Skocz do zawartości
totoloto

XMG p507 problem ze zmianą koloru podświetlenia klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby ogarnąć mój problem ze zmianą “kolorków” poświęciłem już zdecydowanie zbyt dużo czasu dlatego decyduje się z tym napisać tutaj. Postaram się opisać wszystko składnie i w miarę możliwości zwięźle. Przechodząc do rzeczy. Laptop (Xmg p507 intel core I-7 6700hq, gtx 1060, 256gb ssd, 1tb hdd, 16gb ram) kupiłem używany. Poprzedniego właściciela kolory podświetlenia w ogóle nie interesowały i nie ingerował w to. Tak więc u mnie działa kolor podświetlenia domyślny, mogę regulować jego intensywność, ale już nie zmienić jego kolor. Sama aplikacja Flexikey nie działa u mnie poprawnie, zamiast trzech opcji: “macro”, “statistics” oraz “backlight” mam tylko dwie pierwsze. w folderze Hotkey znalazłem aplikacje kbcolorpicker, która jednak nie działa (mogę wybierać kolory podświetlenia i robić z nimi wszystko jednak to jak to wygląda to na podglądzie nie przekłada się na wygląd klawiatury). Regulowanie intensywności podświetlenia przez tą aplikacje też nie działa. Pomimo, że w takich tematach nie siedzę myślę że wypróbowałem klasyczne metody rozwiązywania takich problemów (reinstal sterowników, aktualizacja wszystkiego co się da itd.).

 Podsumowując, bardzo się na tym nie znam i może to jakiś banalny problem, ale prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...