Skocz do zawartości
Drjoshimura

Zestaw do Warzona i DayZ SA

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Majs napisał:

a jaka karta Grafiki będzie ? 2070 super ? bo 3xxx podobno min 800 w zasilacz trza

2070 super 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Majs napisał:

a jaka karta Grafiki będzie ? 2070 super ? bo 3xxx podobno min 800 w zasilacz trza

Zważ na to że oni podają żeby nawet nn pociągnął i tak dla 3080 zlaceja 750w dla founders i dla niektórych niereferentow 850w, które jest aż nadto bo jak narazie karty mają ogranicznik mocy do 340/360w. Morele robiło test na seasonic gx650w i w grach im wyszło że zestaw brał ok.570 i stress test ok 630-640 (pod korek ciekaw jestem czy to wytrzymał czy zadziałały zabezpieczenia)

Uwolnienie mocy mogło by podbić wyniki i pozwolić na wyższe OC karty ale podejrzewam że obawiają się "pożarów" 

Do 3070 zalecają 650w gdzie analogicznie można podejść do sprawy.

35 minut temu, Daisylele napisał:

Jaką wybrać pastę termo na procka! 

Gryzzli kryonaut, gelid CC extreme, artic mx 4

35 minut temu, Daisylele napisał:

Czy woda w tym chłodzeniu już jest nigdy w życiu takiego nie montowałem ale podejrzewam że wszystko jest wystarczy pastę nałożyć przykręcić i będzie zajebiście? 

Też nie montowałem. Myślę że jest. Zapewne jest napisane w instrukcji.

36 minut temu, Daisylele napisał:

Resztę jak już wszystko przyjdzie i złożę mam nadzieje że mogę liczyć na waszą pomoc, chociaż i tak już pewnie was trochę po wkurzałem swoimi decyzjami zmianami i wymaganiami. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc! Cieszę się że mogłem was spotkać!

Pytaj śmiało po to jest forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie jedno pytanko czy i7 - 10700k ten da radę działać bez chłodzenia tego wodnego lecz na zwykłym fortis 3?? 

Pytam bo na morele maja jakiś problem i nie wiadomo kiedy przyjdzie to wole sobie kupić gdzieś w pobliskim sklepie fortisa na razie 

Edytowane przez Daisylele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy morele wyślę mi zamówienie dotychczas dostępne w magazynie a później dośle chłodzenie? Muszę zadzwonić i zapytać bo ja nie mam zamiaru czekać ch*j wie ile 

Edytowane przez Daisylele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to głupi jestem przecież przez tydzień mogę popykać na stokowym zapomniałem ze coś takiego istnieje jak stołowe chłodzenie xd 

Nic dla procesorka się przecież nie stanie lol 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem już po złożeniu Kompa, wszystko elegancko przyszło tylko miałem problem z procesorem. Zawsze gdy kupowałem procek to było stokowe chłodzenie a w tym był sam procesor. Na szczęście miałem jakies stare z jakies i5 uff.. Ledwo to wpiąłem w płytę te spinki.   Miałem problemy ale to jak zwyklę z tymi pinami od power switch reset itp... XD ale działa. Teraz chciałbym sprawdzić czy pecet działa dobrze, to znaczyy chciałbym sprawdzić ram, grafe, dysk? bo procka może nie bede stresował bo na stokowym to troche lipa? Wiec potrzebuje podpowiedzi jakie programy wybrać itp do takich testów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...