Skocz do zawartości
xKanBei12

Klawiatura i mysz bezprzewodowa | 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,
do tej pory bazowałem na tanim sprzęcie, bo często go niszczyłem. Teraz chciałbym kupić coś droższego. Przeznaczeniem myszki i klawiatury będzie zwyczajne pisanie. Zależy mi na tym aby był to zestaw z modemem i aby myszka nie była w wersji "mini". Klawiatura może być podstawowa, ale funkcyjne klawisze do muzyki będą dodatkowym atutem.

Cenię sobie również podkładkę pod nadgarstki wbudowaną w klawiaturę lub zdejmowaną. Czy spotkał ktoś kiedyś takie klawiatury w zestawie jaki opisałem wyżej (ja nie spotkałem)?

Budżet: 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim całkiem fajnym zestawem jest logitech mk345, ale tutaj klawiatura ma stałą podpórkę no i mysz nie ma dodatkowych przycisków. Interesuje cię klawiatura z myszą w zestawie czy osobny zakup też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij sobie na coś takiego. Tutaj wrzuciłem Ci klawiaturę mechaniczną z przełącznikami blue, które są lubiane przez osoby, które dużo piszą, klawisze multimedialne są. Myszka to klasyka, schludna bez niepotrzebnych bajerów. Klawiatura nie ma podkładki pod nadgarstki, więc dobrałem taką, która moim zdaniem wygląda najwygodniej, czyli najbardziej przypomina tą moją z BlackWidowa Elite
https://www.x-kom.pl/lista/43wgmg4jm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...