Skocz do zawartości
Mein

Szukam Risera x16 z oddzielnym zasilaniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam risera x16 w rozsądnych pieniądzach (do 200 zł) żeby nie mial strat fps większych niż 5%, oraz żeby miał oddzielne zasilanie (żeby karta nie pobierała 75w w płyty głównej) Na aliexpress cisza, na allegro równiez niczego w rozsądnych pieniądzach nie znalazłem... Pomożecie?

Albo może istnieje jakaś przejściówka, która umozliwi podłączenie wtyczki 6pin, tak zebym mógł wykorzystac mojego starego risera, którego już posiadam (flex vrc-25)?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• akurat im wiecej monitorow tym wiekszy pobor karty w idle, ale nie az tyle zeby sie przejmowac bo to bedą małe wartosci - ten komputer zeżre ci w max stresie 150-170W, ale zwykły pobor bedie pewnie w granicach 120-130W, wiec ten psu wystarczy lekko
    • Ciekawe czy pojawia się większe karty i czy ceny spadną.  2Tb byłoby ciekawszą opcją 
    • Chyba wiem czym walą gry Ubi i EA. 
    • Evo nie porywa. Jeżeli jest w cenie adata to można rozważać. Dopłacać nie ma sensu
    • 1. Kąt 45 stopni moim zdaniem źle zwymiarowany i to pod wieloma względami można się go czepić. Daj mu wymiar wewnątrz, między ściankami klapki. Wewnątrz jak najbardziej się wymiaruje, nalezy unikać, ale zasada nadrzędna jest taka, że rysunek ma być czytelny, niekiedy wyprowadzenie wymiaru na zewnątrz mocniej "zaciemni" rysunek. Też bym się czepił kąta 55 stopni. Chodzi o to, ze wymiarujesz coś, co jest niemierzalne, do jakiejś "wirtualnej" linii. Choć tu nie jestem pewny, czy to błąd, nie chce mi sie szukać Dobrzańskiego i sprawdzać, ale srednio mi się podoba. 2. Przy tym trójkącie i tej przerywanej, tam nie ma być prawa być przerywana. Dać zwykłą wymiarową linię. 3. Wymiar 38 mi się nie podoba, przybliż go trochę bliżej 66. Po to są te pomocnicze linie wymiarowe, by wymiarami nieco "odjechać" od samego przedmiotu. 4. Co do gabarytów przedmówcy, nie jest to takie oczywiste. One na tym rysunku są zdefiniowane, wymiary gabarytowe to 91x121. Jest zasada, że podaje się wymiary ważne, jeśli z jakichś powodów najważniejsze tu jest umiejscowienie otworu i promień R25, to na upartego można by tego bronić. Zresztą na tym rysunku chyba wcześniej było już wymiarowane "po gabarytach" i moim zdaniem słusznie poprawione na wymiarowanie do osi otworu 5. Brakuje mi jednego wymiaru, przy tym wcięciu o kacie 62 stopnie. Trzeba albo długość, albo wysokosć wcięcia podać. Skasuj to, to Twoja nadinterpretacja i próba zmieniania zarysu przedmiotu z jakichś tam powodów.   ps I spora niechlujność, ale zakładam, że tu wymogów wielkich brak. Pomocnicze linie wymiarowe powinny wychodzić ok 3-4 mm za linię wymiarową i tu skróć linię gdzie wymiarujesz 38 i kąt 45, ona nie może tak dochodzić do wymiaru 66. Podobnie tam gdzie kąt 55 stopni, utnij linię pomocniczą 3-4mm za grotem. Groty przy liniach wymiarowych róbcie takie ostrzejsze, tam ma być chyba 30 stopni i długość ok 4 mm. Linia pomocnicza ma wychodzić za grot ok 3-4 mm, zazwyczaj ucinasz ją na grocie, w innym miejscu wystaje za dużo. Same kąty też dziwnie podane, lub rysunek niechlujny - zobacz, że u Ciebie 45>55>68  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...