Skocz do zawartości
s99

Kupię 8 gb ddr2 (2 lub 4 kości) 800/1066mhz

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - Kupię 8 gb ddr2 (2 lub 4 kości) 800/1066mhz. Proszę o rozsądne oferty, to już archaiczna platforma. Marka mnie nie interesuje, ale kości mają być sprawne i ze sobą współpracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kupione jakiś czas temu ale nieużywane nowe pamięci KEMBONA KBN800D2N4/4G - 2 sztuki za 110zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję do Intela Q6600. Mogą być w kościach po 2 gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięć DDR2 4x 2GB Geil 1066MHz PC2-8500  150zł

zostały mi ostatnie sztuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zen3x napisał:

Ram 2x4GB w jednej kości do intela to w granicach 500 zł za parę. Są rzadko dostępne. Tutaj są 2x4GB -DDR2 intel

nie muszą być 2 kości. Mogą być 4. A na allegro 1 kość ddr2 2gb 800mhz jest po 18 zł za sztukę i powyżej 40zł mam darmową wysyłke. Myślałem że znajdę tu coś taniej i dam zarobić forumowiczom ale jednak niektórzy chyba nie chcą się pozbyc starych gratów :) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, s99 napisał:

nie muszą być 2 kości. Mogą być 4. A na allegro 1 kość ddr2 2gb 800mhz jest po 18 zł za sztukę i powyżej 40zł mam darmową wysyłke. Myślałem że znajdę tu coś taniej i dam zarobić forumowiczom ale jednak niektórzy chyba nie chcą się pozbyc starych gratów :) 

No nie obrażaj innych userów. Jakie 18zł za szt? Do intela? No chyba nie. Nawet teraz wrzuciłem ddr2, 800, 1066 w wyszukiwaniu i najtańsze kości do AMD masz po ok 40zł/szt. Już nie wspomnę o tych nieco lepszych modułach, do intela właśnie, które potrafią kosztować 100zł i więcej. I co jest najlepsze - dobre kości trzymają cenę...

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Crypt napisał:

No nie obrażaj innych userów. Jakie 18zł za szt? Do intela? No chyba nie. Nawet teraz wrzuciłem ddr2, 800, 1066 w wyszukiwaniu i najtańsze kości do AMD masz po ok 40zł/szt. Już nie wspomnę o tych nieco lepszych modułach, do intela właśnie, które potrafią kosztować 100zł i więcej. I co jest najlepsze - dobre kości trzymają cenę...

https://allegro.pl/oferta/pamiec-ram-2gb-800mhz-ddr2-cl6-pc2-6400u-9733248087

 

i co? :D 

Edytowane przez s99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic. Kup i zobaczysz dlaczego nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie piszemy o modułach 4 gb. Przeczytaj JAKICH szukam kości. 2 LUB 4 GB, te które będą tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz na allegro te 2GB za sztukę po 18 zł, więc w czym problem? To nawet nie są pary, tylko pojedyncze sztuki.

O kościach 4GB już Ci parę osób odpisało, że z powodu ich gęstości i częstości występowania cena jest mocno nieracjonalna.

A parowane kity 2x2GB chodzą po ok. 40 zł, sam niedawno taki komplet sprzedałem jednemu użytkownikowi tutaj 4x2GB za 80zł + wysyłka.

Platforma archaiczna, ale w dalszym ciągu niesamowicie popularna.

Edytowane przez _bartx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sie targować o 5 czy 10 zł to mogłeś odpisać na PW abym zszedł z ceny, no chyba, że pamięci o których wspomniałem Cie nie interesują (ale to też fajnie by było dać znać:P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...