Skocz do zawartości
BartexVP

Jaka drukarka.

Rekomendowane odpowiedzi

Okej to tak bo do tej pory nie miałem żadnej, rzadko używam, a jak coś to szedłem do siąsiadów, ale jednak bym kupił swoją i jako że nigdy nie miałem to jestem w tym totalnie zielony i mam parę pytań. Na początek to jeśli chciałbym drukować np jakieś zdjęcia i chciałbym aby każdy kolor wychodził mniej więcej tak jak na zdjęciu to jaką w tedy trzeba? Bo taka atramentowa np. to ona z tego co wiem działa tak że tam się farby wkłada, tylko ona ma tylko te kolory jakie są farby tak?Czy te kolory się jakoś mieszają i wychodzi ich więcej? Wiem może głupie pytanie, ale tak jak pisałem, totalnie się na drukarkach nie znam. Przechodząc dalej ile by kosztowała taka która by drukowała właśnie na kolorowo, no i raczej z tańszych, nie jakaś najdroższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka atramentowa w cenie ok.300 złotych będzie drukowała bardzo dobre zdjęcia. Potrzebny jest jednak papier fotograficzny aby fotografia była dobrej jakości. Jednak jedna rzecz: im tańsza drukarka tym droższa w eksploatacji gdyż pojemniki z atramentem są mniejsze. Wystarczy na kilka, kilkanaście zdjęć w formacje A4. Zamienniki są tańsze, czasami znacznie, od oryginalnych atramentów ale zawsze dają zdjęcia gorszej jakości (czasami niewiele gorszej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupowałem, jakieś 3 lata temu, Epson produkował, moim zdaniem, najlepsze drukarki atramentowe. W tej chwili nie jestem w temacie. Polecałbym jednak odrobinę droższa. Tak za ok. 500 zł. Będzie tańsza w eksploatacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...