Skocz do zawartości
Pheno

O co chodzi z tymi FPS? CS GO / Wiedźmin 3 (r 3900x 2080S )

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam ryzena 3900x, kartę 2080 super x trio, ram 3733 mhz CL 16

Sprawa wygląda następująco gdy włącze cs to mam zablokowane FPS na 400, ale i tak mi spada nie raz w jakiejs duzej akcji, na dużej mapie do 220.. 

Zminimalizowałem CS i włączyłem wiedźmina w tym samym momencie w 2k wszystko na uber FPS były od 80 do ponad 100 to chyba dobrze?

Włączyłem program do monitorowania MSI FPS w CS GO:

zużycie karty 20 kilka procent, zużycie procesora 20 kilka procent... procesor na 4.1 ghz

Mam za mocny komputer do tego cs czy co?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle na to patrzysz - 3900x to 24 wątki, jeśli gra jest w stanie efektywnie skorzystać np. z ośmiu, to nigdy nie zobaczysz użycia procesora wyższego niż 33%.

Natomiast jeśli masz po kilkanaście % użycia procesora i grafiki, to wina często leży w innym miejscu, np. w podsystemie pamięci. Nie bez powodu do osiągania wysokich wartości fps poleca się Intele, z pamięciami 4000+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, insulina napisał:

Cześć, posiadam ryzena 3900x, kartę 2080 super x trio, ram 3733 mhz CL 16

Sprawa wygląda następująco gdy włącze cs to mam zablokowane FPS na 400, ale i tak mi spada nie raz w jakiejs duzej akcji, na dużej mapie do 220.. 

Zminimalizowałem CS i włączyłem wiedźmina w tym samym momencie w 2k wszystko na uber FPS były od 80 do ponad 100 to chyba dobrze?

Włączyłem program do monitorowania MSI FPS w CS GO:

zużycie karty 20 kilka procent, zużycie procesora 20 kilka procent... procesor na 4.1 ghz

Mam za mocny komputer do tego cs czy co?

 

To normalne fpsy dla CS:GO, niewazne czy Intel czy AMD. SIlnik tej gry jest stary i nigdy nie grzeszyl optymalizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...