Skocz do zawartości
grupio

Mysz do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Proszę o polecenie myszy najlepiej do 300zł (ale jeśli jest ok może być nawet powyżej).
Mysz wykorzystywana głównie do pracy, do gier (nie strzelanki) kilka h w tyg.
Nie interesuje mnie super precyzja, wspomagacze w grach, a raczej chodzi o jakość wykonania, niezawodność.
Myślałem o g903, ale cena wydaje się przesadzona. Poza tym mam słabe doświadczenia z Logitech (szybko się psuły).
Obecnie mam mysz Corsaira, ale też średnio mnie ta firma przekonuje.
Najlepiej sprawdzi się duża, ciężka solidna myszka, która chociaż minimalnie nadaje się do gier.

Ważne, żeby nie miała dodatkowych elementów przy lpm ppm jak np. g502

Edytowane przez grupio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężka to znaczy ile? Cięższa od g502? Jak coś cięższego i większego to może Naga Trinity od razera? Co by nie mówić, kawał myszki. Tyle, że to ponad budżet. Jak coś to jest kod "dzien-kawy" i masz 3 dyszki rabatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, santaangelo napisał:

Ciężka to znaczy ile? Cięższa od g502? Jak coś cięższego i większego to może Naga Trinity od razera? Co by nie mówić, kawał myszki. Tyle, że to ponad budżet. Jak coś to jest kod "dzien-kawy" i masz 3 dyszki rabatu

Nie musi być jakaś szczególnie duża, czy ciężka, bo nie mam wielkiej łapy. Po prostu chodzi mi o coś solidnego, z większych myszek niemobilnych, żeby mogła posłużyć kilka lat, żeby to był solidny sprzęt nie zabawka.

Podoba mi się ta myszka Razer, ale jednak wolałbym coś z niższą ceną (do 300zł). Myszkę będę zamawiał do 2 tyg, więc raczej nie załapię się na promocję.
Jeśli mam wydać prawie 400zł na myszkę, to musi być konkret zakup, czymś uzasadniony. A ja nawet tych przycisków nie wykorzystam, bo prawie w ogóle nie gram.
Już nawet g903 wydaje się bardziej korzystny cenowo, choćby ze względu na odpinany kabel, tryb bezprzewodowy (tego nie wymagam, ale taką funkcję prędzej wykorzystam).

Myślę o Corsair M65 PRO Elite. Wygląda solidnie i nawet cena wydaje się rozsądna.

Edytowane przez grupio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez długi czas korzystałem z DeathAddera i byłem bardzo zadowolony. Teraz mam mambę i moje wrażenia się nie zmieniły. Zostawię Ci tutaj wersję odświeżoną DeathAddera
 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbuję z tym Deathadder. Decydująca jest popularność i to, że model jest tak długo na rynku. więc musi być bardzo dobry. M65pro odpuszczam, bo usłyszałem w recenzji, że element, który wygląda jak metal jest w rzeczywistości plastikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniejszą wersję Deathaddera. Także wśród moich znajomych są osoby co miały Nagi. Uwierz mi na słowo. Omijaj Razera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężka =/= nietrwała

czym lżejsza myszka tym lepsza precyzja, fizyki nie oszukasz. Teraz jest wyścig o każdy kilogram i lekkość kabla, co nie idzie w parze z gorszą jakością.

Dodatkowo quality control myszek spadła na łeb na szyje, także nie oczekuj że kupisz drogą i Ci nie padnie za pół roku (po to masz 2lata gwarancji)

jeśli miałbym brać coś co wygląda na twarłe i masywne to corsair glavie pro jest dobrym wyborem -> https://www.x-kom.pl/p/493438-myszka-przewodowa-corsair-glaive-pro-czarny-rgb-alu.html lub coś od roccata  : np Kain 120, Kone Pure Ultra, czy Kone AIMO.

Miałem blisko 100 modeli myszek w przeciągu 2 lat do testów i tylko na Corsairze i Roccacie sie nie zawiodłem pod kątem jakości i trwałości myszki. 
 

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę Tobie polecieć, rival 310 jest u mnie od dwóch lat smiga bez zarzutu i jest spora. Mam jeszcze roccat kone chyba pierwszy wypust tego modelu, równie wygodna myszka i smiga juz ładnych pare lat. A sam dzieki temu forum zamowilem niedawno razera basilisk, ale bez kabla jest też model przewodowy, bede mogl sie podzielić wrażeniami jak dotrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałbym.. Sensei 310, Rival 310 i Rival 600/650 również godne polecenia :)

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową poprzedników poszedłem w stronę Razera, ale wybrałem inny model Razer Viper przewodowy.
Kupiłem go w zeszłym tygodniu w promocji na amazon.uk za 180zł z przesyłką.
Za takie pieniądze mysz jest super, wygodna, solidnie zrobiona i nawet do gamingu się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona jest wręcz stworzona do grania na wysokim poziomie :D
180zł.. dobra cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...