Skocz do zawartości
nerkicacy

Karta do wyświetlania pulpitu (właściwie to dwóch)

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję karty do pracy biurowej.

Musi obsłużyć dwa monitory:

• jeden 4k
  • drugi fullHD

Dobrze by było gdyby filmy 4k wyświetlała bez mulenia.

Oczywiście im taniej tym lepiej

Na szybko przeglądałem dostępne opcje i wychodzi że właściwie to wybór jest jeden - GT 1030.

Ale może polecicie coś innego.

W zasadzie wolałbym nówki, ale jeśli będzie jakaś ciekawa używana to może się skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karta do pulpitu, ale jednak nie bo do filmów w 4K... ta i jeszcze nowa. Wchodzisz do sklepu i widzisz że nic innego nie sprzedają, to co tu polecać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Mozna sie zapisac na powiadomienie o Suprim na amazonie https://www.amazon.de/-/en/dp/B08LTKLG5K/?coliid=I2F2AQQSNBQ2XB&colid=2I71WT60EJZNH&psc=0&ref_=lv_ov_lig_dp_it
    • Jak patrze na te aktualizacje to mam wrażenie, ze twórcy HZD dbają bardziej o graczy PC-towych niż w przypadku wersji na konsole, inna gra która marnuje się tylko na konsolach jest np. Days Gone gdzie zapewne sami twórcy chcieliby to wydać na PC-tach.
    • Panowie jako Inspektor bhp zapytam czy przypadkiem środowisko pracy albo wysoki poziom natężenia hałasu w miejscu zamieszkania/ katowanie słuchawek nie spanachało wam troszkę słuchu? Bo wasz opis bardzo przypomina początki najczęstszej choroby zawodowej w naszym pięknym kraju. Zakładam, że nie macie po 15 lat i nie podejrzewam was o ekstremalnie źle dobranie źródła. Utrata zdolności "słyszenia" to wredne zjawisko którego nie zauważamy a które oprócz wpływu środowiska postępuje też z wiekiem lub wystąpiło w wyniku powikłań związanych z przebytymi chorobami. Nie obraźcie się ale jak bas, basem nawet jak jest go tyle ile powinno to by każdy chciał troszkę więcej do własnych preferencji. Tak pisanie o rozmytej i zamglonej scenie w siedemsetkach, albo o tym, że nie sprawdzają się w trance to jest już znak ostrzegawczy. 702 to mają akurat poukładane a detali i góry szczególnie w trancie mają dokładnie tyle aby uszy nie krwawiły od wysokich wiem bo słucham tego gatunku i pokrewnych od 25 lat. Dbajcie o słuch abyście na stare lata nie musieli się lubować w słuchawkach/głośnikach dosłownie brutalnie rżnących banie wysokimi i dziwić się z jakiego powodu ktoś inny po przetestowaniu tego co wy uważacie za TOP skrzywi się jak kot srający na puszczy i weźmie coś co dla was jest wręcz wybrakowane dźwiękowo.
    • No i to w zasadzie zamyka tę dyskusję. Jakby jednak ktoś miał jakieś inne spostrzeżenia/uwagi i chciałby mi doradzić jakąś kartę, która według nich cechuje się naprawdę solidną jakością wykonania (oprócz MSI Gaming X) to będę wdzięczny
    • Cześć wszystkim! Chciałbym kupić rodzicom odkurzacz automatyczny. Zarazem, co ważne, rodzice nie mają smartfonów, więc sobie nim niezbyt posterują. Widziałem kilka "prostych" odkurzaczy, które nie wymagają aplikacji, ale też nie umieją same rozpoznać planu mieszkania. A jednak wolałbym by był to "uczący się" odkurzacz, co sobie wytyczy trasę po domku i będzie ją na stałe znał będąc efektywnym itp. Dlatego zastanawiam się, czy jest szansa, że np. ja na swoim telefonie ustawie naukę domu w takim odkurzaczu, a rodzice będą mogli sami - gdyż mieszkamy osobno - podejść do odkurzacza i go odpalić? Budżet: no nie wiem, tak do 1000 zł? A, u rodziców dużo firanek do ziemi, słyszałem, że to ważne?   Będę wdzięczny za pomoc!  Pozdrawiam
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...