Skocz do zawartości
Legi0n

Lenovo Legion 5 15IMH05H Intel Core i7-10750H

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich!

Kilka dni temu odblokowałem na swoim procku undervolt i chciałbym obniżyć temp. programem ThrottleStop. Przyznam się bez bicia, że trochę boję się wachlować suwakiem w TS więc może macie jakieś propozycje/podpowiedzi co ile i gdzie?

N0gBqBi.jpg

XYnD7or.jpg

0jq0BSN.jpg

EDIT

No więc poszukałem trochę w sieci, dostałem podpowiedź od kolegi z forum i jakoś ogarnąłem temat. Co zrobiłem, zaznaczyłem w TS Speed Shift - EPP 128, odhaczyłem Disable Turbo. W FIVR Offset Voltage ustawiłem na -90 (zapewne mógłbym na ponad 100 ale nie chcę ryzykować). Do tego podkręciłem ICCmax na 255. I teraz pytanie co to jest/znaczy? W różnych filmikach z undervolt widziałem tą wartość na maxa. Ale tak na prawdę nie wiem do czego to służy. Po tych zabiegach lapek chodzi tak cichutko, że jestem w szoku. FPSy trzyma na takim samym poziomie jak przed.

Edytowane przez Legi0n
dopiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Suchanow niech tak nie szaleje z tymi drzwiami bo jeszcze sprawa molestowania seksualnego "Margot" nie rozwiązana a tu kobicinie nogę połamie i znów będą problemy. Trela w TVPIS-INFO... Holecka Matka Narodu : Lempart ucieka przed niewygodnymi pytaniami. Trela : Lempart odpowiada na wszystkie pytania, ja to wiem. Holecka Matka Narodu : (Zadaje zestaw pytań odnośnie Lempart - te przed którymi Lempart ucieka) Czy pan poseł mógłby nam przekazać odpowiedzi na te pytania bo przecież je pan zna bo wie pan że Lempart odpowiedziała na wszystkie pytania czyli zna pan też i odpowiedzi Trela : Nie interesuję się tym tematem, nie znam tych odpowiedzi, nie słyszałem tych pytań. ... "wie że odpowiada na wszystkie pytania, ale nie powie jakie były odpowiedzi"    
    • No to cewki ewidentnie.  Nie masz jakimkolwiek gwarancji na to niestety. Jestem w bardzo podobnej sytuacji i myślę że tylko wybór zupełnie innego modelu może mieć szansę na realną poprawę. W teorii oczywiście bo jest to niestety popularne zjawisko a głównie jaka różnica między kartami jest to "jak bardzo", a nie "czy wcale". Absolutnie nie ma to innego negatywnego wpływu na działanie karty. Tylko krwawiące uszy i urażona duma mówiąc pół żartem pół serio.
    • na szczescie ludzie ktorzy kupuja amd lubia kombinowac 😎
    • od nas  kupuwał kiedy kobieta  i ona jadła tylko surowe jajka nic nie jadła oprócz surowych jajek tak mówiła  i to 60 tygodniowo   ale juz umarła  w wieku 90 lat
    • To ile efektów będzie i jakie zobaczymy na Next-Genowym Patchu to się okaże. Nikt nie oczekuje od sprzętu za 2300PLN wydajności RTX3080 który kosztuje sporo więcej nie licząc całej reszty. Nie wiesz jak to będzie działać na PC i ile efektów RT odpalisz w jakiej jakości. Ja Ci też mogę napisać że to co teraz pokazują z PS4PRO na PS5 i z XOX na XSX to pierd komara. To że wersja na PC będzie wyglądać lepiej nie ulega wątpliwości tak samo jak to że wersja dla Next-Genów będzie wyglądać lepiej. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...