Skocz do zawartości
zlotnik

KFA2 GeForce RTX 2070 SUPER Piszczące cewki

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie cewki piszczą powyżej 60FPS do tej wartości jest ok. Dużo po googlowałem i ogromna ilość ludzi ma z tym problem. Domyślam się że wiele osób tego po prostu nie słyszy np moja żona tego nie słyszy dopiero jak przyłoży ucho do komputera ja słyszę z 2 metrów. Do tego moja obudowa jest wentylowana od góry to też potęguje skwierczenie ( gdy górę zakryje ręcznikiem nic nie słychać) Teraz pytanie czy warto kartę oddać i brać kolejny egzemplarz KFA2 ( inna karta nie wchodzi w grę bo budżet tego nie przewiduje ) Czytałem o ludziach którzy wymienili kilka kart i każda piszczała, obawiam że w kolejnej będzie jeszcze gorzej i będzie piszczeć przy 60fps 

 

Ps założenie było takie żeby kupić kartę max za 1200zł ale kupiłem felernego RX 5600xt od gigabyte ( teraz czekam na zwrot gotówki ze sklepu) i tylko przez okazję na tego KFA2 zdecydowałem się na RTX 2070 nigdy tej karty nie brałem pod uwagę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób UV w moim palicie też trochę piszczały powyżej 140 klatek. Ale po UV jest bardzo fajnie, skwierczą jedynie w menu gdy fps sięga powyżej 200. Polecam UV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem, zmiana napięcia czy taktowania zmienia tonację dźwięku nie natężenie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...