Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam pod renew podchodzą też sprzęty HP przeznaczone na inny niż nasz rynek, a które trafiają do normalnego obrotu.
Sam kupowałem kiedyś stację eGPU na Thunderbol - była zupełnie nówka sztuka, zafoliowana, tylko w zwykłym (szarym) kartonie z logo HP, a nie jakimś kolorowym, fikuśnym.
W środku pełen komplet akcesoriów itp.

Ja bym dopytał czy sprzęt nowy (tylko po prostu import) i jaka jest klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mikolaj612 napisał:

Z tego co pamiętam pod renew podchodzą też sprzęty HP przeznaczone na inny niż nasz rynek, a które trafiają do normalnego obrotu.

Tak, są 4 standardy, Gold - nówki, Silver - rozfoliowane ale nowe bronze z eksozycji, i red po naprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jutro dzwonię i pytam.

Jeśli chodzi te vouchery to jest taka opcja do tak dużej przeceny?

 

Rozumiem że jeśli golf lub silver to brać?

 

I dzięki chłopaki Wam wszystkim za poświęcony czas

Edytowane przez Osiol99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Osiol99 napisał:

Kusi ten podesłany wyżej jeśli chodzi o awaryjnosc i temperatury to daje radę?

 

I voucher można uzyskać nawet kiedy łapek jest przeceniony o ponad tysiąc?

Voucher dostajesz jak masz np: drukarkę HP albo stary laptop (najlepiej po gwarancji) a kupujesz nowy sprzęt od HP, voucher jest naliczany od kwoty zakupu poprzedniego urządzenia.
Za głupią drukarkę HP idzie ze 200zł na voucher dostać - piechotą nie chodzi ;)
Są 3 progi kwotowe dla vouchera, w necie jest wszystko ładnie i przystępnie opisane.

Te lapki to na 99% HP Gold renew, tylko mogą mieć klawiaturę np: niemiecką czy francuską - a może nawet będzie normalny layout, ale sam lapek np: z UK.
Dlatego warto dopytać, sporo sprzętu HP się u nas sprzedaje z programu renew i nikt nie ma z tym problemu - sam kupowałem i byłem zadowolony.

Edytowane przez mikolaj612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W specyfikacji podali qwerty, a w opisie programu twierdzą że laptopy gold/silver, ale dalej dla pewności bym zapytał. Myślę że gold na 100% Silver nie powinno być żadnych problemów ew. może gdzieś jakaś ryska, ale nic poważnego, wrzucili by wtedy raczej do bronze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam laptop z HP ale pewnie bez papierów no i nie działający :D

 

Pisze tutaj że ma swą banki pamięci a mam dysk SSD zwykły prostokąt i dysk M2 czy któryś z nich dam radę domontować?

 

i jeśli chodzi o te promocje cykliczne z HP nivida czy Intela to komu mogę je zgłosić i jak? Jeśli takie znajdę.

 

Edytowane przez Osiol99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Osiol99 napisał:

Mam laptop ale pewnie bez papierów no i nie działający :D

Popytaj rodziny/znajomych - nie musisz być właścicielem - zdjęcie nr. seryjnego i skan faktury/paragonu i to tyle.
Dzwoń do nich i wypytaj, bo może akurat uda Ci się kupić fajny sprzęt :banan:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I daj znać jak będziesz już coś wiedzieć :D

 

Edytowane przez Mamos55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz recenzję :

https://www.notebookcheck.net/HP-Pavilion-Gaming-17-Review-Finally-a-Quiet-Gaming-Laptop.427907.0.html

W grach między i5 a i7 różnice są naprawdę niewielkie przy takiej kategorii kart graficznych, więc śmiało możesz się tym podeprzeć i poczytać.
Bawiłem się tym lapkiem, a także droższymi Omenami i jeśli idzie o relatywnie budżetowe lapki do gier to HP robi to naprawdę dobrze.

Aaaa i bym zapomniał - zapytaj czy podświetlenie klawy i loga zielone czy białe, bo HP sprzedaje oba warianty, białe wygląda IMO trochę bardziej neutralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I czy bez tego vouchera warto kupić tego lapka? Faktycznie ciężko dorwać coś podobnego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Bez vouchera z kością ramu wyjdzie 4050 wiec dalej dobrze.  Możesz ew. Jeszcze zapytać o rabat dla użytkowników pclab od xkomu na Lenovo y540 którego wysłałem z gtx 1660ti jest on o 10-15% bardziej wydajny niż wersja max q. Na podstawie ich odpowiedzi zobaczysz już sama jak wygląda to w porównaniu do hp i wyciągniesz wnioski, tak czy inaczej, oba będą dobrym wyborem z których powinnaś być zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 4k dostaniesz już nowe modele z GTX1660ti

Lenovo Legion Y540-15 i7-9750H/8GB/256 GTX1660Ti 4199 zł
Matryca FULL HD IPS niezłej jakości, procesor z grafiką zintegrowaną, możliwość rozbudowy ram oraz dysków, podświetlana klawiatura, stonowany design.

Taniej model z GTX1660ti Q-max jest około 10% słabsza w niektórych grach, aczkolwiek sporo wydajniejsza od GTX1650ti.

HP Pavilion Gaming R7-3750H/16GB/512 GTX1660Ti 144Hz 4049 zł
Dodatkowo w przypadku HP możesz uzyskać zwrot do 650 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...