Skocz do zawartości
BitGamer

Nowy telefon do 1200 zl Co polecacacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie od około dwóch lat posiadam Huawei Mate 20 Lite 4/64 i jestem z niego bardzo zadowolony bateria trzyma w miare nie wiesza się itp ale chciałbym zmienić na coś nowego w cenie 1000 max 1200 zl z tego co tak patrzyłem wybrałem kilka modeli które mnie zaciekawiły . Najbardziej zależy mi na 6gb ramu do płynnego działania tel .

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/64GB
OPPO A91
Realme 6 8/128GB
xiaomi redmi note 9 pro 6/128gb
POCOPHONE X3 NFC 6/128GB

Moje typy chyba że polecicie jeszcze coś ciekawego .


 

Edytowane przez BitGamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nowy klakier z xkom. 

P40lite tyle kosztuje od początku 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poco x3.

Jak płynnośc dzialania to tylko mi10 lite za 1280 zl jzu w sklepach ( nie mylic z mi10 note lite ze snapem 730)  , najtanszy telefon z snapem 765G 330  tys  w antutu  , wydajnosc taka sama jak snap 845 z tym ze 765 jest 20% oszczedniejszy dla bateri.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1280 to 1200?

I tak dopytam... 5t, p30, p30 pro na K980 już nie działają płynnie, od kiedy pojawił się poco? 

Bo twierdzenie, że tylko mi10 lite zapewni płynność jest co najmniej... Idiotyczne. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p30 pro do 1200zl 

Chyba jak ktos zaklada telefon za 1200 zl to idiotyczne bylo by trzymac sie 1200zl a zlotowka wiecej to juz nie.

znasz telefon z mocniejszym procesorem od mi10 lite za 1280 zl ?  albo takis telefon tanszy z prockiem 765g wartej uwagi,  dobrze wykonany, 5g czy mocna bateria ?

Wszystkie tu temety 99%, tlefon do 900 zlm, 2500, czy 1000zl to tak naprawde wszystko  =/- 5% wzgledem ceny deklarowanej.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się o coś innego również. Wyjaśnij stwierdzenie, że jak płynność to tylko pocco. Co z p30, p30 pro i 5t? One nie działaj płynnie? Wszystkie mają ten sam proc, 6gb ram, system. Dlaczego maja ciąć i lagowac i stracić płynność? 

 

I po co 5g wplatasz? 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a który z wyżej wymienionych przez Was telefonów do 1300zł najlepiej wypada pod względem aparatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze coś się trafi fajniejszego zwiększając budżet tylko o... jak już zwiększasz to POCO F2 i masz spokój..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 7 pro warto dopłacić. I jeśli budżet Ci pozwala to osobiście w niego bym celował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w obecnej sytuacji myślę tylko nad tymi 3 telefonami bo nie ma nic w tej cenie wartego uwagi

POCOPHONE X3 NFC 6/128GB
OPPO Reno 3
Realme 7 pro

chyba że ma coś wyjść do końca roku fajnego to poczekam bo ogólnie nie pali mi się zawsze na czarny piątek czy na świeta są telefony na wyprzedażach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się że pod koniec roku zdążają się wyprzedaże telefonów, czarne piątki, cyber mondeje itp ale pamiętaj że w wyprzedażach nie pojawiają się świeżo wypuszczone modele telefonów. Zazwyczaj są to słuchawki będące jakiś czas na rynku i to ich ceny zostają obniżane a nowości są odpowiednio droższe, chyba że w przedsprzedaży czasami znajdzie się jakiś fajny 'gtatis'. 

PS. Chyba masz literówkę w ostatnim wyrazie swojej sygnatury. TLC to taki zespół był ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym takiego strasznego? Gwarancje masz producenta więc wywalone czy padną czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, huudy napisał:

branie z komputronika który ma problem z płynnością? huh.

A jakie to ma znaczenie, skoro gwarancja producenta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był tez ten Mi 10 Lite 5G na allegro przez komputronik ale szybko się rozeszły. Trzeba polować, może jeszcze rzucą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten  Mi 10 Lite 5G lepszy niż Nova 5t? Szukam jakiegoś dual sima dla żony do 1300-1400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepszy tak, mniejszy nie, oled w mi 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...