Skocz do zawartości
CaliforniaRepublic

Skrzynka do biura (2000-3000zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prosiłbym o pomoc w doborze części do komputera biurowego w budżecie 2000-3000 (taki lepszy trochę biurowiec)
Komputer będzie podpięty do dwóch starych ekranów na DVI! Czyli będzie potrzeba dwa kable DisplayPort -> DVI albo 2x HDMI -> DVI ?

Wykorzystanie: CAD, Office, internet

Wymagania: przyszłościowa platforma na lata, dysk ssd minimum 500GB, napęd DVD, obudowa z miejscem na napęd, grafika dedykowana ale nie musi to być demon szybkości, jakaś podstawa starczy, może być może jakieś tanie chłodzenie procesora żeby poprawić delikatnie kulturę pracy. ;)

Edytowane przez CaliforniaRepublic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - 8 rdzeniowy ryzen 2700x plus karta rx550, myślę, że lepszej nie potrzeba. 2x hdmi i 1xdvi. Płyta pozwoli na odpalenie nowej generacji ryzenów, które wyjdą w październiku. https://www.x-kom.pl/lista/zf8fkfts9

Plus też jest dzisiaj promocja w xkomie, więc niektóre części mogą być tańsze. Kod "jesien". Możesz się śmiało sugerować tym koszykiem

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @santaangelo, wzorując się na tym zestawie trochę pozmieniałem i skończyłem z czymś takim. Te płyta i te ramy łączą się w koszyku w dodatkową promocję. ;) Dałem też dysk zamiast SATA to na M2 NVME i troszkę mniejszy zasilacz, a i tak ma ogrom zapasu.

Co myślicie o tym? https://www.x-kom.pl/lista/nbvjk37zn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Intel z iGPU nie wystarczy? Co to dokładnie za praca w CAD? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem praca na płaszczyźnie więc nawet nie trzeba by było dedykowanej karty, ale kupujący zaznaczył że chce i że budżet może się zbliżyć do 3k bo chce mieć na długo i porządnie więc myślę że okej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...