Skocz do zawartości
Par_Dez

Windows 10 same kłopoty.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo żałuję , że zdecydowałem się zmienić system na nowszy czyli Windows 10 , ale czy lepszy to na pewno nie. Co jakiś czas pojawia się nowa przypadłość. Najpierw był problem trwający ponad tydzień a mianowicie kłopot z aparatami słuchowymi. Jakoś sobie poradziłem lub ten "mądrala" sam się namyślił i się naprawił. Teraz znowu kłopot z Huawei Share. Nie chce zobaczyć i koniec. Przecież nie chodzi o sterowniki. Widzi drukarki , Wi-Fi Livebox'a  a Huawei'a nie. Tylko nie piszcie że trzeba włączać jakieś zaawansowane funkcje systemu boto nie prawda i nic nie daje. Nie chce mi się przeinstalowywać na Win 7 bo mam sporo aplikacji i innych duperel zainstalowanych i skonfigurowanych. I co można jeszcze zrobić ? Więcej mądrych w Google  ze skutecznymi radami nie widzę nie widzę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka dni temu win 8,1. Byłem bardzo zadowolony. Potem z niezrozumiałych dla mnie powodów (win 8,1 przestał się uruchamiać) na 3 dni zmieniłem na win 10 (czysta instalacja). Działał fatalnie. Teraz ponownie zainstalowałem win 8,1. Dużo szybszy, bezawaryjny i wszystko normalnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak ma się pecha to Windows 10 jest koszmarem. U mnie Dysk wariowałem po niektórych aktualizacjacji i mogło zmiana dysku (to nie awaria dysku a wyraźna felerna wina Windows 10).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście wywaliłem wszystkie aktualizacje i zablokowałem WU. Ale z dyskiem też trochę kłopotów . Jednak chyba  zainstaluję W7.

Edytowane przez Par_Dez
błąd literówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na win 7 warcaby internetowe jeszcze działają ?

Edytowane przez Al222amo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam akurat odwrotnie, tzn jak uruchomić gry z 7 na 8;  może potrzebna jakaś dll w system32, w przypadku 7 na 8 trzeba było dodać cardgames.dll z 7 do 8; ale najważniejsze - każde exe gry ma zapisane, na jakiej wersji działa - trzeba otworzyć to exe w tzw edytorze szesnastkowym, np w HxD,  i wyszukać w nim sekwencję  7D 04 83 65 FC 00 33 C0 83 7D FC 01 0F 94 30

ale to sekwencja z 7, na 8 trzeba było to pierwsze 7D zmienić na EB - ewentualnie sprawdź, czy jest taka sekwencja , oczywiście z EB na początku zamiast 7D, i zamień na 7D - ale to tylko spekulacja; ewentualnie zmieniaj bajt (EB) na kopii pliku

wcześniej we właściwościach folderu z grą usuń zaznaczenie tylko do odczytu

Edytowane przez glauks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...