Skocz do zawartości
Arthas25

Brzydki obraz w filmach

Rekomendowane odpowiedzi

Po wymianie sprzętu komputerowego tzn. płyty głównej, dysku twardego, procesora, pamięci ram oraz zainstalowaniu Win 10 pojawił się problem z brzydkim obrazem z filmach czy to zapisanych na dysku czy odtwarzanych na youtubie czy netflixie.

Niektóre filmy są jak by za mgłą, inne jak by się obraz rozmazywał, jeszcze inne jak by działały w bardzo brzydkiej jakości coś jak rmvb. Gry wcześniej też słabiej wyglądały ale już to naprawiłem, niestety w filmach nic się nie zmieniło. 

monitor samsung LC27HG70QQUXEN (144hz 27') 1440p

ryzen 9 3900x

dysk ssd m.2 2tb adata

32 gb ram 3600 mhz

gtx 1080 8 gb

płyta gigabyte x570 aorus elite

zasilacz be quite (dokladnie nie pamietam)

Wszystkie stery wgrane najnowsze w opcjach kombinowałem już chyba wszystko. Wcześniej na tej karcie i tym monitorze problem nie występował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem 3 gry i zauważyłem, że obraz w nich mimo, że jest ładny to jednak nie wygląda tak jak wcześniej. Jest jak by za jasny, jak by światło obijało się za mocno przez co tez stracił na ostrości. Z tego wychodzi, że z grafiką w całym kompie jest coś nie tak. Najgorzej jednak jest na netlixie i filmikach w których akcja dzieje się bardzo szybko, kiedy się przyjżeć widać przezroczystą poświatę w koło postaci w filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...