chcę wpłacić połowę, a resztę spłacać. Skupiałbym się raczej na procesorach AMD R5 - najlepiej 4600h. Wyżej chyba nie ma sensu, żeby miało to jakieś sensowne temperatury. Największy zonk mam z grafiką... W zasięgu budżetu widzę max Nvidię 1650TI, choć wczoraj mrygnął mi w RTV AGD Asus z 1660TI - niestety już dzisiaj minimum 4600 zł. Jak wyglądają obecnie nowe Legiony od Lenovo z trwałością, wykonaniem i temperaturami? Po modelu Y580, który posiadam do dzisiaj mam naprawdę bardzo mocny uraz do tej marki i ciekawi mnie czy coś się w tej materii zmieniło. Czy w tej cenie pozostaje mi jedynie Asus TUF, HP Pavilion i Acer Nitro z R5 4600H + GTX 1650TI, czy jest szansa z małą dopłatą 200-300 zł znaleźć coś z 1660TI? Ważne info - nie potrzebuję systemu.
    • Nikt nie mówi, że tacy jak Ty nie istnieją. Chodzi o to, że oni mają całą masę ultra twardego elektoratu, który poprze wszystko. Z całą pewnością istnieją też środowiska i grupy, które niby to oburzy albo trochę ruszy ale ostatecznie stwierdzą, że lepszej opcji nie ma. Ba, pojawią się też tacy, którzy dzięki temu dopiero ich poprą. Muszą mieć to wykalkulowane, zysk musi być większy niż starty, decyzji budzących takie kontrowersje w społeczeństwie nie podejmuje się tylko podług swojego widzimisię.
    • Jeśli coś ma leżeć w CP2077 to na pewno nie RT w kartach AMD a raczej deweloperzy CP2077. Już dziś bez użycia RT można zrobić świetne oświetlenie . Więc jeśli będzie duża różnica w wyglądzie gry z RT i bez RT to wiadomo kogo można będzie winić Taki przykład z minecrafta , zainstalowałem córce shadery i cieszyła się jak murzyn z blaszki 😆   
    • Witam, podpinam się pod temat, lecz mogę wydać powiedzmy 2 500,00 PLN Posiadam już 2 dyski ( więc tu idzie już przyoszczędzić ) https://www.x-kom.pl/p/486813-dysk-ssd-transcend-512gb-m2-pcie-nvme-220s.html  https://www.morele.net/dysk-ssd-adata-120-gb-2-5-sata-iii-asx930ss3-120gm-c-761210/ Posiadam też stary procek, którego stan jest wątpliwy. Ale chętnie wymienię na coś ciut lepszego. Może AMD ( nie znam się  ). https://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-7500-3-4ghz-6-mb-box-bx80677i57500-976028/ z reszty chciałbym, złożyć coś właśnie głównie pod wowika 16GB ram mile widziane    
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...