Skocz do zawartości
Minciu

RTX 3080 - status realizacji zamowien w X-Kom - jakieś nowości?

Rekomendowane odpowiedzi

No to poczekamy troche jeszcze zalezy kto co zamowil :/ Wlasnie ja zamowilem 17.09 o 6 rano MSI Ventus RTX 3080 i nadal nic od Xkomu , a komp ledwo co renderuje od starosci karty 7 letnia GTXa . Mi sie wydaje ze dostaja karty i sprzedaja tymi ktorzy daja 6k pln wlasnie znajomy kupil w Grudniu ta sama za wysza cene i ja wczoraj dostal.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Yanko napisał:

No to poczekamy troche jeszcze zalezy kto co zamowil :/ Wlasnie ja zamowilem 17.09 o 6 rano MSI Ventus RTX 3080 i nadal nic od Xkomu , a komp ledwo co renderuje od starosci karty 7 letnia GTXa . Mi sie wydaje ze dostaja karty i sprzedaja tymi ktorzy daja 6k pln wlasnie znajomy kupil w Grudniu ta sama za wysza cene i ja wczoraj dostal.......

Wlasnie info dostalem ze jestem aktualnie około 210. w kolejce oczekujących. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli "kupiliscie" karte we wrzesniu w cenach zblizonych do normalnych to dostaniecie je na samym koncu - najprawdopodobniej po boomie crypto. Nie ma czegos takiego jak kolejka - najpierw sprzet wysylaja do osob, ktore przeplacily najwiecej. Nie wiem dlaczego niektorzy sie jeszcze ludza na temat jakiejs magicznej kolejki :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, amsztel napisał:

Jesli "kupiliscie" karte we wrzesniu w cenach zblizonych do normalnych to dostaniecie je na samym koncu - najprawdopodobniej po boomie crypto. Nie ma czegos takiego jak kolejka - najpierw sprzet wysylaja do osob, ktore przeplacily najwiecej. Nie wiem dlaczego niektorzy sie jeszcze ludza na temat jakiejs magicznej kolejki :lol2:

A ja nie wiem, po co taki OCZYWISTY wpis, skoro od setek stron o tym właśnie mówimy i jest to powszechnie wiadome. Wq....jące do bólu, ale wiadome jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JeRRy_F3D Ja tu widze raptem 4 strony...sugerowalem sie ostatnimi wpisami no ale OK. Prosze o wybaczenie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, amsztel napisał:

Jesli "kupiliscie" karte we wrzesniu w cenach zblizonych do normalnych to dostaniecie je na samym koncu - najprawdopodobniej po boomie crypto. Nie ma czegos takiego jak kolejka - najpierw sprzet wysylaja do osob, ktore przeplacily najwiecej. Nie wiem dlaczego niektorzy sie jeszcze ludza na temat jakiejs magicznej kolejki :lol2:

Ponieważ losowo niektórzy dostają karty po cenie zamówienia, a nóż się uda:) ja tak swoją 3070 kupiłem poniżej 3 tys.w xcom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, amsztel napisał:

@JeRRy_F3D Ja tu widze raptem 4 strony...sugerowalem sie ostatnimi wpisami no ale OK. Prosze o wybaczenie :E

Luzik luzik. ;)
Postawiłem znak równości między tym wątkiem, a tym "zakupowym", gdzie gotuje się od miesięcy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JeRRy_F3D napisał:

Luzik luzik. ;)
Postawiłem znak równości między tym wątkiem, a tym "zakupowym", gdzie gotuje się od miesięcy ;)

Tam to od miesiecy nie zagladam :E Tutaj jednak Xkom odpisal raz czy dwa o jakiejs kolejce. W sumie moj post byl tylko o tym zeby przestrzec ludzi, ze to jawne klamstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, amsztel napisał:

Tutaj jednak Xkom odpisal raz czy dwa o jakiejs kolejce. W sumie moj post byl tylko o tym zeby przestrzec ludzi, ze to jawne klamstwa.

Można to ująć w 2 zdaniach. X-kom, jako jeden z pierwszych i na największą skalę "pyknął" klientów (stąd ten wątek z ąsami!) ;). Ale... przy tym, jako jedyny do tej pory (ratowanie twarzy?) nie utrącił - ODPUKAĆ ! - zamówień premierowych. Zatem - nie realizuje ich (tfu!), ale i (jako chyba jedyny sklep) jednak nie wykpił się ze "zobowiązań" pozostawiając nadzieję na kiedyś tam :) na realizację z ceną dnia premierowego. Tak więc sytuacja "mieszana" i lekko z d00pci (jak w dowcipie o lambo i teściowej). ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej takim gestem ratują swoją twarz i zachowują się w końcu fair.
Masowe zbieranie zamówień przez długi czas napsuło im sporo krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spl97 napisał:

Przynajmniej takim gestem ratują swoją twarz i zachowują się w końcu fair.
Masowe zbieranie zamówień przez długi czas napsuło im sporo krwi.

Pytanie, czy to TWARDE ustalenie (?) i prędzej czy później - zrealizowane, czy tylko "gra na teraz" - a z czasem zmienią strategię, jak zrobiło np. morele :).
Trzymali 4mce moje zlecenie - by w końcu zadzwonić (dopiero się zorientowali, ze z GPU jest kłopot?) :) - i mnie poinformować, że jednak nie chcą mnie jako klienta :).

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem MSI RTX 3080 Ventus OC (3450PLN) 17 października 2020 (430miejsce), od 10 marca jestem niby ok.360 w kolejce....

W ramach przeprosin dodali mi do zamówienia voucher na zakupy w x-kom jak już otrzymam kartę. hahahahaha

Ich odpowiedź na moje zapytanie:
"Witamy ponownie, obecnie jesteś w pierwszej 360-tce. Niestety na ten moment dostawy są w dalszym ciągu bardzo ograniczone i wszystko zależy od producenta ?"
"Dzień dobry, bardzo nam przykro jednak od ostatniego czasu kiedy pytałeś o miejsce w kolejce nie zmieniło się :( Niestety nie mamy zaplanowanej większej dostawy, zazwyczaj dostawy otrzymujemy w małych, nieregularnych ilościach"

Edytowane przez Sandal90
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Pytanie, czy to TWARDE ustalenie (?) i prędzej czy później - zrealizowane, czy tylko "gra na teraz" - a z czasem zmienią strategię, jak zrobiło np. morele :).
Trzymali 4mce moje zlecenie - by w końcu zadzwonić (dopiero się zorientowali, ze z GPU jest kłopot?) :) - i mnie poinformować, że jednak nie chcą mnie jako klienta :).

Cholera wie co zrobi x-cum.Morele z kolei z anulowaniem zamówień,gdy się ma więcej niż jedno zamówienie na RTX-a nawet na niższe serie się bardzo nie popisało i jeszcze te ich tłumaczenia,że od stycznia u nich się zmienił regulamin :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Spl97 napisał:

Cholera wie co zrobi x-cum.Morele z kolei z anulowaniem zamówień,gdy się ma więcej niż jedno zamówienie na RTX-a nawet na niższe serie się bardzo nie popisało i jeszcze te ich tłumaczenia,że od stycznia u nich się zmienił regulamin :E

O tym mówię. Zamówiłem 3080 (do tego TUF i non oc!) ;) Zatem zima.
No to na przeczekanie kupiłem w desperacji 3070 (bo był!) i... czekam na 3080.
Po 4 miechach komuno info tel z morele:
"1 człowiek = 1 RTX. Pan już ma 1 RTX. Pan idzie do domu. Pan idzie idzie! Pan się nie ogląda!"

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2021 o 11:45, Sandal90 napisał:

Ja zamówiłem MSI RTX 3080 Ventus OC (3450PLN) 17 października 2020 (430miejsce), od 10 marca jestem niby ok.360 w kolejce....

W ramach przeprosin dodali mi do zamówienia voucher na zakupy w x-kom jak już otrzymam kartę. hahahahaha

Ich odpowiedź na moje zapytanie:
"Witamy ponownie, obecnie jesteś w pierwszej 360-tce. Niestety na ten moment dostawy są w dalszym ciągu bardzo ograniczone i wszystko zależy od producenta ?"
"Dzień dobry, bardzo nam przykro jednak od ostatniego czasu kiedy pytałeś o miejsce w kolejce nie zmieniło się :( Niestety nie mamy zaplanowanej większej dostawy, zazwyczaj dostawy otrzymujemy w małych, nieregularnych ilościach"

Dobre pytanie gdzie ja teraz jestem tydz temu ok. 210 w kolejcie , w Listopadzie 34 w Kolejcie a teraz po tyg czasu 800. Haha chyba jakies punkty unich zbieram moze te kolejki to sa jakies punkty ten co wysze miejsce ma to ten szybciej dostaje. Xkom to juz powoli Korea PL jest :D zaraz bedzie ostrzal odnich . odstrzal anuluowanie zamowienie z dupy haha 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...