Skocz do zawartości
kiler222

Chrome - edycja i dostosowanie przeglądarki

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Próbuję przesiąść się z przeglądarki Firefox na Google Chrome. I mam pewien problem. Otóż w Chrome nigdzie nie widzę opcji dostosowania wyglądu przeglądarki.

Dokładniej chodzi mi o takie rzeczy jak :

1) Edycja Paska kart na samej górze (zależy mi na powiększeniu kart, tak aby były szersze w dół i przez to bardziej widoczne i czytelne)

2) Edycja paska elementów sterujących (nie można w żaden sposób poprzesuwać przycisków lub pododawać innych. Można jedynie włączyć przycisk HOME)

W Firefoksie jest menu dostosowania i tam można edytować i poustawiać większość elementów. Natomiast w Chrome nic takiego nie widzę. A jest to dla mnie problematyczne, bo na dużym monitorze pasek kart jest strasznie mały i nieczytelny.

Grzebałem w opcjach i nic takiego nie znalazłem. Szukałem w Chrome Flags, ale nie widzę tam takich opcji. Szukałem także w motywach, ale żaden nie zmienia paska kart i elementów sterujących. Szukałem także po internecie i nie mogę znaleźć podpowiedzi, jak to można zrobić.

Gdybyście mięli jakieś porady, to byłbym wdzięczny.

 

Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chrome to zamknięto źródłowa przeglądarka o ograniczonych możliwościach konfiguracyjnych. Dlatego ja nadal używam Firefoxa, a zapasową przeglądarką jest Edge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. A przeglądarkę Edge można dostosować w podobny sposób jak Firefoksa? bo to chyba jest ten sam silnik jak Chrome. Sprawdzałem też Edge i nie widziałem żadnych opcji dostosowania, podobnie jak w Chrome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie można, choć Edge jest bardziej konfigurowalna, a także jest lżejsza, szybsza i w przypadku gdy Lisek sporadycznie jakąś stronę nieprawidłowo otworzy, to można skorzystać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się przejść z Firefox na Edge ale skoro tam nie idzie nic zrobić z wyglądem. Mam dosyć mocno zmieniony Firefox przez edycje css.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Brave na chrominium. Większa customizacja i przede wszystkim - prywatność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...